Problemos su licio nauja batarke

Problemos su licio nauja batarke

tai va nusipirkau nauja licio batarke for n3310 kraunu ir nerodo kad krautusi draugelis sake kad taip pirma karta buna, bet as ta ikrovima iskroviau ir kroviau dar karta krovesi visa nakty ryte isjungiu pakroweja ir rodo tik 3 palkaspo poros val. jau tik dvi palkos. iki vakaro isvis neatlaikys bandau skambint tik paspaudi kviesti issijungia telefas, nors zinute issiuncia. kas jai yra. gal kas buvo susidure su tokiu bajeriu. batarke japoniska mokejau 35lt.Žliumbia

uzjauciu. skaityk ismetei 35lt i bala. ir pats su sitom batarkem nusvilau. Gal cia kalvariju turguj dar kartais pirkai?

tas kuris man pardave sita batarke sypsojosi mazdaug sitaipCha cha tai visa laime kad zinau kur gyvena tai dabar atrodys mazdaug sitaipBaisuir dar priedo duos nauja batarke arba pinigus. vargas jam…jisaiKiaulė

kad batarke lieva tai faktas, bet yra dar variantas koks tavo softas? Sako seni softai nemoka elgtis su liciu.

Priciom cia softas ir batarke Baisu

kiek zinau liciam kiek kitoks krovimo algoritmas.

Nu nzn kaip telefonas atpazysta licio batarke nuo paprastos Apakęs. Bet galimas daiktas-siam pasaulyje visko buna Cha cha

atpazysta. turbut nustebsi kad batarkese net integriniu schemu buna. Seip del sito softo ir licio akumo man aiskino omnio taisykloj.

Aisku tada. Bet jei yra visokiu mikroschemu tai akumas nera atsparus smugiam tikriausiai Nežinau

Jeigu parduotuvej pirkai, tai turi pakeisti Nekaltas

A cia uz 35 LT japansku batarkiu buva? Apakęs A ko tos japanskos uz orginaliais dvigubai maziau laiko?

buvo ir man taip ! bet is tikru buvo ne batke kalta o telefas! Tūsas

teko ir man pirkti licio baterka uz 30lt… gariunuose… "nauja" laike dvigubai trumpiau nei originali nikelio… bet visdelto LITIS Cha cha
o jei rimtai, tai nuo to karto,abejoju,ar dar kada pirksiuos turgines batarkes,kad ir 2-3 kartus pigiau.jau geriau brangesni,bet bent jau batareika (o ne iskamsa)

Tai turetu buti problema del pacio akumo ir telefo nesuderinamumo. Kiek cia kazkas diskutavo, tai skiriasi krovimo algoritmai, be to ten akumuose buna mikrschemos, kurios apsaugo nuo perkrovimo ir atjungia krovima kai pasiekia tam tikrus parametrus akumas. Tad gali buti tame problemele.

Reikalaukit pakeisti

Nenusileiskit iki tokio lygio kad butumet turguje apgaudinejami Ne, nes ten geros batarkes nenusipirksit NeNeNe!!!

batarke pirkau per pazystama jisai sako kad dar taip nebuvo.
kitas dalykas jisai sako kad tai nauja batarke ir ja reikia truputy pakankit, kad jinai veiktu kaip reikiant anot jo vienas dvi savaites kankinosi kol pasieke to ko norejo. darvienas klausimas jaigu as isimetu 3410softa tai ar gali buti kad viskas bus OK… ar cia nesusije dalykai…

Nezinau ar 3410 turi li-ion, bet jei turi tai gali viskas issipresti, nes jei turi tai pakeites softa pakeisi ir batarkes krovimo algoritma. Tad sekmes badymuose.

gal ta proga kas galetu uz dyka arba nebrangiai i mesti softa i mano kledara buciau dekingas. rasykit savo tel nr iprivata as paskambinsiu…