Q: del tech. apziuros

Q: del tech. apziuros

Laba,
sestadieni Kauno MZP malonei (uz 50 lt) primine, kad pas mane pasibaigusi TA. Kadangi baudos nera labai mazos, tai nusprendziau praeiti is naujo ta sumauta TA. Tik norejau paklausti, kokiu dabar dokumentu reikia? Kazkur girdejau, kad sveikatos apziuros pazymos nebereikia berods… True/false?
Ir iki keliu dirba TA centras Vilniuj?

PS: ale kaip tie MZP sugebejo lipduka ant waziuojancios masinos numerio iziuret? Akyli padlos…

Sakiau juk, sweikatos apziuros nereikia, da laida buwo, kad reikia iwest privaloma tikrinima, bo inwalidai uz vairo vazineja…
Apziuros centrai : yra keli,tau artimiausias turbut butu wirsuliskese…

Tixlaus adreso reike, bo wirsuliskes man nieko nesako Cha cha

Pries menesi kai mano ratams dare tech. apziura nereikejo sveikatos pazimos.Uzteko teisiu registracijos ir sena tech. popieriuka.Ir zinoma dar lt reikejo bet kiek dabar tiksliai nepamenu.

…lipduką galima ir persiklijuoti - prieš kelias dienas ir man pasibaigė, tai perklijavau 12’tam mėnesiui - kol rasiu laiko kada nuvažiuoti…

Issami info apie TA: http://www.vta.lt

…Tuvlita:
Jasinskio 10, 8:00-12:00, 13:00-17:00
Reikia registruotis tel.: 26 14 034

Viršuliškių skg. 78
I 12:00-17:00
II, IV, V 8:00-12:00, 13:00-17:00
Tel.: 24 28 049

Kaip suprast- persiklijuot?

Tajgi ne lipduką tikrina o taloną,oten nelabai ką perklijuosi…Cha cha

Nu mane pagawo del lipduko- kazkaip sugebejo ant waziuojancios auto izlibint, iki kada TA galioja Piktas

martinez: o kaip Tu sugebejai 2 kartus uzsiregistruoti autobanginiuose? Cha cha

…sustabdyti gali pamatę lipduką:
metai turi savo spalvą, o balta juostelė atsukta pagal valandas ant to mėnesio kada baigiasi TA. Perklijuoji lipduką taip, kad balta juostelė būtų sekančiame mėnesyje (kaip minėjau pagal valandas) - ir jei nesustabdys dėl kito dalyko, gali pratemti…
Ar nepastebėjote kad tą mėnesį kai baigiasi jūsų TA, jus dažniau stabdo?

O MZP neprisikabins del to?

Talono gali MZP ir nepateikti, nes to nereikalauja KET, o jei bus talonas, bet nebus lipduko (ženklo) ant auto (numerio), tai gausi raštišką įspėjimą arba baudą nuo 20 iki 40 LT. Mirkt

O cia tai naujiena!.. Kazkaip galvojau, kad talonas yra pagrindinis irodymas, kad masina techniskai tvarkinga (neskaitant akivaizdziu trukumu). Tai jei TA pasibaigus, perklijuoji lipduka, ir iki metu pabaugos gali ramiai vazineti, pamirses TA talona namie?

P.S. o prasidejus kitiems metams - perklijuoji lipduka nuo kaimyno auto… Cha cha

O MZP neprisikabins del to?

Apie sita varianta iskart pagalwojau, kai mentai pazhopino Cha cha
Beje- patys mentai patare iswis lipduka nusilupt. Turbut norejo zapadlo padaryt Cha cha

mane irgi trukteleje buvo … tai as kita diena kaune jutoi praejau Cha cha be jokiu eiliu be nieko Cha cha ir be jokiu davimu i letena Cha cha tik gesintuva ir vaistinele nupirkau Cha cha (galima skolintis) o avarinis zenklas buvo Cha cha ir seip nepiktybiniai ten Cha cha
BTW, tavo draudimas negalioja be TA … ! taip kad buk acargus Liežuvis