Problema su AM33 bios\'u

Problema su AM33 bios’u

Hi,

Turiu DFI AM33-EC rev.A motinine plokste ir per klaida irasiau rev.A+. Kaip man dabar irasyt sena? Ar yra kokia klavisu kombinacija kad pasiimtu automatiskai is floppy ar kazkas pan?

Labai skubu.

pries irasyma visada aromas backupas bioso… na tau geriau zinot ar darei ar ne, ir jei darei kur dejai. APrasyme tikrai turejo buti nurodyta.

Backup’a tai turiu, bet kaip ji atgal surasyt?
Vienam manuale neradau. Dabar siunciuos kita, reik manyt kad bus. Jei pavyks parasysiu.

DFI SAITE PARASYTA

1. Download the appropriate BIOS update from the Download section according to the motherboard model and PCB (Printed Circuit Board) version.

2. Extract the BIOS binary file and the flash utility program from the zipped file using applications such as WinZip.

3. There should be THREE files being extracted from the zipped file. They are: *.EXE , *.BIN and *.TXT file.

4. Copy the *.BIN and *.EXE file on to a floppy disk and reboot your system from the floppy drive.

5. Type in the following command under DOS prompt (NOT under windows!):

A:\>[executable] [filename].bin /Sn /Py

OR

A:\>[executable] /?

for detailed instructions.

1. Reset your computer AFTER the completion of BIOS flash process.

2. To check whether your BIOS has been updated successfully please refer to the BIOS date code shown on the bottom left hand corner of the boot up screen.

3. Please LOAD OPTIMAL SETTINGS or LOAD BIOS SETUP DEFAULT in the BIOS setup menu during the first system boot up after the flashing the BIOS.

na norint atstatyt daryk ta pati… jei nepades… na tada… reiks chipa persiut kur nors

Hi,

Nu sita tekstuka jau skaiciau. BIOS’a esu ne vienam kompe naujines, tik sisyk biski apsirikau.
Dabar situacija pas mane tokia kad ijungus kompa jis duoda garsini signala - vianas ilgas ir 2 trumpi, jokio vaizdo ir nieko daugiau. Klaviatura nereaguoja(Tik speju), nes net numlock neina ijungt.
Nu negi ner kokios klavisu kombinacijos kad automatiskai bios’a pasiimtu is fdd. Esu apie tai kazkur skaites, tik dabar nepamenu kur.

P.S. Gal kas zino kur butu galima Klaipedoj BIOS persiut? Labai reik. Cia ne mano kompas, cia firmos buhalteresŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia Ryt nuo pat ryto reiks dirbt.
Ar kartais BMS tuom neuzsiima?

Hi,

Nu sita visa susitvarkiau. Kazkaip sugalvojau idet sena PCI vaizdo plokste, ir atsirado vaizdasCha cha
Bet va griztu prie problemos del ko sugalvojau atnaujint. Isejo taip, kad gavau Athlon XP1900+ ir sugalvojau i ja idet. Nu gerai idedu, o man rodo kad proco greitis 1200Mhz. Saite raso kad supportina sina motina toki proca, bet su nauju bios. Nu tai surasiau naujiausia tinkama BIOS versija bet vis tiek man rodo 1200MHz. Kame cia gali but saknys?
Nu suprantu kad sunku ka nors su tokiu senuku padaryt, bet greitu laiku modernizavimas nenusimato, taigi noretusi isspaust max ka tik galima.

Hi,

Tvarka tvarkele, viska susitvarkiau. Aciu Gyvatukei uz bandyma padet.
Pasiteisina vianas dalykas RTFMCha chaCha chaCha chaCha cha