Privalomas darbuotojų skaičius įmonėje ir etatai

Privalomas darbuotojų skaičius įmonėje ir etatai

Gal kas žinote, kiek veikiančioje įmonėje privalomai turi būti darbuotojų? Galbūt įmanoma padaryti, kad įmonės vardu veiktų akcininkai, kurių teisės būtų numatytos įstatuose?

Tačiau spėju, kad direktorius visvien turi būti privalomas. Tad jei taip yra, gal žinote, ar jis privalo dirbti pilnu etatu? Galbūt galima forminti pavyzdžiui 0,25 etato?

Dėkui

P.S.: žinokit peržiūrėjau civilinį, darbo kodeksus, įmonių įstatymus - na niekur nerandu…

Administracijos vadovas privalo buti paskirtas. AB istatymo 22.2 ir 22.3 str. Kiek zinau, vyriausybe yra nustaciusi, kad administracijos vadovas privalo dirbti ne maziau kaip 0,5 etato.

Lietuvos Respublikos akcinių bendrovių įstatymas
38 straipsnis. Administracijos vadovas ir administracija

  1. Bendrovėje turi būti administracijos vadovas (prezidentas,
    generalinis direktorius, direktorius).

p.s. man patogiausia paieška http://www.litlex.lt/litlex Šypsena

Tai blogai žiūri… !!! Tikrai ne. Kietas Direktorius (nebūtinai), o vadovas - tai būtinai (gali būti direktorius, viršininkas, prezidentas, pirmininkas ir t. t.) ir buhalteris (finansininkas) būtinai. !!! Kietas Be to, šie žmonės negali būti susiję giminystės ryšiais… !!! Be to, žiūrint kokia įmonė… !!! Galima dirbti pagal patentą, tai yra tam tikros išimtys… !!! Tai tiek… !!!

"Grybavimas"… !!! Juokiasi Cha cha

Na tai jei kritikuoji kitus, parodyk savo didžią išmintį

Giminystės ryšiai negali būti viešiosios įstaiguose, o privačioje kad ir visa giminė gali dirbti…

Pabrėžiu, kad giminystės ryšiais įmonės vadovas ir finansininkas negali būti susiję, nes, priešingu atveju, jeigu jie valstybei "įstatys ragus" (nesumokės mokesčių), tai atsiradus baudžiamajai atsakomybei vienas prieš kitą turėtų teisę atsisakyti duoti parodymus kvotai, tardymui ir teismui… !!! Mirkt Kietas Labas

Na, dzukeli, grybavimo ypatumuose tu esi neabejotinai lyderis :0 Mirkt Cha cha. Del giminystes rysiu - tu man parodyk, kur tai parasyta, as tau pabresiu, kad leidziama tas, kas nedraudziama. Del imones vadovo ir vyr. buhalterio - sutinku, bet del visa kita - prisikazlekavai i pievas… Baisu.

Jeigu tai yra UAB pribaloma-vadovas ir buhalteris!!!