prisirisimas

prisirisimas

ars rašė:

Boba, va cia ir yra dalykas (prisirisimas) is dalies susijes su garantijomis… Mirkt

Neprisirisi - negarantuoji, ar kaip? Aš nekaltas
Andresito bare perskaiciau, kai Validolis (atrodo jis) shetones pasigedo. Va tau ir prisirisimas Šypsena Pabendrauji su zmogum virtualiai ir jis tampa savas. Panasiai man su vienu bangieciu buvo - kuri laika kasdien raseme zinutes forume, intensyviai virtualiai bendravome ir staiga jis dingo Nustebęs (Ledi, tu zinai, apie ka as cia…) Bet man jau nebebuvo "vienodai", yra jis gyvenime ar ne. Ir kilo tuomet minciu, kurios iki tol neateidavo i galva: o jei, sakykim, virtualus draugas patenka i ligonine, jei mirsta… ? Liūdna Mes net nesuzinotume, kas jam, kur jis Nustebęs
Prisirisimas prie daiktu paprastesnis. Nors irgi, sakykim, pripranti prie kokio nors patogumo - oj sunku atprast Cha cha Na neisivaizduoju, jei reiktu, pvz., be karsto vandens gyvent Apakęs Galima kuri laika apsieit - mintis, kad kada nors jis vel bus, palaiko tuo kankinanciu periodu Cha cha

Teisingas rašė:

Bobai. Aha , ne tik Ledi viska zino. Zinau ir as ka Tu padarei praeita vasara…Cha cha

Teisingas, kas ten bebuvo, nuzudyk mane veliau Cha cha
P.S. O ziniu, ka si pavasari jau spejau, dar neturi? Mirkt

Diora rašė:

Gal ash chia buvau nesuprasta?

Taip, ne taip supratau, per ta 100 darbu daryma normaliai neperskaiciau, atsiprasau. Viskas, matau, reikia jau eit, o tai nieko kokybiskai nepadarysiu Cha cha

As negaliu ilgai buti viena, jei vienai tektu pradeti gyventi is naujo (naujoje vietoje) - butu sunku. Bet susiradus draugu vel jausciausi kaip namie. Teko gyventi gana ilga laika ne Lietuvoj, is pradziu kankina nostalgija Vilniaus miestui, paskui kazkaip apsipranti, pripranti (prisirisi) prie naujos gyvenamos vietos ir prie nauju draugu, pazistamuŠypsena

Neprisirishimas taip pat turi savo minusu. Neprisirishdamas tarsi pats pasmerki save vienatvei, nes as esu sutikusi tik viena zmogu, kuris masto panasiai, kaip ir as. Neprisirishimas reishkia, kad tu bet kada turi buti pasiruoshes leisti tau brangiam zmogui eiti jo pasirinktu keliu, nebandyti jo stabdyti ir panashiai. Ir pats turi but pasiruoshes isheiti, kai tik pradedi jausti jog imi prie kazko ar ko nors prisirishti, kitaip neprisirishimo nebus…

P.S.
shiurpe = bronza, tiesiog paveldejau nicka ir pagaliau nutariau pakeisti klaidinancia informacija Šypsena

Kai man kas nors sako, kad yra neprisirishes/-usi, tai 1) kvepia saviapgaule. Tokie zhmones kovoja su vejo malunais savyje ir ish tikruju atrodo bent jau nenuoseklus (veidmainiai anot Bronzos), nes paprastai nezhino kaip argumentuoti savo uzhdaruma. 2) neprisirishes = nieko nesidomiu, nesigilinu, nieko neuzhkabinu. Kartais ish tikruju tai yra gana patogios busenos, lengvam nugerimui Šypsena etc. Ryte trauki savo keliu lyg niekur nieko. Bet nieko patrauklaus chia neizhiuriu. Ar ne geriau, sakykim, zhiureti filma, kur atsukineji kadrus, sieki vyno taures, keikiesi, siunti, sakai, kad siuzhetas turetu eiti kita linija, bet pagaliau sutinki, kad tai yra geras filmas. Nes istringa ilgam …

tachiau ir suvokdama savo padeties dvilypishkuma, renkuosi neprisirishima, bent jau toki, koki galiu susikurti, ishtverti. Kazkaip man mieliau likti nuosaly, t.y. buti visuomeneje, bet likti pasyviu stebetoju… deja man tai tik siekimybe, nes as vis kazkaip isshsishoku, ineshdama chaoso ir vel nusileidziu ant dugno laukti kitos progos Mirkt o gal taip ir reikia… islaukti savo momento ir veikti? Aš nekaltas

Taip, zirgele, yra dalykų, kuriuos malonu ir be galo gera matyti, jausti kasdien. Tuos pačius. Kai taip yra, ne nesusimąstai, kad tai tavo aplinka, prie kurios savaime esi prisirišęs.
Aš taipogi labai nejaukiai jaučiuos kai tame įprastame paveiksle kas nors pranyksta, ar pasikeičia Apakęs (pvz. Gedimino prospekte ėme ir dingo medžiai, Dingęs, gal tu ką nors žinai?..Cha cha) Va tada ir supranti, kad esi prie to ar ano prisirišęs.

aiskiai bomzeji Cha chaCha chaCha cha Vileisio gatvelej as alu geriu ir taksi i parduotuve Rygos kartais vazineju . Visai ji neduobeta ,gali nepasakot Šypsena
Ziema2 rašė:

Galiu prisideti prie diskusijos - zinau Vileisio gatvele. Ja apatogu vaziuoti, kai masinu gatvese daug. Bet danga joje prasta.

O apie ka diskutuojam?
A…
kuo toliau, tuo maziau esu prieraisi. Viskas kazkaip senka manyje gilyn. Ir gilyn…

Taip, kartais ne nepastebi, kad prie kazko prisirisi, tik kai netenki, suvoki ta.

prisirishimas dazhniausiai varzho musu laisve, todel mes ir norime tu raishchiu atsikratyti, beda tik, kad vos tik issilaisvines is vienu panchiu, tuojau pat ikliuni i kitus… bet pasvarstykit ar tai blogai, juk, galu gale, prisirishti zhmogishka Šypsena
…nors ash rinkchiausi neprisirishima… bet kiekvienam savo, kaip sakoma Mirkt

moderna rašė:

o persikelimas i kita vieta,tai ne karo pabaiga…:I

O kas tada? Karo pradžia?Apakęs

Hmmm… Aš nekaltas

ane