Q: del tech. apziuros

vilniuj uztenka ir talono,buvo mane sustabde ir klausia kodel lipdukoner,sakau pavoge,tuom kalba ir baigesi

…kartą mane vidury nakties susistabdė - o piniginę su visais dokumentais buvau palikęs namuose… Tai jie pasisodino pas save, susisiekė su centru ir išsiaiškino ar aš turiu teises ir ar baudas visas susimokėjęs… Visi kiti likę mašinos dokumentai jiems buvo visai nesvarbu…
…Taigi geriausia TA talono iš viso nerodyti kai tokia situacija…

Bet Dekanas labai tiksliai pastebėjo kad PVCAD negalios be TA - čia jau dingstis greičiau susitvarkyti…

Jep, sita zinau. Bet kaip tycia ta sestadieni nedirbo- darbo diena perkelta i pirmadieni Piktas O man darbo metu tai nerealu istrukt. Pietus valanda trunka, bet nemanau, kad per tiek speciau Liūdna

…spėsi…
Užsiregistruok Jasinskio gatvėje ir tada be eilės per 15 min. praeisi.

Džigitas rašė :

Bet Dekanas labai tiksliai pastebėjo kad PVCAD negalios be TA - čia jau dingstis greičiau susitvarkyti…

Ne visai teisingas pasakymas , kadangi problemų gali kilti jei del to gedimo atsitiko avarija. (Tą įrodyti labai sunku…, reikia skirti autotechninę ekspertizę…) Bent jau normaliosios Draudimo Kompanijos tikrai nesišiūkšlina… šiek tiek paburbuliuoja ir viskas nueina sklandžiai (Svarbiausia nepasirodyti gudriam ir nesiputot , nes tada gali ir užsiimti…
Cha cha
Sėkmės su techniškai tvarkingu auto…

Vazineja ne visuomet savininkai, tad privalomai reikalauti pazymos yra nelogiska. Gal kokiam aklam seneliui masina registruota, jis net nebemato jos?Cha cha arba firmos vardu- tai ka, direktorius visas ir vairuoja?Liežuvis
O va avarija padarius busi kaltas, jei vaziavai budamas be sveikatos- neatitikdamas normu. Pvz draugelis gerokai zlibas, akiniu neturi visai- nesunku toki be kaltes ispist…

…yap, ir aš savo laiku visiems pažįstamiems mašinų TA variau, nes vienas tik sveikatos apžiūros talona turėjau… Šypsena

A wat idomu, kaip daba tikrins, ar visi vairuotojai yra tinkamos medicinines bukles wairuoti auto?

Teises isduodant…
O paskui pats turi susiprasti. Girtus juk baudzia, galima nubaust ir aklaji bekoji kalieka, tik va isryskinti toki kiek sunkiau… iki avarijos Baisu

Gerai

jega… Šypsena

Mirštu iš pavydo. To norėjai? Juokiasi

P.S. …is vonios kambario…