Prisiminimai is auto ivykio...

Prisiminimai is auto ivykio…

Viskas vyko Jonavoje, antroje perejoje atvaziuojant is kauno apie 20.30 purske lietus buvo tamsu… Tai gi pradesiu nuo pradziu. Vakar, jai kas zinojote buvo mano gimtadienis. Gryzinejau namo is pusbriolio atsvesti savo 21-neriu… Gryzdamas is Kauno islipau centre kaip visada. Is mikriuko uz manes islipo jauna mergina. Mikriukas, kaip privalo sustojo steteleje, viskas tvarkoje einame link perejos, ji kazkaip atsilikus buvo. Eidamas nesiausi tasike tai kazkaip suletinau zingsni, kad galeciau susitvarkyti, tuo metu mergina mane prisivijo is desines puses. Eidamas nekreipiau i mergina demesio, nes reikejo pereiti per pereja tai ziurejau i kaire puse. Pastebejau, kad atleke masinike, modelio nezinau bet kazkas panasaus i honda accord 98 metu. Na ka, kaip ir rasiau anksciau as ja pastebejau ir ivertines situacija nutariau, kad neverta rizikuoti ir ilipes i vaziuojamaja daly sustojau. Tuo tarpu mineta mergina kuri ejo man is desines NESUSTOJO ir ejo toliau … BUM man palei nosi (sekiau masina kad ji bus uz perejos ribu) ir masinikes ratai uzkirsti ji stoja, o mergina jau ant stogo buvo… Kai auto visiskai sustojo mergina is inercijos dar neviena metra nuskrido. Mano reakcija: viskas kas galejo nutirpo liezuvis, kojos rankos… net nejudejo. Adrenalino, isgascio ir dar velniai zino ko per akis buvo… Kazkaip suvokiau dar syk apsidairyti ir perbegau gatve, stoviu ir ziuriu i nejudancia mergina… Susivokiau kad reik skambint… Siandien paziurejau kur skambinau tai 03…003…113 nieviename numerije niekas nekele ragelio. Jai atsimenate kas jonava tai prie tos perejos netoli jonavos policija… Niekur negaledamas prisiskambinti stovejau lyg sukaustytas… Ir isgirdau ta garsa lyg verkia, lyg aimanuoja lyg dejuoja nemoku aprasyti to, merginos leidziamo garso… Tuo tarpu is masinos islipo jaunas vaikinukas, jis priejo prie merginos, nzn ka paklause bet lyg kazka bande kalbinti ir visad kazkur vis bande prisiskambinti… Kazkaip susigaudziau, kad esu salia policijos ir begte nulekiau i ja. Su policija ivyko toks pokalbis: As: kvieskite greitaja ant perejos zmogus partrenktas Policija: vairuotojas pabego? As: (jau rekiu) kvieskit greiciau greitana ** jus **** *** niekas nekur nebego. Policija: nusiramink jau kvieciam. na paskuj mane apaklause ar maciau viskas, as jiems papasakojau ta pacia istorija, kaip ir jums cia rasau jie uzsirase varda, pavarde ir telefona tepasake, kad esi laimingas zmogus ir mes tau paskambinsime. Gryzau namo, man nuo policijos tik gatve pereiti. Namie dar valanda bandziau atsigauti, bet man nelabai sekesi. Tai su svogeriu, sese ir draugu islekiau i bara, juk vis mano gimtadienis… Daugiau jau nelabai atsimenu siandien tik labai negerai, troskina… Šypsena Stai koks vakar ivykis atsitiko, pasak mamos gavau antra gyvenima dovanu. LiūdnasNa dar vaziuodamas mikriuku pastebejau, kad matomuma labai mazas, ir dabar busiu liudininkas. Idomu ar nuo mano pasakojimo, kas nors priklausys toje bylejo, ar tik paliudysiu, kad taip atsitiko. Visgi mergina tai isleke nepaziurejus i gatve. Atsiprasau uz klaidas.

o tai mergina gyva liko ? ar mire ?

as tik girdejau kaip ji verke, dejavo i ivykio vieta negrizau kaip isikvies i policija reikes paklausti dabar apie tolimesnius ju likimus nieko nezinau.

