problemos su Creative SB live! 5.1 (nera garso nei ant filmu nei ant garso programu)

problemos su Creative SB live! 5.1 (nera garso nei ant filmu nei ant garso programu) Liūdnas

zodziu del kazkokiu priezasciu nusprogo man integruotas garsas tai nusipirkau Creative SB Live! 5.1 garso plokste siaip muzika nu winampas groja viskas gerai bet va filmuose pvz ant windows media player vaizdas yra o garso nera o ant winampo priesingai garsas yra o vaizdo nera kodekai visi sumesti paskui pvz ant CoolEdit Pro programos taippat garso nera del ko cia taip gali buti ? lyg ir suinstalinau draiverius… OS pas mane WinMe

tai žiūrėk per wmp, klausyk per winampą Šypsenao šiaip jei ir suintallinti driveriai, pradžiai pabandyt perrašyt.

cia kaip suprantu kazkas su directx bus nes pvz jei as ant winampo padarau DirectSound Output tai garso irgi nebera o ant WaveOut output viskas gerai veikia ant CoolEdit programos irgi pakeiciau is WaveOut i Emu10Kx WaveOut tai garsas irgi atsirado cia tas “Emu” kaip suprantu grynai susijes su garso plokste taip gaunas kad garsas nepraeina per DirectX… bandysiu gal draiverius inete ieskoti nemanau kad bus siuo atveju bloga mano garso plokste nes siaip ji tai veikia Nekaltas

na jau isprendziau problema pats :] veikia dabar viskas kaip ir priklauso buvo beda su draiveriais nzn gal blogas winMe instalas gal dar kazkas negerai teko biski kitaip viska suinstaliuoti nes pvz kai idedu instaliacini CD tai ismeta pas mane lentele kad tipo setupas negali nudetektinti jokio soud blasterio mano kompe tipo kaip kad nebutu tos garso plokstes… nu nzn kodel cia taip Liūdnasdabar galiu ramiai pries miega filmuka kokinors paziureti :]