Purūs plaukai

Purūs plaukai

Na, kai buvau mažesnė, turėjau gan gražius plaukus. Dabar jie labai suprastėjo. Buvo gyvenimo sunkus laikotarpis, jo metu žvėriškai slinko plaukai. Dabar matosi pasekmės. Plaukai greit po kirpimo nušiursta, veliasi. Beto- vis matosi ausys pro plaukusPavargęs Atrodo tikrai kraupiai. Prašiau kadaise kirpėjos, kad iškarpaliotų plaukus ties ausimis, na padarytų juos puresnius, kad gražiau kristų… Tačiau sakė bus tik dar blogiau. Pradėjau naudoti įv. priemones t.y. putas stiprios fiksacijos pvz. Garnier Fructis Max Volume ir pan. Susišlapinę plaukai tik sulimpa…Žliumbia Nors rezultatas geresnis, jis manęs netenkinaKanda Ką patartumėte? Ką daryti, kad ausys nesimatytų iš po plaukų?Girtas

Pabandyk margaritos sampunus su kaukemis, jie tikrai padaro purius plaukus… Šypsena

o padaro puresnius vienai dienai turbut… nes man kai riebaluojas plaukai, tai tenka dazniau plauti… idomu butu, gal yra tokiu “stebuklingu” priemoniu nuo kuriu ir plaukai maziau riebaluotusi ir puresni butu Nekaltas

Pasidaryti silpną cheminį, tada rečiau riebaluojasi ir purūs būna…

Na, gal… Bet man tai islikdavo ilgai purus… Arba tiesiog reikia dazniau plauti galva, matyt jau toks plaukas yra, nieko nepadarysi Šypsena