Problema su cd-rw

Problema su cd-rw

aopen cd-rw stovi pas mane.Pabandziau vakar iskept audio cd.Irase dvi dainas ir ismete FAILED.
Pabandziau ta pacia procedura sumazindamas greiti per puse iki 24.Bet vel tas pats.
SOftas:nero 5.5
windoze xp.
Is anksto dekoju

Na kas yra as nzn,bet girdejau kad jei audio klausyti daraisi per paprasta grotuva,tai reikia irasineti 6-10 greiciu,ipusi cd ant 24,ir galesi tik ant naujausui centru klausytiŠypsena

naujausiu centru?man rodos kad nusisneki.Jei cd palaiko 48x tai ir turi rasyt ant 48.
Nemaisyk cd-rw cd ir cd-r

o tu darai cd kopija ar is vinco tas dainas bandai nukopijuot? jei darai kopija tai gal nenuskaito is originalo. pabandyk kita cd. be to uzsidarinek visas programas tuo metu, kai rasai, isjunk screen saveri ir t.t.

darau is mp3 kolekcijos savo

tiksliai softo skaiciai kiek atminties kompe koks procas koks CD-RW toliau ziuresim

Pilkas gal ir nusisnekejau,as apie tai kad greit irasytus cd nuskaitys nedaugelis buitiniu grotuvu,per kuriuos tu savo muzikinius cd leis noresi

jau girdejau kad ispanijoje nusipirkes gera centra nejo rasyti cd per kompa bet kas liecia rasyma ir lietuvoje klausyma nesusiduriau dar su tokiu varijantu kad neitu

pas mene buvo panasi problema…tik va,kad man nejo daryti copy cd…o dainas is mp3 tai viskas ore buvo…bandyk kitu keliu ka nors chimycini… Nekaltas

1200celeron viskas integruota 256ram dim

na tai va karoce viskas atrodo su kompu gerai tai va paziurek ar dainas kurias rasai nesokineja KBPS jai sokineje ta daina trink buna kad jos nepraeina ir meta klaida,jai tas gerai nesokineje i mazesni lygi ir didesni tada jau reiks paziureti su naujesniu softu ir nusipirkti dar CD-rw kompakta kad paziureti kas kaip jai tas nepades tyada nesi pas drauga jungi pas ji ziuriu jai tas pats tada jau gedimas eini su CD i taisykla

dekui teks taip ir padaryt .aciu