Q: e-parduotuves teorija/praktika - kaip vyxta veixmai su banku? [arba tiesiog eshop gamyba]

Q: e-parduotuves teorija/praktika - kaip vyxta veixmai su banku? [arba tiesiog eshop gamyba]

Va prireike blemba… Gal kas nors buvot susidure? Kaip ten viskas su tuo banku? Kad pasijungia, patikrina viska, nuraso $… reikia kad butu be tarpininku. Ta prasme turi kokia programa ar scripta, kuri visa tai ir daro. Kazkaip ka radau - tai dazniausiai siulymai pirkt koki scripta ir tada jau per ju servus blabla. Man taip netinka Ne .Is bedos galima ir teoriskai - kaip visa tai vyxta, kaip/kuo galima reralizuot ir tt.

Aciu

sakyciau be dideles patirties saugumo web’e bei programavimo klausimais nelabai ka isheis padaryt ponui. lietuvoje tokiu nelabai dalyku yra kaip online kreditavimas, 5ci turi savo sistema, taciau ar su ja kitiems dirbti imanoma to negaliu pasakyti. na o uzsienyje pilna ivairiausiu tarpininku, aisku mokama % uz pervesta suma, taip pat kai kur koks tai narystes mokestis ir beveik visose manau reikia turet saskaita kazkur uzsienyje.

del saskaitos tai visiskai nesutinku - kuo puikiausiai perveda kad i hansa. Bet cia neesme. Kas del 5ci, tai ten jau viskas vienam galima sakyti - jei neklystu su tuo ju softu galima ir pacia parde sumeistraut. Man to nereikia. Man tik reikia info apie tai i ka kreipiasi mano shopas, ir ten jau kazkas tvarko visus reikalus su banku.

o tai negi sunku i banka nukulniuot ir issiaiskint, kaip ten ka daryt? bet itariu, kad tavo parduotuve nebus tokia, kuriai atsipirktu visas sis reikalas. geriau jau atsidaryt saskaita kur nors uz keleto dienovidiniu i vakarus ir nebus problemu Cha cha

del atsipirkimo tai gali but ramus. O be to - tai jau mano beda Mirkt . Sakyi varyk i banka… O kazi ar cia pades lt bankai, kai pagrinde bus dirbama su uzsienio bankais…
seip worldpay atrodo kazkas panasaus i ta tarpininka… Nekaltas