Psichologijos forumas

Aš iš viso ejau per visus klubus ir susirašiau kiek parašyta temų ir žinučių, gaila nėra klubų ir forumų įkūrimo datos, būčiau statistiką pateikęs.
Akivaizdžiai galima daryti keletą pakeitimų, tik, kad klubą įkurti yra lengviau nei jį panaikinti:
1.Motociklai ir Auto banginiai galima sujungti
2.Politika keistai alsuoja
3.Mano būstas galima prijungti prie Šeimos
4.Kelionės ir Lietuviai užsienyje taip pat turi daug panašumų

O kaip mes prieštaraujame naujų klubų įkūrimui. Nejau nėra vietos Psichologijai? O apie psichologijos priskyrimą kažkokiems kitiems klubams negali būti kalbos. Kodėl Alaus forumas, blevyzgos negalėjo būti prie forumo Apie viską? Tai labai išskirtinos gyvenimo temos?
Banga - tai tarsi atskiras, virtualus pasaulis. Bet kodėl jame negali būti atskiro kampelio psichologijai?

Del alaus forumo yra kita situacija. Cia Darbo karve (bet vyras) tau geriau galetu ishaiskinti. Kiekvienam forume priviso visokiu virtualiu bariuku, kuriuose faina kvasintis virtualiai. Zmones iprato, todel viso forumo apie gerimus atsiradimas buvo reikalingas. Juo labiau, kad visi pas mus geria! Kas alkoholi, o kas piena, bet geria…

Taigi - interesas visuotinis. Kai pasiulysite dar koki foruma, kuriam interesas bus visuotinis - ish karto sukurs…

Forumai ir klubai, beje, vienija tam tikru pomegiu ir socialiniu grupiu zmones. Autobanginiai - pakvaishe del automobiliu, Seima - dalijasi patirtimi apie savo vienintelius ir vieninteles, 30+ - zmones vyresni, kuriems neidomu skaityti mazvaikiu kalbas, Zvejai - jiems tik meshkeres ir zuvys galvoje, alaus forumas - pjanicos tunijacai, kuriems vienas ish uzsiemimu yra patvarkyti ne mergina ish Girls.lt, bet gero alaus keleta bokaliuku… Galeciau dar vardinti, bet jau tai, kas akivaizdu…

Be to neuzmirshkite, kad didziosios dalies forumu sukurimas yra istorishkai pagristas: daugelio jusu net nebuvo Bangoje, kai jie atsirado ir vystesi…

Na galima pabandyt toki foruma padaryt ir paziuret kas is jo gausis. Juk betkada galima bus ji panaikinti (ar ne?) Siaip sakyciau tokiam forumui reiktu ir profesionalu pagalbos. Nes kai prasides labai rimtu problemu aptarimas sunku bus…
Nors mano nuomone tai palikti spresti problemas tai aplinkai kurioje jos kyla (pvz seima, iki 18), nes tiesiog tie zmones galbut dazniau su tuo susiduria. O jei prades visi (ir suauge ir jaunimas) deti problemas i Psichologijos foruma, gali pradeti siek tiek maisytis.
Nors nepabande nezinosim. Gal ir verta Mirkt

pritariu Badui ir kitiems, kurie sako, kad nereikia jokiu nauju forumu… taip pat ir psichologijos… zvelkim tokiu aspektu - juk nera tiek daug bangoj psichologu, kad esantys Seimoje arba 30plius mestusi i atskira…ir taip dauguma juose esanciu uzeina tik i 2-3 forumus, nes kur kas idomesnis tapo privataus bendravimo detaliu nagrinejimas ir dalijimasis ispudziais, nei kazkokiu abstrakciju sprendimas…
O seimoj arba 30plius patariama ir 30meciui, ir 18meciui…
taip kad jokiu forumu nauju…
PS> del alaus forumo - tai as is pradziu irgi stebejaus, o paskui supratau, kad alus ir jo vartojimo kultura yra pernelyg didele sritis, kad galetu likti nepaastebeta… jo ikurejams Alus - nors pagirios nekankina ir ne viska skaitau, bet ten lankosi daug idomiu zmoniu, kurie ne vien gerimas rupi.

Dėl išaukštinto alaus forumo:
Kaip alų gerti galima pakalbėti Kultūros forume
Kaip nuo alaus pasigerti ir ką po to daryti galima aptarti Blevyzgose
Taip, kad alaus forumo įkūrimas yra toks pat neaktualus kaip ir Psichologijos. Lygiosios! GeraiBlogai
O dėl mokymosi tai aš visai neturėjau omenyje, kad aš lankydamasis psichologijos forume mokysiuosi. Kad suvokimo laipsnis būtų aukštesnis tai neabejoju, bet tapti psichologu aš neplanavau. Aš tik norėjau pasakyti, jog psichologija nuo sociologijos skiriasi kaip ir Šeima nuo Psichologijos. O aš kalbėjau apie savo gyvenimą ir planus (tolesnes studijas).

