Q: Del parodu ??!!??

Q: Del parodu ??!!??

Mano kale (mitelsnaucere) yra sterilizuota nuo vaikystes (ne mano darbas pats pirmas seimininkas issterilizavo Žliumbia ) Norejau paklasuti ji turi dokumentus skiepu knygute lyg viskas ok , bet norejau paklausti ar galima dalyvauti parodose su steeilizuota kale ?Ir ar verta ?O gal galima kokia antisterilizacijos operacija padaryti Mirkt ?

Anti tai nepadarysi Cha cha o parodose gali dalyvauti,tik dėl tos naudos nelabai aišku Mirkt

Dalyvauk i sveikataMirkt Kishk pinigus parodom ir kas ish to? Veisti tu jos jau negaliLiežuvis geriau tuos pinigus ant kito shuns pasilaikyk. beje matei, dovanoja kurtshara, tik nzn ar su dokaisCha cha

Mano mama nori Žliumbia arba cverga arba miteli tik nedidesni uz mano suni Žliumbia Tai ash gal Amerikieciu kokeri ?

puiku, Dianela dovanoja kokeriMirkt

Na ne taip jau dovanoja Nekaltas bet galima tartis.

atsiprasau, kazka tada ne taip supratauCha cha Vienu zodziu jus cia tarkites i sveikataMirkt

manau, jog neverta dalybvauti ir ksiti pinigus, ten kur ju neverta kisti… jei juos isleitum narkotikams poveikis bent butu, o dabar jokio…

OK bet mamos rekcija kolkas neigiama Žliumbia Nesuprantu ji nenormali kazkokia ;(
Sakau ash - as nori…kokerio? galiu ? tokios salygos…
-Ne ne nuosavame name gyvenama!!!
-O cverga ?
-Nu jei cverga tai ok !
-O kokeris ir cvergas beveik tokio pacio dydzio
-Man nepatinka coceriai !!!
-Cia ne tau o man ir parodoms …
-Nieko nzn
*** dar tas mamos draugas pritaria ,kad ne *** ******** paskutinis
Sunervino ** *** asilas ** paskutinis *** .Gal kai jo nebus to *******.Gal susitarsiu su mama …

Jei kam idomu tas ******** sudejau pats…

susikishk savo narkotikus i Ignoruoju tai nors poveikis boosGeraiCha chaCha chaCha chaCha cha

nu keista tavo mama. as kai pirkau Kimba neklausiau pas ja ar jai patinka, ar ne per didele. paprasciausiai ji su tuo susitaike, kad as suni sau perku o ne jaiMirkt

tu ****** ?

Jau seniai tai zinau !!!ka daryt ??? Žliumbia Žliumbia Žliumbia Žliumbia

Eureka… sumasciau. va sakyk: mama, kai as uzaugsiu, o tai bus neuzilgo, kaip as i miesta eisiu su cvergsnauceriu… durnu palaikys, man juk reikia didelio suns, kad tiktu prie suaugusio zmogaus. pvz
Girtas kurtsharo… Mirkt o tu oabandyk va turiu pavyzdi kai vienam su pekinu i miesta iseiti geda:D:D:D:D kai kokia pana vaiskto su tokiu tai nieko ,bet kai bahuras…Baisu:smiley: va isivaizduok bordo vaiksciotu su pekinuku:D:D:D:D:D:DJuokiasi

Dianela sako kad su amer.coceriu nelabai palakstysí tipo reikia kaili saugot tada gaijla ;( Nors gal dar su mama susitarsiu siandien ryte kazkaip jau geriau buvo Mirkt

Beje dar norejau paklausti del rujos juk ji nekruajuoja neskleidzia kvapu bet pvz Dalmantinas ir MitelSnauceris buvo ant jos "ulipe" aisq ash neleidau …Kam jam lipt jei niera juokiu kvapu ir ji sterilizuota ???

Tik man idomu, o ka butinai reikia veisti? Man tai pvz. visai nesvarbu, o be to, tam, kad prasideti su VEISIMU reiketu tureti pakankamai tam zhiniu, vienos plonites knygutes paskaitimai nieko dar neduosNe
Vienu zhodzhiu, ash dalyvauchiau parodoseTaipTaipTaip

Nezhianu, kaip ten del bordo su pekinuku, bet man atvezha kirpti toy pudeliuka, vienas vyrukas, pats dvigubai uzh mane didesnys, mashinite jo vos i kiema ivazhiuojaŠypsena:smiley: ir pasakoja, kaip jie i miesta kartu pasivaikshiot ishvazhiuojaŠypsena sako kiek mergu nori pashneketi apie jo grazhuoleŠypsena:smiley: Tai, kad ir pliusu yraŠypsena