Problema


Problema

problemu nera. viro puslapis

Užkūrus savo SAAB’a vis girdėti toks keistas klaksėjimas “klak klak klak klak klak” ar gal “klik klik klik”. Kažkas panašaus, gal tepalo trūksta? Nors kompas nemeta jokių klaidų, o jeigu meta tai kelioms minutės.

o spagos issitraukt nenori?

tepalai Taip nemirksėt gali net tada, kai matuoklė sausa Cha cha

saabuose gali but kaip alfose, kai uzsidega tepalo lempute, tai reikia jau variklio ieskotis Cha cha

Na, bet matuoklė viską labai gerai rodo, nei per daug nei per mažai. Gal tik simboliškai ten jo trūksta? Rytoj bandysiu šiek tiek įpilti ir pažiūrėti. EDIT:

pas mane irgi buvo keistas garsas. pasiklausyk kur stuksena. man irgi garsas buvo. atrode is variklio apacios. pasirodo turba stuksenosi…

gal grandine barsket pradejo? Šypsena

tipo klaksi kaip kompensatoriai? Cha cha

pas mane irgi klaksi, bet genero guolis Cha cha

Robis, Tipo gal. Ateik į a.B. iškart labai gera naujiena sužinosi. Kiek remontas tokių gedimų kainuoja?

pas saabus kompensatoriai neklaksi !!!

neklausinek kol nezinai kas. man jau varikli siule visa pirkt. paklause garsu… tipo indeklai, turba amen… pradziai suzinok kas negerai, tada spresk problema. tokiu daiktu remontas kainuoja nuo 300 iki 3000lt

pas kekšę įdomiai p!zda klaksi, kai oro patenka Juokiasi

Kompensatoriai klaksi.

kad nelabai jie ten gali klaksėti Juokiasi

Mano SAAB’o kaina nesiekia 3000lt. o čia remontą už tiek siūlo. Na, bet žinoma, į viską reikia žiūrėti šviesia galva ir gerai apmąsčius. Pirmiau pasikeisiu teplaus ir žiūrėsiu kas bus toliau.

vožtuvus gal reikia pareguliuoti Šypsena

ne hidrauliniai pas saab?