Q: Automobilio salono triuksmo izoliacija ?

Q: Automobilio salono triuksmo izoliacija ?

Arkas yra dares papildoma salono triukshmo nuo ishores izoliacija? Kokios medzhiagos yra naudojamos, kokias galite pasiulyti. Kokios mazhdaug yra ju kainos
Kokiu budu tiksliai yra daroma izoliacija, t.y. kurios vietos izoliuojamos?

Ish anksto Aciu uzh info Taip

Parašyk Orionui į privatą, jis tave kaip reikiant apšvies, bo toookią izolaiciją yra pasidaręs, kad ohoho Mirkt

a kode i privata ? juk yra ir daugiau besidominciuAš nekaltas

Pagrindinės medžiagos:

  1. spec. bituminė medžiaga - 50x50 cm. - 20 Lt., pvz, kad ir ‘Audioprojektuose’
  2. Parok akmens vata. Būtinas pradinis paruošimas (kad negautų drėgmės, bet to nedariau Aš nekaltas )
    Darbas:
  3. mažiausiai 2 d. pisnios
  4. Klijuoti ir kišti visur, kur tai įmanoma. Pagrindinės vietos - ratų arkos ir variklio skyriaus sienelė.

Pas mane civic’as, tai kazkaip irgi to triuksmo salone per daug, ypac pasireiskia akseleruojantis. Gal rimtai kas kokiu patarimu turi? Butu idomu… Aš nekaltas

Kiek pamenu man minėjai apie kažkokias guvos juosteles prie stiklų?
Gal primintum plz. Cha cha

Labai domina shis dalykas, bo ismetus katalyzatorius ish savo auto ilgesneje kelioneje pradeda galva niryjaliaj uzht Apakęs . Kur tas ‘Audioprojektai’ yra. Kas tai, parduotuve? O gal kur Kaunia yra pirkt? Sakai kad butinas pradinis paruosimas. Kox gi jis? Parasyk viska, nes turiu Audi Coupe, ir noriu is bagazines puses slopinti garsa, o bagazinej turboot ir pac zinai kokia dregme Liūdna

Kur tai būtų Kaune, nežinau. Vilniuje - Šviesos g. 6 Ta kaina - 20Lt. yra už 1 lapą

Turiu preludina, Ratai R16" (gana garsiai rieda), + “REMUS” ishvetimo sistema (turbut nereikia aisqinti kad dideja garsas) + pas japonus ir taip su izoliacija yra pakankamai sudetingas, pvz civic’aij, accordaij, preludaij ir t.t. nepasizhymi gera triukshmo izoliacija salone Nustebęs

2 orion: O kaip su durelem, kaip manai ten uzhtektu kokiu 3-4 sluoksliu pleveles (poletiteleno) deti, ar ir ten akustine medzhiaga kisht ? Aš nekaltas

Polietilenas gadina visą reikalą: idealus variantas - bitumine t.i.m. išklijuoti vidinę durų sienelę, tada išorinę (ten, kur obšivkė dedasi). Gaunasi brangiai, bet rezultatas Gerai

Va dar kiek info:

  1. http://www.audioprojektai.lt/kainynai.php?StrID=5007
  2. http://www.audioprojektai.lt/kainynai.php?StrID=5008

2 orion: O tu pats kokia butent medzhiaga naudojai? Nes: http://www.audioprojektai.lt/kainynai.php?StrID=5008 chia pateiktos medzhiagos kaina taij Uuuuuu Apakęs Apakęs Apakęs . tai jeigu tokia deti, taij kiek visa auto atseijtu izoliuot ?! Apakęs Apakęs

Gal yra kokiu pigesniu medzhiagu ? Cha cha Cha cha

Va tikrai idomu kaip reikia paruost akmens vata.

Tai kox gi visdelto spec paruošimas nuo drėgmės? [b/]

  1. Pridėti maišelių, sugeriančių drėgmę (ne tox efektyvus)
  2. Paruošti rimtai kėbulą antikorozine danga iš vidaus
  3. Vatą prieš panaudojimą sudėti į maišus (pageidautina, ne polietileninius)
    Vis tiek, efektyviausias variantas - naudoti bituminę dangą, nors ji ir brangi.

Kiek pachiam apytiksliai atsejo visi darbai ?

tai papasakokit placiau kaip su ta dregme kovoti dedant akmens vata??
i kokius maisus ten dejai ja (orion) ???

Idomios mintys del akmens vatos zhinoma, variklio skyriuje normalu, duru viduje irgi gal ir nieko, zinoma jei durys plachios ir nesiliechia su stiklais, nu bet ratu arkose tai idomus reikaliux, nes pvz dzeepe gal ir yra vietos, ale visokiose mazhuose kibiriukuose a la civikiukas, tai kazhkaip vietos trukumas jauchiamasApakęs Nors jei zhmogus jau yra taip padares, tai tadu galima patiketiGerai, tik noretusi viska in real pamatytiAlus.

220 lt. atsiėjo bituminė medžiaga + 35 Paroc pakuotė. Su drėgme, deja nekovojau niekaip. Reiks pažiūrėti, ar neprisikaupė.
P.S. bituminė medžiaga panaudota priekinėms durims, šiek tiek galinėms ir bagažinei. Nuo variklio nedengiau