Problemos su varikliu

Problemos su varikliu

Nu kaip sakoma-turi mashina, turi bedaŠypsenaAsh tamsta perspejau priesh isigyjant auto, neklausei, tai daba pac kaltasŠypsenaShiaip tai bbzn kas ten galetu buti, man tokiu dalyku nepasitaiko. Dirba ir ant duju ir ant benzo. Gal ora kur gaudo, bet tada ir dujos nedirbtu gerai. Bbzn;-)

Zinau - ir man taip buvo. Nu panashiai. Tai buvo parejes variklio kompiuterio, kuris valdo kuro padavima y varikly transformatorius artai tranzistorius, kazkas tokio. Tai kainabvo 200 lt, dabar problemu neturiu

Na va vel ash patiekiu nauja klausima jusu svarstymui Šypsena kaip sakoma Mks audi - amzhina diskusiju tema. Taigis variantas toks, uzhsikuriu savo gelda, ji pasipurto pasikrato, susinormalizuoja apsukos, chia viskas ant benzo, ishsivarau ish garazho, pastatau lauke kol uzhdarau vartus ir t.t. Pashyla, bet jei variklis nors kiek pakaista - shakes, mashina prie sankryzhos baisu sustabdyt. Variklis ne tas zhodis kad nelygiai dirba, ten jau ishvis koshmaras, purtosi visa mashina. Su dujomis - kaip laikrodis, ne tik kad nesipurto bet ir variklio darbas tolygus. Ish pradzhiu galvojau kad zhvakes arba laidai, tachiau jei su dujom viskas oki taij ne jie. Shiaip pas mane siurbliukas bake labaij jau pavarges, ar gali tai itakoti? Nes tikriausiai jisaij panashu nesudaro pakankamo spaudimo, bet kai ish manes tokis specas, taij sakau pasiklausiu jusu. Nes varyti kazhkur tvarkyti velnishkai laiko nera, benzina vartoju tik uzhvedimui, na dar rytais shiek tiek pashildau, nes ant duju shalta nenori ko tai. Tai va kokiu nors atsiliepimu prashychiau Šypsena

Labai jau neryšku Nežinau

zhuvies akis? (jei patsai Tamysta nuotrauka darei)