pugas

pugas

vaziuoju ir nesuku galvos… tilta tik pasikeist reikejo.

Bisky gaves tas pezukas Mirkt

o jai siulyciau tau pirkt ir sakyciau kad buvo svelniai kampas dauztas manai suprastum kad visa masina pjauta? Šypsena

Siaip man sito pezo tai kad ir jis butu ideliausias neysiulytu nes as tokio mazo niekad nepirkciau Juokiasi

sakyciau kapeikos,jei normaliai tvarkytas

o kiek mazdauk tokia operacija kainuoja su viskuom? Nekaltas

Raimukas… nesuprantu as taves. pora foto zemiau, kazkokius grabus renkiesi, dabar jau normalu pezuka turi, idomiai cia ŠypsenaTai jei taip istikro yra, tai leidziu sau galvot, kad ta graba pirkt nori sudrozimui? Cha cha

nu as ten pajuokavau gi, kaip kiti nesuprato man keista… Nes cia pastebejau daug kas perka kokia nagla masina ir dar klausia “atseit” patarimo ka rinktis…tai paklausiau ir as Šypsena

Is kalbos tai atrode, kad rimtai ten galvoji pirkt Cha cha P.S. gal kam reik boso i masina? Šypsena turiu 3, vienas su stiprintuvu kartu(neaiski firma), kiti 2(JBL 150RMS 300W, PIONEER 180RMS 500W) atskirai ir dar vienas yra stiprintuvas(Blaupunkt GTA 2100) ir magnetolos kelios yra, klauskit jei ko reik, gal turesiu Mirkt

man reikes mazdauk po 4 menesiu Juokiasi Gerai

BYTWA, tai manau bus dar naujienu visokiu atsirade Juokiasi kreipkis, kai reikes Kietas kadangi jau Banginis, tai ir nuolaida padaryt galima butu Laimingas Cha cha

dekui Mirkt jau zinosiu kur kreiptis Mirkt Alus Gerai

Algirdekas >gali man parasyt y privata zinute ar taip belenka kad prisimnciau tave… Gal kada reikes Šypsena

algirdekas ****intus stumdai? Šypsena

neprisipazins Cha cha

Fryskius, as nekaltas, aplinka kalta. ne nepizdintus. tiesiog pazystami is vokietijos varo masinas, tai visus islupa magus, dar jei randa pigiai paima, visa aparatura surenka, o as is ju paimu Šypsena