Psichiatrines komisijos rezultatai...

ir Lietus turi-abu jie pavojingiCha chaCha chaCha cha
Gerai,kad dvikovų laikai praėjęTaipTaipTaip

Na ne - prašoma nes dar ginkloNeNeturiCha chaCha cha O kaip neturi ir grasina tai tikrai niekas NeNeduos - kas bus kaip ginklą įsigysMirktCha cha

Labai jau lie-tu-vis-ka tema: jei ne Tu ant manes, tai as ant Taves su malonumu siuksliu kibira isversiu Blogai Savotiskas virtualus orgazmas, ar ne, Otmorozok… Cha chaCha chaCha cha

Tu teisi, nebutu malonu, nerasyciau taip… Kai buvo tema (atrodo Neo sukurta) apie mane ir visi vare kas netingejo, as nepriestaravau - jei zmonems malonu, tegul…
Dabar sumaniau as ant lietaus… Jis stiprus, atsilaikys ir man jo negaila. Man, kaip ir kiekvienam vyrui, patinka kova, tai veza. Nebera dvikovu, galima zodziais… Tik pries silpna geda butu…
Toliau laukia tavo, Ginger, eile…

sakai malonu… na, tada viskas tvarkojCha cha… negi gaila… o man is tikro neskauda, juk cia internetas, virtualus zaidimas… vieni zaidzia su kompais strateginius zaidimus, o mes savo strategijas ishbandom cia, ant gyvu zmoniuCha cha
beje, po paskutiniu ispuoliu i privata gavau kelias palaikymo zinutes su ivairiais patarimais kaip elgtis… aishku, dekoju zmonems uz parama, bet is tikro turiu prisipazinti, kad nesu jos vertasNekaltas
as manau, kad ateis laikas, kai ir Otmorozok, ir Ginger, ir Dianela, ir ash kiek kitaip paziuresim i situs showCha cha… laikas daug ka nugludins…
gal ir tiesa, kad mes visi esam gana ambicingi, stiprus, linke pakovoti, bet dar svarbiau yra tai, kad esam is skirtingu planetu - t.y. realiai gyvai tarpusavy nebendraujam, kas leidzia mums jaustis teisiais…
normaliam pokalby prie Alus ar meete tokiu dalyku nebutu…
PS. net kai nakti radau visa puslapi savo temu provokacishkai ishkeltu i pirma puslapi, nepajutau jokio pykcio tam, kuris tai padare… jis tik pasinaudojo viena is bangos teikiamu galimybiu…

Ohhh, Otmorozok savo oponentus i eile sustate LaimingasLaimingasLaimingas Jaunikaiti, ar tai Tavo jegoms Kietas Argumentu pritrukai ar tikru vyru tapti panorai Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha
O kas del Neo Gėlė temos, tai kaip saukei, taip ir buvo atsiliepta, kovotojau Kietas

o man vat idomu ar tu praeitum mano komisija, del ilgio patikros debiliuke

Kad Tu turi daikta, panasu i pistoleta, tai ir taip visi zino! Taip Cha chaCha chaCha cha

Tau Otmorozok matyti ginkla,taip kaip savo ausis…tau kaime net sakiu ,meslui mezt, neduotu…

O Tu čia apie tą ginklą, kur kelnėse paslėpęs laikai ???

O buna kitokiu???

Žinok būna : medžiokliniai, dujiniai, oriniai, dvivamzdžiai… dar būna su optiniu taikiliu …
O koks pas Tave ?

tu asile tai jokios komisijos nepraeitum, nes tik gimes jau buvai debilas

Greiciausiai pipirinis duju balionelis. Cha chaCha chaCha cha:

Medzioklinis (pasiciupineju) yra, dujinis ir orinis tai tas pats, bet dvivamzdziu… turiu prisipazinti, neradau (dar ciupinejuosi), ne nera.