PS3 vs. Xbox

PS3 vs. Xbox

Real life adrenalino tau jau maza? Cha cha Slyva nebevalyt? Taip

ką dalyviai patartų imt, ir kodėl? PS3 ar xboxa? užsimanė brolis, kad žiemos vakarai pramogų sostinėje elektrėnuose greičiau eitų. kaip su žaidimais piratiniais ir pan? Abejoju, kad online laba aktualus reikalas butu…

b!bi,lauksiu ps4 ir tada galima bus pabandyt konsole

žaidžiama būtų daugiausia futbolas, krepšinis, kitokie sport žaidimai…

Kosmoz padeveta imsi?

Sport zaidimam TIK XBOX!

turiu abu, daugiau naudoju xbox

groovy, nzn, galbut, svarsto tiek deveta, tiek nauja, bet pirmiau reik nuspręst ko reikia… xboxui tai su žaidimais simple, iš linkomanijos parsiuntei, įrašei ir žaidi, aišku xboxas nulaužtas turėtų būt, o kaip su PS3? tik originalai? ar įsirašai į HDD ir leidi iš hdd…? bratka visai nesižavi nei GT5 nei forza serija, aš kaldavau nfs visas serijas, o bratka futbolą kaldavo.

as tai nesuprantu tu taupuku su piratiniais zaidimais ir nulauztais softais Cha cha

Tai viskas ir pasakyta tuom - Xbox tikrai maloniau zaist+ su xebra kinetic nusipirkes gales padurniuot, afigienas dalykas irgi.

o namie vinsousai legalūs? Juokiasi

legalus Be be be

normaliai Šypsena gaučiau kažkokios man reikalingos naudos iš tų legalumų, tai susimokėčiau, kitokia tų pinigų vertė dabar ir 10 metų atgal… bet kai nei man tie windows update reikalingi, nei online, tai… Cha cha

Wii valdocdn.slashgear.com/wp-content/uploads/2011/06/games_console _stat s-580x397.jpg

xbox. nulauzimas apie 200~, paskuj kartas nuo karto reik atnaujint versija, nes microsoftas irgi kovoja su piratais. arba nusiperki ir iskart jtag’a darai ir zaidi be jokiu problemu, bet tada tik xbox live neveiks, man pvz jis visiskai nereikalingas Šypsena. O del kinect’o, tai pirmiau pabandyk gyvai kokiam topo centre pazaist, nes man pvz nepatiko.

tai perkant su kinektu, kainos skirtumas mizernas… o va su PS3 kaip viskas vyksta? nulauži, rašai žaidimus į hardą ir žaidi i hardo? normaliai veikia?

o kada ps4 iseina?, nes maniskis ps3 uzlinko kazko kompaktu neskaito, ant wii kiek parsisiunciau zaidimu tai tokiu labai uzkabliuojanciu neradau ir tos grafikos norisi geresnes, tai kazin laukt ps4 ar xbox geriau pasiimt?

jeigu nepirksi žaidimų tada tik xbox. Nuflešint 40-80lt priklauso nuo versijos, aš kažkur kartą į metus tą darau. Bet dabar jau yra ir čipai, apie 170lt. iki ps4 ir x720 dar minimum 2 metai. X’ui iš Linkomanijos siūsi viską ir tiek. Ps3 normalaus nulaužimo nėra, yra visokie šudukai, bet ten parkės.ixtreme.lt/

Tetri nuspirk Taip