Procesoriaus temperatura, sprendimas rastas

Procesoriaus temperatura, sprendimas rastas

Pas mane procesoriaus temperatura perkrovus kompa (biose) pakyla iki 69 ar daugiau (ilgiau tingejau laukt). Taigi cia normali kompo temp ar ne?
Athlon 850 450ram ir tt.
Ventiliatorius sukasi apie 5600
Jeigu ne normalu tai ka daryt
Losiant zaidimus kartais viskas sustingsta - tenka perkraut kompa.

nu jei zadi kiausiniene kept arba dumu signalus leist tai normali…

p.s. is kur tokios temperaturos. man Athlon’as 1.33Ghz tiek nekaista
p.p.s. gal tu kompa laika "stalciuje" t.y. yra spec. stalas kompui ir jame spec. vieta dezei. jei taip patariu kai naudosies kompu ja istraukt, turetu siek tiek maziau kaist… (aisku jei tavo kambary ne +40)

Deze stovi po stalu.
Gal blogai prispaustas ventiliatorius ir beje kai paspaudi ka nors kas apkrauna proca tai girdimas tarsi ventiliatoriaus garso padidejimas, lyg jis sparciau pradetu suktis, nu velnias zino.
Siaip jis nuo pat pirkimo kazkoks nestabilus buvo - wordas pastoviai nusmigdavo, tai yra sustingdavo vaizdas ir tik restartas padedavo.
Siaip girdejau pasta kazkokia yra ar kazkas panasaus taigi patarkit ar keist ventiliatoriu ar ka dar daryt. beje ventiliatoriu pirkau tikrai nebloga.

nu nzn ar ce gerai pas tave ar ne, bet palyginmui-mano AMD700MHz seip buna apie ~35 laipsnius(jei nieko neuzgruzines). na pakyla max iki 45

faktas, kad tavo procas per daug kaista, dėl ko greičiausiai lūžta programos.

Spėju, kad procas kaista dėl blogo ventiliatoriaus aušinimo. Ar yra pasta tarp coolerio ir proco? Ar radiatorius gerai prispaustas?

Gal todel ir nestabilus, kad tokios temperaturos. Temperatura tai nenormali.
Gal atsilaisvino radiatoriaus laikikliai…
Tu cia rimciau pasigilink, nes jis pas tave taip per ilgai negyvens.
Parsisiusk motherboard monitor - is windosu matysi proco temperatura
http://mbm.livewiredev.com/
Gal net arbatos gali uzsikaisti…

Koks cooleris? Gal Thermaltake’as?

Pas mane Celeron 633
ir ziema mano temp 20 C Cha chaCha chaCha cha
sistemos 18 C

kas maziauLiežuvis

Gal deze stovi prie radiatoriaus? Pas mani stopidovai apkrovus procesoriu (AMD 1800+) temp. pakyla iki 58, apsukos ~2800

Temperatura tikrai nenormali
AMD su geru kuleriu temperatura ne turetu buti aukshtesne kaip 50-53C
pas mane siuo metu AMD 1200MHz t=41C, dirba neishjungtas nuo vakar dienos. Kapturinimas, grabinimas, grafikos darbeliai ir etc.
Taip kad ziurek radiatoriu su kuleriu, gal termopasta nutrynei.
Dek sidabrine o ne silikona, ta geriau…

O kas jei cooler’is Thermaltake’as. Pas mane toks buvo ir nieko. Šiaip gali būti, kad po procesoriumi esantis temperatūros daviklis liečiasi su procu (nors dėl to lūžinėti netūrėtų), kitas bajeris, tai daug dulkių, blogai prispaustas cooleris ir pan. Dar vienas teorinis samprotavimas, gal cooleris ne ta kryptimi pučia orą, ta prasme atvirkščiai uždėtas, veikiant cooleriui palaikyk ranką virš jo, turėtų beveik nepūsti šalto oro.
Čiai šiaip pasapaliojimai, bet realiausias variantas termopasta.

Pas mane xp 2000, rimtai padirbejus su kompu temperatura pakyla iki ~75 ir nieko, viskas islieka stabilu, nesuleteja, jauciu puikiai dirbtu ir ant 100 laipsniu temperaturos, be to bios’e pagal default’a nurodyta kad kompas turi issijungti tik tada, kai procas ikaista iki 110. Vnz jei temperatura <90, tai viskas ok.

pas mane AMD1900XP, tai temperatura kartais iki 60 pakyla. tada motka pradeda rekt, siaip dabar proco temp visada buna 50 - tikriausiai visvienper daug?

Ja, temperatura per didele.
Pas mane kazkada buvo K7 750@888 MHz, tai temp max su prastu (chrome orb) cooleriu budavo ~55C.
Reiketu nepamirsti, kad tai nera tikra CPU temperatura, norint zinoti tikra reik prideti ~10-15C.
Kritine tokio proco darbo temperatura 85-90C. Tik reiketu nepamirsti, kad dirbant tokiomis salygomis CPU ilgai negyvens.
O sidabrines ir paprastos silikonines pastos skirtumas max 3C.
Reik nuimti cooleri ir paziuret ar nuplestas termolipdukas, nes jis prastai praleidzia siluma. Jei jo ner, tai reiktu kogero nupirkti geresni cooleri.

wow!!! Apakęs aishq kad nenormali!!! Keisk aushintuva kuo greichiau!

Neseniai pirkau kompa xp 1.600+ palomino su levu titan up to 1.600 ght,
tai uzkasita dabar kai apkrauni iki 46 laipsniu

Nebuk lama, daryk kaip hackeris: nuimk kompo dangti ir ismesk, temperatura turetu sumazeti… Kietas

  1. nelewas tas qleris nes 1600+ realus greitis yra 1.53GHz.
    46 laipsniai yra mazai.

P.S. pas mani 1800+ tempertaura 52.5 laipsnio.

Pas mane athlon 850Mhz nebuna net vasara auksciau 60 Celsijaus. Siaip pasikeisk coleri bo nusprogs tavo procas. Beje pas mane vasara kartais irgi del temperaturos smigdavo bet siaip laikosi.