na ka galiu pasakyt… tu gimiai antra karta pasiseke… o kaip mergina? nzn kaip jai su sweikata? ir siaip kai tokie dalykai nutinka… kazkaip supranti ko gyvenimas vertas

manau kad jau mano supratingumas i gyvenima jau pasikeite vairuot dar nespejau bet manau pakeis tai busiu daug atidesnis… ir isvis nemoku papasakot to vaizdo kaip palei nosi numusa mergina… tikiuosi jai viskas gerai ir gerai baigsis bet va gyvenime tai nepamirsiu sios istorijos turbut niekada

… greičiausiai mergina orientavosi pagal tave eidama per gatvę… ir nežiūrėjo į mašinas… vat ir nespejo sureaguoti kai tu sustojai. apmaudu, kad žmonės tokie neatsargūs nei pėstieji nei vairuotojai… užuojauta merginai ir vairuotojui, o tave sveikinu laimės kudiki…

Baisuvisada reikia pasižiūrėt kur eini.

Su gimtadieniu! cia tai istorija, skaiciau ir siurpas purte… Liūdnas

tfiu tfiu toks gimtadienis niekam nelinkeciau… bet va dabar nei juoktis nei verkti ir dziaugiesi kad uzteko proto sustoti bet tuo paciu metu ir liudi. tas vaizdas tai dar man uzsimerkus stovi akyse kaip mergina ant kapoto… ir dar ilgai bus…

ApakęsNu kažkaip tokie nemalonūs prisiminimai 21-ojo gimtadienio proga… BaisuP.S. Būtinai kaip nors susirask tą merginą!!! Jei dar gyva aišku… Liūdnas NekaltasO dėl tų numerių kuriuos rinkai , tai turbūt aš dar ir netokių būčiau pririnkęs… Pavargęs

Įvykis atspindi pėsčiųjų logiką: mane privalo praleisti. Ne kartą teko kirsti ant stabdžių. O šita mergina antrą kartą po ratais nebepapuls, nes saugosis.

o ka as jai pasakysiu? labai gaila man taves, as viska maciau … ? apie jos bukle suzinosiu kaip reikes liuditi.

Kodėl tu taip manai? Nekaltas Aš manau yra prietrankų kurie vistiek taip eis per gatvę. Čia neskirta būtent šitai merginai , bet aš manau vis dėl to tokių žmonių yra Taip Baisu

ten, kaip supratau, buvo pėsčiųjų perėja. Perėjoj visi pėstieji, net ir prietrankos, turi pirmenybę. Ai pats gi žinai.

Taip, buvo pereja, grynai per perejo. Ir cia jonavoje jai atsimenate i kiekviena puse po 2 juostas tai partrenke 2-oje juostoje grynai viduryje gatves. mano nuomone: greitis buvo virsytas, matomumas labai mazas ir pesciojo neapdairumas.

vairuotojo toks pasiteisinimas “pėsčiojo neapdairumas” negelbės, jam pzdc-jis kaltas. čia tarp mūsų kalbant pėstysis gali būti neatsargus pėsčiųjų perėjoj, o įstatymai, taisyklės yra įstatymai, ten nieko prieš nepastatysi.Juolab labai akivaizdu, kas kaltas.

na taip jau tikrai sakes bet as taip galvoju ir lyg prisimenu kad yra toks istatymas jai pestysys is bega pries pat masina tai vairuotojas nei teoriskai nei praktiskai negali sustabdyti. bet cia kadangi tai ivyku 2 juostoje ir buvo gatves apsviestos tai nzn kaip jam issigelbet… kitaip sakant ragas jam… dar galima teketis kad merginai bent jau gyventu ir nebutu suluosinta nes jai nutiktu taip kad mergina zuvo pakeliuje i ligonine tai vairuotoja uzjauciu gyvenimas sugadintas.

tai kai bus žinių - pranešk…

Maziux: sveikyju gimus Mirkt o šiaip aš bent jau stengčiaus mažint vairuotojo kaltę (savą reikia užjaust). Pats sakei, kad nepažiūrėjus, dar slidu, matomumas blogas ir t.t.