Problemos su ABS

Problemos su ABS

Yra taip.Nuo to laiko,kai pirkom auto(Audi 100 89 2.3l),ABS isvis neveike,tai neseniai buvau issiardes galinius suportus,ziuriu,viena supoto puse isvis nevaiksto.Tai paemiau,prakrapsciau,sutepiau,pravaiksciojau cilindriukus ir tvarkoj,ABS atsirado.Po to viskas gerai veike kokias 3dienas,o dabar kartais veikia,kartais ne.Cilindriukai negalejo vel "uzklimpt".Kaladeles dar puse bedos.Kur ieskot gedimo,kas galetu but?Ziema arteja,ABS praverstu…

Mes su draugeliu abudu semkes paėmėm. pas mane ABS Gerai Pas ji Ne Iš viso…
Taigi nuorinom stabdžius ir viskas OK…Taip

Nu reix pabandyt…

Nes kitų atvėju žopa, teks rimčiau žiurėti…

Kas per semkes?
Atleiskit durnam Laimingas

semioras, BMW 7**.
Durnu klausimų nebūna, būna tik durni atsakymai…

TaipLabas

Durnas klausimas- kas galėtų būti, kad esant vėsiam orui ABS tvarkoj, o kai atšyla amžinai užsidega lempelė ir negęsta, atseit ABS neveikia. Bet ant asfalto kaip bestabdysi, lyg ir nečiuožia- tai gal veikia? Stebuklai kažkokie

Prie kaladėlių būna pajungtas toks laidas. Jeigu kai slapia užsidega abs, GALI BŪTI, KAD LAIDAS KAZKUR PAŽEISTAS IR SROVE EINA NUO MASĖS. Man irgi taip buvo… Kompas supranta, kad kaladėlės susitrynė iki metalo ir liečiasi prie disko

Ne, ne dėl to- tam yra kita lemputė, o tuos laidus visus nutraukiau kaip nereikalingus- netingiu pasižiūrėti i kaladėles pats… Būtent lyjant ABS dažniausiai veikia gerai (nedega lenpelė). Keista.

Pas mane AUDI 90 anksciau buvo normaliai, viskas veike, o daba nors ir stabdant silpnai pries pat sustojima siek tiek suveikia, o taip buti neturetuNe

Nu tai, jei nuplėšiai, todėl ir dega lempa… Scorpio turėjau. Garuose nupirkau be kontaktu- irgi degė, nors ABS veikė…

Ne, tikrai ne dėl to kad nuplėšiau- prieš tai irgi kvailiojo. Juos užtrumpinus į masę, užsidega dar viena lempelė. Kol kaladės nesudilusios, šie laidai neduoda jokio signalo, tik vėliau užsitrumpina i diskus.

zinok pas man tas pats Nustebęs
kai nusipirkau neveike ish vis ABS susiremontavau pasirodo vienas daviklis ishvis nebuvo pajungtas Cha cha
vazinejau viskas normaliai, po puses metu teko keisti galine stebule ir nuo to karto prie l. mazo greicio jis suveikia Piktas
nuvariau pas vienus sako dziaukis pas tau ABS veikia, sakau priesh remonta taip nebuvo, atsakymas: tai dabar ir pradejo veikti, nuvariau pas ABS meistrus tai jie paporino kad chebra kuri keite stebule galejo pazeisti davikli, arba idejo ne tokia pat stebule t.y. ABS dantukai per daug laisvi ar nesutampa zingsnis, manau kai gausiu alga varysiu rimciau paziureti Nekaltas

kazkoks daviklis trumpina,
o ABS veikimas tai kai staigiai stabdai isijungus ABS atsiranda papildomas kalimas per stabdziu pedala
Labas

ir dar kaladeliu laidukai (nusidevejimo davikliai) abs darbui itakos neturi jokios NeLabas

Pas mane irgi problemos su ABS. Gal kas žino kokius padorius meistrus, kurie normaliai pasižiūrėtų? Nes buvau pas vienus nuvažiavęs, pasižiūrėjo, sako 400 Lt ir sutvarkomŠypsena) Na ačiū, nereikia. Po 3 dienų ABS pats pradėjo veikti, bet po savaitės jau Ne. Žiema artėja, būtų gerai ABS susitvarkyti.

nuvaryk i atominti minties g.3a vilniuje diagnostika ir darbas 50lt. + detales (nes neaishku kame problemos)

Gal kokį jų telefono Nr. žinai?