Problemele su Passat, gal kas zinot?

Problemele su Passat, gal kas zinot?

Tiesa pasakius tai nebezinau ir ka daryt, turiu Passat 92m. su varikliu 2E. Viskas prasidejo pries gerus metus, kartais pradedavo trukcioti vaziuojant mazesnem apsukom, o ant laisvu apsuku siek tiek jausdavosi kad netolygiai dirba, uzgesinus varikli ir vel iskart uzvedus dingdavo visi trukciojimai ir veikdavo puikiai iki kito tokio karto. Kol tai budavo viena kart menesi nelabai ir kreipdavau demesi. Na bet del viso pikto pasikeiciau visus laidus, zvakes ir t.t. Dabar faktiskai taip buna kiekviena kart, bet kai anksciau padedavo uzgesinimas/uzvedimas dabar atsistato kokioms pora minuciu ir vel trukcioti pradeda. Isvazinejau visas man zinomas ir siulytas diagnostikas, nieks nieko neranda, tik giria kad viskas puikiai veikia… Kas idomiausia jei ka pakeiciu ar kas varztus pasukinedavo trukciojimas porai dienu praeidavo. Po paskutines diagnostikos pora menesiu vel viskas ciki buvo, jau galvojau - pagaliau, bet va jau savaite vel prasidejo, zodziu nzn ir ka daryt. Gal kas kada buvot su panasia problema susidure ar zinot kas gali but, jei kas padetu pazadu daug Alus

Galiu pasakyt, kad gedimas tikrai elementarus. kai ji rasi, tai garsiai, garsiai juoksiesi ish visu meistru ir diagnostiku. Bet va kox gedimas tai tikrai nezinau. cia jau taip sakant reikia 6 pojucio

Patikrink minuso ir pliuso laidus , pradedant akumuliatoriaus klema, baigiant minuso laido tvirtinimu prie kebulo ir variklio.

Idomu, siaip neseniai komutatoriu pasikeiciau, tai niekaip negalejau suprast kodel nuo jo einantis minuso laidas ore kabo… Reiks geriau paziuret kas ten kaip…

geriausias problemos sprendimas, parduoti avto ir nesukti sau galvos.

kompiuterio maitinimo rele!!!

TPS gerai veikia? TPS - gazo padeties potenciometras. As kazkada del jo problemu turejau

Nusipirkti kita ir is naujo damusinet iki gero stovio, na nzn ar tai geriausias variantas, o idealiam stovyje masinu nebuna.

Gal zinai kur ji randasi?

seip ant '88 metu pasato tai kompas yra kazkur ten prie begiu raciagu. man ir taip buvo vis kai ant laisvu netolygiai dirba ir kartais apsukos uzkildavo belenkiek kad net variklis kaukdavo Apakęs

saugikliu bloke! numerio dabar nepamenu

Deja, patikrinau, kazkas kito Liūdnas

buvai rele atidares?

pas audines tai yra toks saltos eigos voztuvas kai jis neveikia tai toki simptomai kaip pas tave, bet nezinau del passato gal kas panasaus!

Sukeites reles buvau nuo kito pasato.

Tai kad pas mane kol salta dirba gerai, kai pasyla durniuot pradeda, ar gali but tas voztuvas.?

Jei nesupyksit noretau pratest sita temike Taip Bo pas mani su 91 m. 2l. passatuka panasi problema. Kai salta viskas ciki, tik motoriuks susilo tai pradeda trukcioti. Apakęs O kuri ta kompiuterio rele, o gal problemike visai kitur? Nekaltas

Turejau passata90m,varikli vos ne pakeiciau.Netrauke,garsiai dirbo,benza ryjo.Kol atsitiktinumo deka neispjoviau katalizatoriu.Uzsikesa ir prasideda nesamones

Turejau passata90m,varikli vos ne pakeiciau.Netrauke,garsiai dirbo,benza ryjo.Kol atsitiktinumo deka neispjoviau katalizatoriu.Uzsikesa ir prasideda nesamones