Projektas. Svarbu.

Projektas. Svarbu.

http://www.banga.lt/admlt/2club.club_f_reviews/241.4690.1…-=(954373499
iš to geltono šiaip būtų daroma. Brangu. Nuotraukoje tik šioks toks papaišymas, tik eskizas, skaitykim. Jūsų nuomonė?

Eeeei, na nejaugi niex negali kažką įvertinti tokio varianto?

paaiskink ka cia is ko nori daryt?
kazkaip nesigaudau…ar cia as lama, ar netoki linka parasiai?

visai zjb Šypsena

paspaudus ant nuorodos, turi atsidaryti autobanginių foto skyrelis su žiguliuku. Tai va, tada bandai atkreipti dėmesį į jo langus, duris ir t.t. Projektas yra tox. Dar reiktų primesti visišką salono pertvarkymą (2 vietos), važiuoklės bei variklio pertvarkymus.

nieko nesuprantuBaisuLiežuvis

Nu blin, aš galvoju padaryti kažką panašaus iš mano tėvo geltonojo stebuklo (vaz2106 '76) O čia paėmiau paprasto šeštuko foto, ir su paprasčiausiu paintu(paintbrush win’98 Šypsena ) padariau maždaug tai, į ką tas mano tėvo žiagas turėtų pavirsti, užsiėmus minėtu projektu. Gal dabar aiškiau? Na tai kaip jūs manot?

As uz. Daryk. Bus originalus auto. dar varikliuka galingesni vaziuokle patogesne ir busi vienintelis Šypsena

JP.

Cool
Tik kiek matau per stiklą vairas standartinis žigulinis. Negerai, reikia sportinio.

kaip suprantu … Is blogos masinos nori padaryti bloga masina tik su dviem durim ? hmm… ir kam to reikia ?

Nieko ypatingo.

Nera ko cia klausineti, tokius projektus reikia vykdyti is karto Gerai
Tik stiklu aukstis man truputi per didelis. Jeigu pavyktu sumazinti, atrodytu kaip amerikanke. Ir ratlankius reiketu parinkti platesnius ir tokius, kad kuo labiau butu idube i vidu.
Sekmes.

Ideja cool Gerai

Mano nuomone: pradeti reiktu ne nuo ishores ar vidaus tuning’o, bet nuo performance’o. Sudejus gera vazhiuokle, motora ir ratus, galima pagalvoti ir apie duru "naikinima".

P.S: klausimelis i tema - kaip paskui taip perdaryta auto eksplotuoti - policija, tech. apzhiura ir t.t…? Pats turiu kapeika ir svajoju kada nors patiuninti.

a gal ir man pinigu duosi?..

Tikrai ydomus variantas. Kaip zadi dureles ilginti ir kieno stiklus desi?
Visa kita padaroma labai nesudetingai…

Sekantis zingsneis BMW dvizokas ir pakaba. Juk neveltui sako, kad BMW3 ir VAZ3 yra techniniai pusbroliai… Cha cha

Na man tai kažkaip priekis nelabai žiūrisi, nors gal tik nuotraukoj taip atrodo. O šiaip idėja įdomi. Belieka palinkėt sėkmės Gerai

Jo, su priekiu reiktų dar padirbėti. Stogo žeminti neužtex šaškių ( Nustebęs ) . Ir taip, pagal kuklius paskaičiavimus:

1. kėbulas + salonas - ~ 6500 - 8000 lt.
  2. variklis+pakaba+… - ~2700 lt.
  3. kiti - ~1300 lt.
    beje, variklį gal tą patį palikčiau(jei nepavyktų iškasti kur nors VAZ-Vankelį 115 AJ), vis dėlto 1.6. O jį galima neblogai užsukti - vos ne dvigubai AJ išeina. Juo labiau, kad auto būtų skirta tikrai ne varžyboms - gaila juk. Ir lanžeronai perkrovų ilgai nelaikytų Nustebęs Gal parodose sudalyvaučiau Aš nekaltas

Biskuti lieva info. Siaip BMW ir Moskvitch yra pusbroliai. O VAZ yra su FIAT pusbroliai, o tiksliau jis ir yra FIAT 1XX nepamenu tikslios markes.

Geriausias variantas - fiat 128, bo turėjo 2ltr. matuorą. Be to beveik 100 proc. unifikuotas su Vaz2106. Tik, va, kad įkišti greičių dėžę, reik kiek padidinti tunelį (į aukštį), ir pas aną geresnis perdavimo skaičius galinio tilto reduktoriuje greičio atžvilgiu.