Q: Del Linux?Ftp?

Q: Del Linux?Ftp?

Taigi zmones geranoriai padekit man!!!Man padare ftp servake ir viskas buvo grazu kol viena grazia diena neatsitiko nelaime ir servakas pakibo ApakęsOO ! taigi as paspaudziau stebuklinga migtuka -=[RESET]=- ir netas vel atsirado taciau bubo do viena beda dingo ftp(turbut hdd nebemato) ku daryti man dabar??? Patarkit jaunajam tyrinetojui ka kaip ir po kiek???
p.s. as visai lamukas dar taigi nesisaipykit Cha cha

Gal papraschiausiai ftp rankutem pakelt reikiaŠypsena

kip perprast rankutem pakelt reikia???

Eeee, matyt FTP servisas neuzsikrauna automatiskai, reikia tai padaryti arba kaip sake rankutemis. Nu ta FTP progse paleisk. Kokia te pas tave yra?

LAMO UNO GOGO ismokyt bent karta gyvenime parasytu kokia pas jumis OS, koke proge sukas…RTFM`nkit LAMEriai.

as gi garsiai saukiau kad pas mane linuxinis servakas ir as nejinau kokia ten proga yra taigi padekit plz patarkit kokias programas naudoti ir kaip naudoti???

a tu znai kiek visokiu linux versiju yr…ir kiek FTP softo for linux…
seip konsolej rasyk: rm -rf padeda…

na nzn as visai nieko apie ta servaka jis tik uzia ir psio padekit plz pasakykit kuo ji valdyti is po windowsu.

nieko tu nepadarysi ( valdyti galima su telnet SSH ir t.t. ) zodziu eik koke mergaite padaryti… linuxas ne tau…tipo tu esi nutoles nuo to servo, kad nori per winus valdyti ?? o jei nesi nutoles tai gal bandei prie jo prijungt montika, kai kraunasi, tai toks textukas slenka, ka pavyko uzkraut ko ne…

Useriuke tikriausiai tu gerai ismanai savo srity, bet is tokiu tavo postu naudos zmoguciui absoliutus nulis. Smukusy lygi pakeltum parodydama siek tiek tolerancijos ir supratingumo naujokams.

padaryti merga bet kada galima o vat kai krovesi servakas tai visko nomaliai pakrove uzejau as ten tik va man tamsus miskas tas linuxas nieko a as neismanau jame jokiu komandu nezinau tik kaip prisiloginti ir atsilogit

-={wilkas}=- jis ne naujokas jis lameris, jis nesuvokia savo klausimo beviltiskumo: "ka man daryti, man visai nesikrauna, bet as ten nieko nemoku" jam che ka visa manuala supastink kaip linuxe juzint FTP… nieko jis nepadarys vistiek, NIEKO… che reik nemazai mokytis ir skaityti, kartais problemos buna paprastos, bet labai specifines.

kai kraunasi ( pas ji linuxas ) jis visad raso kokius servisus paleidzia ir kokiu paleist nepavyko "Filed" gal tas FTP procesas paleidziamas rankomis…
zodziu skaityti skaityti…

jei zinai pasistenk kantriai nurodyt manuala kuriame galima rasti atsakyma, o jei esi labai geros nuotaikos ir dosni, manualo skyriu, ko ieskoti. As taip darau ir kas nori ismokt tas randa.

Noreciau , kad pirmiausia isilogintum i Linux ir komandineje eiluteje parasytum uname -a
Ir papastink ka parasys. O tada jau ziuresim.ir dar gali parasyti ps aux
ir papastint.

Masturbatoriau : kadangi esi zalias, ir kadangi pats tai supranti, tai susisiek su tuo zmogum kuris tau ta servaka pakure.

Kaip sako jei esi kvailas - mokek pinigus!

50 lt uz atvykima nelabai norisi atiduoti Cha cha

Jei visgi cia atsiras ne tokiu krutu briedziu kurie galetu padeti beviltiskam kvailiui sukurti ftp nuo nulio tai plz padekit.

klausimas: ar zinai root’o psw? jei zinai tai kazka gal ir galiu padet