Problemos su varpa

Problemos su varpa

Mano varpa labai daug atsismauke ir dabar neuzsismaukia iki galo ir labai skauda galvute, ka daryti? Gal jum taip yra buve? Dabar gyvenu viltim, kad viskas susitvarkys savaime.

Kaip atsmaukiai taip ir uzsmauk!

Žinok, nejokinga - lb skauda.

Gal tau erekcija-tai palauk, kol praeis… O tada pabandyk… Jei ne-palik ramybej ir eik miegot-ryta bus o.k. Mirkt deja…man taip nebuvo ir nebus Ne

Nu gal as suprantu kada erekcija? Man tai jau nuo vakar. (reiskias, kad per sianakt nepraejo)

Siulau kviest greitaja pagalba!!! Taip Taip Taip Taip

o ka tu darei, kad ji taip atsismauke? smalsu… Nekaltas Nekaltas

Prausesi, kagi daugiau Mirkt

waikas dzeugesi naujais patyrimais Cha cha nereikia jo gasdint Šypsena kazkas auksceu minejo kaijp atsmaukei taijp ir uzsmauk o del skausmo taij pakentek truputi kol sutwarkysi wiska Šypsenanes dabar kaij uzspaudei pacioj galwutej susikaupe daugeu kraujo ir ji automatiskai padidejo

Prasom. O po to zinoma ir vos vos pasmauke, juk karta pabandes negali sustoti MirktTik nereikia priekaistauti Labas

Prasom. O po to zinoma ir vos vos pasmauke, juk karta pabandes negali sustoti MirktTik nereikia priekaistauti Labasas ir nepriekaistauju, katuli Labas…tik smalsu buvo…as gi neturiu tokio daikciuko Drovus Drovus

teks apipjaustyma daryti

Jusu pasiklausius nerwas ima.zmoguj blogaj o jus dergiates. kokha spalwa galwutes?ar twinkcioja?patine?parasyk tixlej.gali but parafimoze,nors menka galimybe.gali but atplysus odele,kur jungia galwute su apywarpe.tajp sakant apacioj.man tajp buwo.nx kajp skaudejo.lauk kok uzgis.taj truktu neilgaj.bet parasyk tixlej kajs kajp ka darant taj nutiko.

Taip

Manai jis zino kas tai yra parafimoze,o ka darant taip atsitiko jau galima numanyt… Mirkt

ka darant taj ajsku kad ajsku.bet esme problemos sprendime. Cha cha

Parašyk Vaivai… panele.lt

Kol Vaiva ar seksologas atsakys jam jau galvute ar odele,bus gangrenavus,sitas netinka.