Psichiatrines komisijos rezultatai...

Psichiatrines komisijos rezultatai…

Idomu, jei lietui reiketu praeiti psichiatrine komisija, pvz. del ginklo, ar jis ja praeitu???
Prie ko priveda bangavimas…

Siūlyčiau tokią temą ištrinti.

Nežinau,bet idomus ???Taip

As irgi siulau sia tema istrinti, nes gydytojai mazai uzdirba ir yra paperkami…

Otmorozok, klysti.
Del ginklo gydytojams dazniau grasinama, o ne papirkinejama.
O ar gautum ginkla tu pats - kaip manai?

As turiu…

Tai ir dziaukis.

!!!

[quote] nes gydytojai mazai uzdirba ir yra paperkami…

[/quote]

Ar vis dėl to neprireikė papirkinėt?

Ar vis dėl to neprireikė papirkinėt?

[/quote]
Man tai ne…

Man tai ne…

[/quote]

Vadinasi grasinai…Gerai

kaip gerai, kad praejau, kol nebangavauKietas

Ar idomesniu temu konkursui si tema?Veee Kam ir ka tokia tema norime pasakyti?Veee

manau, kad cia moderatoriu reiktu paklaustiNekaltas? viskas ju valiojeNekaltas

O cia kai nebesugalvojama ka razumniau pasakyti, tai ir gimsta tokios temosVeeeMirkt

Jeigu apie mane tai viskas ok ,bet apie kitus tabu.

Ka as (gal ne tik) pastebiu is salies?
Tai saves sureiksminimas, galvojant , kad esas tuo, kuo nera (Nepoleonu, Stalinu, Hitleriu ar svarbiu Bangos veikeju), noras valdyti - didybes manijos simptomai…
Ikyrios mintys, manant, kad kazkas jam kenkia, persekioja, sukelia jo temas i pavirsiu, jas dubliuoja ir pan. - Paranojos simptomai…
Originaliu minciu nebuvimas, pasislykstejimas seksu, ryskesniu asmenybiu baime - lydimieji simptomai…
Jei klystu, tai atsiprasau, cia tik draugiski pastebejimai is salies. Siaip tokie zmones visuomenei nepavojingi ir jie nera izoliuojami, tik ginklas jiems neisduodamas ir i baseina neileidziami…

Otmorozok,o prie ko čia baseinas???JuokiasiJuokiasiJuokiasi
Na,jei tau Lietus nepatinka,tai kam dar tyčiotis???
Jei tu jį laikai kvailiu ir pan,tai manau,kad geriausias būdas yra išvis neminėti jo savo temose ir nekreipti į jo temas dėmesį…
Nežinau,gal aš ir klystu,bet jūs abu man vienodai vaikiški ir užsispyrę…Flirtas
Vienas dedasi baisiai rimtu,o kitas-seksualiu,nors man atrodo,kad viskas nėra taip nesuderinamaLiežuvis

Na ir problemosCha cha Juk zmogus, kuris nemoka saves parodyti realiam gyvenime, stengiasi, nors virtualiame, taigi gal kartais ir reikia tokiu zmoniuŠypsena))O saipytis…siandien pasisaipai, o ziurek, kad rytoj is taves nesisaipytuŠypsena

vadinasi esi pavojingas?