Q: Del raudonu numeriu...

Q: Del raudonu numeriu…

08.31 nusipirkau automobili su “raudonais numeriais”. Siu numeriu isdavimo data - 06.18. Tvarkant popierius, salia “Regitros” stampo su “raudonu numeriu” isdavimo data, buvo padetas firmos stampas su prierasu “Pazyma-saskaita 2002.09.31 Nr. …” ir man buvo pasakyta, kad sie numeriai man dar galios 1 men. nuo pirkimo datos. Taciau is kitu saltiniu suzinojau, kad sie numeriai galioja 2 men . nuo ju isdavimo datos. Kitaip sakant - ju galiojimas pasibaigs po keliu dienu. Tai kaip yra is tikruju?
Jei galit atsakykit kuo skubiau… Nustebęs I “Regitra” neprisiskambiju…

Numeriai galioja 2 menesius. Kai perki ir ishsirashai saskaita-pazhyma, privalai priregistruoti per labai trumpa laika (berods 5 ar 15 dienu).

Ta prasme, jeigu ir po ishdavimo praeina 2men. tai vistiek dar vazhinet galima bent tas 5 dienas? Aš nekaltas

Tranzitinai numeriai galioja 60 paru nuo ju isdavimo dienos. Turi buti padetas stampas ant brifo su isdavimo data. Jai tave mentai pagauna su pasibaigusias numeriais tai bauda tokia pat kaip vaziuojant be numeriu apie 300Lt. Saskaita pazyma tiksliai nezinau kiek galioja bet patartina nusipirkus masina ja kuo greiciau uzsiregistruoti. Kaip pats minejai tavo numeriai isduoti 06.05 tai galioja iki 08.05.

Ooops suklydau - numeriai ishduoti 06.18, na bet ne esme… esme, kad pasibaiges laikas … Aš nekaltas Tai vien zho dar galiu iki rytojaus vazhinet drasiai? Aš nekaltas Neprisikabins, kad numeriam laikas pasibaiges?.. A ryt susitvarkysiu… Aš nekaltas O tai darbe prigasdino, kad 2men ir psio - tai bijau namo vazhiuot… Cha cha Nors vakar po visa miesta ramus vazhinejau… Cha cha

Na, jei pakliusi ant mentu, tai itariu, kad prisikabins: numeriai galioja juk iki 08.18 pas tave, o dabar jau 09.02… Ir siaip, pries registruojant reikia TA tureti, kitaip nepriregistruosi.

Nu ta tai zhinau… Bet kodel kabintis turi, jei shtampux yra “Pazyma-saskaita 2002.09.31 Nr. …” … Aš nekaltas

tikrai 09.31 ??? tai kad rugsejis turi 30 dienu. Tikriausiai 08.31, ar ne?? Del policijos neaishku…bet kuriuo atveju, reikia ishkart varyti tech. apzhiura ir registruoti.

Pazymos stampas numeriu galiojimo laikui itakos neturi. KAip anksciau minejau numeriai galioja 60 paru nuo isdavimo. Jai sustapdys tai tikriausiai nubaus. As pats varineju masinas ir israsineju sitas saskaitas bei isimineju tranzitinius numerius tai patarimas geriau nerizikuok vazinetis su pasibaigusiais numeriais nes gali tureti problemu su mentais aisku viskas priklauso ant kokio mento uzsirausi ir pats koki liezuvi turi.

Na vazhiuosiu popiet i “Regitra”, palinkekit sekmes, kad pakeliui nepagautu…Cha cha tfu… tfu… tfu…

Teip… dabar noresiu savo senus numerius perrashyt ant Pezho… turiu praeita technikiny lapa (raudona), turiu draudima, mashinos atvezhimo lapa, pazhyma-saskaita, lapa su “regitros” shtampu (raud.nr ishdavimo), prancuzijos faktura pirkimo, muitines lapa… Senos auto - technikine apziura, techniny pasa, na ir laikinas teises Cha cha, savo pasa bei senus numerius…

Berods viska turiu… Aš nekaltas

noriu paklaust ar dazniau mentai stabdo su netikrais raudonais nr. ar netikrais paprastais? Šypsena na nes nupyzdino, kol kas galvoju su kitais pavazinet, turiu ir raudonus ir paprastus

Parasyta - Pavasaris. Koks dar klausimas?

asiu AnimeGirl Drovus

Grazuuuu… Girtas

pavasaris…

Nekaltas kaip tai ka ? Nekaltas Rododendrai, drugelis ir moteris Girtas berods usio