Q: del ko ryja tepala ir uzgesta masina?

Q: del ko ryja tepala ir uzgesta masina?

del ko ant lancia dedra 1.6 ryja nemazai tepalo? ir kartais uzgesta masina?

Kaip ir visuose kituose greiciausiai voztuvu salnikelius reik keist. Nekaltas

gal zinai kiek mazdaug kainuoja? nebutinai lanciai.

Siaip tie salnikeliai kapeikas kainuoja,kazkur apie 2lt.vienas vnt.Jei pas tave keturiu kausu varyklis tai po du voztuvus ant kiekvieno.O del keitimo tai nezinau,as pats keiciau,visa galva reik nuimt,ir knisiesi paskui Cha cha.Per diena pakeiciau,tik pas mane BMW buvo sesiuke,tai darbo biski daugiau Baisu,beto jei galva nuiminesi tai ir tarpine reik pirkti nauja, o tai velgi pinigas.

Nevisiem varikliam,keičiant salnikėlius, reikia nuimti galvutę Šypsena

Jo del sito sutinku,galima ir nenuimant,bet labai nepatogu. Veeevarinieji tuos stumoklius pirmyn atgal,o jei dar vienas tai visai nusisauk Baisu

Na ,nesakau kad paprasta…bet greičiau ir pigiau negu nuimti galvutę,o kai kuriom ,netgi visai patogu… Šypsena

Gal ne visai i tema klausimas, bet kaip nustatyti kad butent tie salnikeliai kalti? Kompresija matuoti? Mano Astra per 11000 km apie 3 litrus paeme, kazkaip nelabai man patinka Nekaltas

norint pakeisti tepalo filtra imam visą dvyga, nes kur kas patogiau Nekaltas

Galvutes nuemima pateisinu,jei tuo paciu pritrinami voztuvai.Jei ne-geriau neimti.Tiesa,turbut zinai,kad pas BMW dedasi ne tik nauja tarpine,bet ir varztai.

tarpinės keist irgi nebūtina jei patinka rizika. silkės galvą kėliau ir palikau tą pačią - jokių problemų. Labai svarbu teisingai priveržinėti.

o del ko uzgesta variklis kartais?

man taip buvo su dvygu, kurį dujos buvo damušę per 5 metus. ėjo tik 3 šaiba ir nedaugiau 80 Cha cha bet tas gesimas gali nieko bendro neturėt su tuo tepalu

tai as zinau kad ne su tepalu todel ir klausiu kas gali buti Cha cha