Problemos su win2k

Problemos su win2k

Turiu win2k ir man kazkaip netycia pasikeite kaikuriu meniu shriftai i didesnius ir rikshkesniu nors desktopo propertyje viskas normaliai. Kaikuriuos langus normaliai rodo o kaikuriu programu pvz kai atsidarai programa instaliuot rodo didesny shrifta ir nezinau kaip tai atstatyti gal kas buvote susidure su tuo?

po w2k nebuvau susidures
po 98 kazkada buvo
seip nesvarbu esme yra sisteminiuose fontuose juos numusei pamegink repairinti
turetu padet

"kazkaip netycia pasikeite" ? kai prisiminsi kaip (tycia) viskas buvo pakeista, tada butu galima ieshkoti sprendimu.

control panel>display>settings>advance>pirmam lape nusistayk DPI i normal, jie nepades pabandyk sukurt kita useri

na nesakyk buna taip, pas mane ir taip yra buve ar bent jau panasiai, kad kai kurios programos meniu pasidaro bold ir pan. Kiek pamenu pas mane taip pasidare po to kai instalinau Windows media player 7, geras joCha cha nezinau kodel taip atsitiko, gal kazkas susipjove… Sia problema issprendziau paprastai tiesiog istryniau esamus vaizdo driverius ir paskui juos suinstaliavau isnaujo. Pabandyk gal ir tau pades…

Simple re-install windows Nekaltas O ir teisingai chebra pastebejo, kad ne is nieko sriftai nesikeicia Šypsena

NEzinau ar tycia bet faktas tas kad fontai pasikeite ir ant kaikuriu meniu rogo bold ir didesnius ieshkau sprendimu o ne komentaru Ignoruoju

o ish kur sprendimas jei nera zhinomos aplinkybes?

gerai, man teko susidurti, kai visi meniu bold pasidare (puikiai zinau kodel). ant w2k uzteko panaikinti vartotoja ir vel sukurti ish naujo (su visais nustatymais ir t.t.).