Gal but psichologijos forumas isspres 1 procenta psichologiniu problemu, gal but sio forumo pagalba atsiras 1 geras psichologas kuris pades daugeliui zmoniu. Turetume prisipazinti kad vienu ar kitu gyvenimo tarpsniu psichologas butu ne pro sali(patarimas, padrasinimas, ar abejoniu issklaidymas ir t.t.)
Manau kad toks forumas reikalingas.

Klubų/forumų skaičiaus ribojimas yra gera mintis, o dar geresnė mintis jų sujungimas. Niekas neliktų nuskriaustas, žinutės išliktų, tai svarbiausia Mirkt!

Apie psichologo samdymą kalba neina (nebent tarp Banguotojų jų yra). Bandoma išspręsti ta problema, kad visoms psichologinėms temoms reikalingas vienas forumas. Jei žmogus ieško paramos, patarimo, jis eina į psichologijos forumą ir čia randa žmones, kurie paisruošę analizuoti jo problemą, patarti. Svarbiausia šukes sujungti į vienumą. Galbūt bandoma analizuoti tema Šeimos klube jau yra puikiai išanalizuota 30+ forume. Kam kartotis ir mėtytis į visas puses. O kad psichologijos temų gausu visur, tai nepaneigiamas faktas.

Progress, kad ir kaip gerbciau iniciatyvas, turiu pastebeti, kad Badas ir kiti pateikia labai logiskus argumentus. Psichologiniu ar filosofiniu temu gausumas dar nera pagrindas kurti psichologijos foruma. Reikia pagalvoti ir apie kita lazdos gala - ka darysi, jei pirmaisias to forumo dalyviais pataps kaip tik problematiski zmones - visokie blevyzgotojai ir pan? Faktiskai jie tada uzduos tona visam forumuiir grazi idej nueis perniek. Kaip nuo to apsisaugosi? Ko kas nematau logisku argumentu kaip. Toliau, pavadinimas ‘Psichologijos’ foruas skamba isdidziai ir is tiesu viliojanciai. Paziurekim kas bus, jei toki foruma pamatys zmones tikrai su labai rimtomis problemomis, pagalvos - ‘cia vieta man’ ir kreipsis pagalbos? Kaip tu manai, ar pats esi psichologiskai pasirenges bendrauti su zmogumi, kuris rimtai galvoja apie savizudybe, kuris, tarkim, neteko kazko brangaus? Koki patarima jiems ruosiesi duoti? O ar esi tikras, kad jis savo depresija neuzkres taves ir kitu forumo dalyviu? Is pirmo zvilgsnio labai vilioja sneketi psichologinemis temomis, deja daznai norintieji jomis pasneketi, neivertina ivairiu faktoriu.

Toks forumas be kvalifikuoto psichologo, mano nuomone, yra pasmerktas is anksto.

Galbut tave prablaivins informacija, kad psichologines konsultacijas gali teikti tik psichologijos magistro laipsni turintys psichologai, o tarkim 'Jaunimo linijoje" arba kitoje anonimines psichologines pagalbos telefnu tarnyboje dirbantys zmones turi praeiti mokymus nuo 9 menesiu iki 2 metu kol pradeda dirbti…

Aš nekalbu apie profesionalią psichologinę pagalbą, depresiją perimti gali ir skaitydamas Šeimos forumą. O apie tai, kad turi "apsigyventi" problemą turinčiame žmoguje, ir, kad labai sunku gali būti išeiti, puikiai žinau.
Dar kartą kartoju, kad visas psichologines temas, kokios jos bebūtų: ar apie savižudybę ar apie nepasitikėjimą, reikia suburti į vieną vietą, o ne išmėtyti po visą Bangos portalą. Nėra bendrumo!!! Kada žmogus nori rimtai pakalbėti, jis blaškosi kur jam kreiptis, ar į 30+ ar į Šeimą, ar į girls.lt. Problemai išspręsti būtų sulaukiama daugiau patarimų. Norėdamas efektyvaus rezultato aš turėčiau kreiptis bent į 2 forumus ta pačia tema, kaip tai atrodo, juk tai kvaila.

psichologijos tema esu pastebejusi postu bent keturiuose postuose. ir ishties, kas geriau atsakys y tema paie moteru mushima - +30, iki 18, girls.lt ar dar kas? o manau visu nuomones butu skirtingos. tad tam reiktu wienos bendros temos, kur galetu pasisakyti wisi. manau kas domisi psichologija, tas eitu y ta foruma. o kas tuo nesidomi, dazhniausiai ir neatsakineja y panashaus pobudhzo zhinutes kituose forumuose. beto, banga megsta kalti bapkes. tegu suranda psichologa, kuris ce sedetu kartais, ir kartais atsakinetu. ir turetu mobilu, kad jam butu galima paskambinti, na kaip liolkai&filkaiCha cha wisi butu patenkinti. o tai dauguma turi problemu, kuriu aprastuose forumuose net neuzhduosi, nes atrodo niekur netix. ir kiekwienas daba prolemas skelbia pamegtam sawo forume. ir gaunasi kad kalbama beveik ne y tema. gerai kad kai kuriuose forumuose tai nagrinejamos problemos, bet juk ten yra vietos ir kitoms temoms. kodel turetu buti nagrinejama su tuo beveik nesusijusi? kazhkas kele klausima del pavadinimo. na gal psichoforumas skamba per rimtai. kodel tada negali buti kox nors problemu forumas? ar esme pawadinime? juk swarbu kad zhmones susrastu pagalbos. tokiam forume nemanau kad uzhklys persigeres mazhametis, kuris kriox 'mirsiu, ish kur gauti paxmielo ir dar prisigerti, cyzu, ir zholes".na wienzho, ash uzh psichokluba Cha cha

Visi prieštaraujantys bijo to, kad čia nesusirinks rimti žmonės, atsiras visokių blevyzgotojų, tam juk moderatoriai. O, kad lankytojų bus, neabejotina, nes pasiguosti mėgsta visi Gerai
PiktasGeraiMirkt
LiūdnaGėlėsMirkt
Aš nekaltasBučkisMirkt
ŠypsenaŠirdisŠypsena

Sutinku, kad megsta, bet man atrodo, kad tu neivertini kai kuriu faktoriu. Pirma, ‘Seimoje’ ar ‘30+’ istoriskai susikloste taip, kad zmones susibendravo, pajuto tarpusavio pasitikejimo jausma ir to deka pradejo laisviau, atviriau, nuosirdziau ir draugiskiau tarpusavyje bendrauti, jie pasidare artimesni ir labiau priimantys kolegas ir kitus.

Bet iki to reikia isgyventi, supranti? Kas butu, jei as dabar ateiciau kad ir i sita foruma ar bet kuri kita ir sakyciau - ‘chebra, davaj pasisipasakokim vienas kitam ko ir antrai pusei nesakytume’ ar tiesiog - ‘nu parasykit kas ant sirdies gulit’. Efektas bus beveik toks pats, kaip gatveje priejus su tais paciais pasiulymais prie nepazistamu zmoniu.

As tau bandau pasakyti, kad rimtos ir gilios temos neprasideda nuo pat pradziu - iki ju reikia priaugti, o tai - gana ilgas procesas.

Forumo pavadinimas dar neuztikrina, kad cia ateis zmones, norintys diskutuoti apie tai, apie ka nori diskutuoti tu.

Psichologijos forumo sukurimas dar nereiskia, kad ivairios psichologines temos pritrauks zmones is kitu forumu megstancius diskutuoti tokiomis temomis.

Pats pavadinimas duoda prielaida, jog siame forume bus psichologai ar bent zmones ismanantys sia sriti. Klausimas - ar tai bus uztikrinta ir kaip? Priesingu atveju, ar nebus nuvilti dalyviai ir ar tai nebus dar vienas forumas-balastas 'Bangai?

Taip, mes abejojame ir bijome, bet toms abejonems ir prielaidoms yra pakankamai rimti argumentai, tuo tarpu negirdziu rimtu kontrargumentu, kurie isklaidytu abejones.

Pvz. kiek yra tokiu zmoniu, norinciu kurti foruma, kiek is ju diskutuoja psichologinem temom, o gal net yra psichologu, etc. - zodziu bet kuri informacija, rodanti kaip rimtai jus ziurite i forumo kurima, jo prasme ir vieta Bangoje tarp kitu forumu, o ne tai, kad ‘davaj imam ir kuriam, nes man ir dar dviems mano draugams atrodo, kad tai butu gerai’.

Man dabar per daug sunku suvokti ka tu cia parasei, vistiek PSICHOLOGIJOS FORUMO NEBUS.

Gerai, sakykim forumas sukuriamas. Jau dabar galiu pasakyti pacias populiariausias temas, kurios nervins kai kuriuos dalyvius, o moderatoriai priesh jas bus bejegiai:
Mane paliko vaikinas/mergina
Man blogai
Depresija
Viskas nusibodo/uzkniso
ir t.t.

Moderatoriai nesusitvarkys su gaujomis nusivylusiu gyvenimu ir rasanciu tas pacias temas, todel forumas greitai pasirodys nebeidomus. Be to kai kurie dalyviai nepatinges atkapstyti senesniu visishkai ishgvildentu temu, o tai jau nebebus veiksminga, nes temos kaip ir yra…

Zodziu, savi niuansai.


Kodel visas sitas reikalas del vieno forumo virto argumentu/kontrargumentu kova: reikia parodyti kai kuriems vartotojams, kad Banga yra sukaupusi per 2 metus didziulius resursus, kuriais galima naudotis. Nereikia kurti nauju forumu, tiesiog patartina dazniau pasinaudoti paieshkos funkcija. Kietas

uzCha cha

nu ne ten pataikiau

2 nevalgauzmoniu: jau nikas apie tave daug pasako, o kad iškritai iš medžio tai nenuostabu Cha cha

Nekaltas

Programos DC++ pagrindinis langas. Prie temos: [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/241227.46 1-=(161921217](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/241227.461-=(161921217)