Prisijungimas prie FTP (su PHP)

Prisijungimas prie FTP (su PHP)

Norėjau paklausti ar įmanoma su PHP parašyti tokį kodą, kad prisijungti prie FTP. Konkrečiau ką darau:
noriu padaryti nuorodą į tam tikrą FTP. Tame FTP yra uždėtas useris ir paswordas. Noriu savo puslapyje įdėti vieną nuorodą į tam tikrą FTP direktoriją ir į tam tikrą failą. Ar įmanoma ir kaip.

manau kad kazkaip turetu aiti bet jei jau uzdetas tas pasvordas tai tam kad pasaliniai ten nelystu…

Suprantat kaip yra. Man reikia padaryti linką į vieną video failą kuris užima apie 120Mb. Hostingą teikiančios firmos duoda vietos tik iki 50Mb (cai for free) babkiu dar tiek neturiu kad galėčau nusipirkti vietą arba savo servą statyt Šypsena.
Aš turiu tam tikras teises į tam tikrą FTP serverį. Ten yra mano userio katalogas, jame padėjau tą failą. ir vat man reikia kad kaip nors jį (tą failą) kas nori galėtu parsisiūsti.

Tai gal neteko matyti linko į FTP su slaptažodžiu, nes jungiesi per kokį klientą? Pvz.:
ftp://user:password(ETA)perkunas.vtu.lt/incoming/nero60011.exe

rašiau (ETA) vietoj @

cia tik siaip, bet parsisiųsti turėtų būt su ų o ne ū Mirkt Cha cha

Žinojau kaip prisijungti prie ftp://user:passw(ETA)aaa.lt
Tačiau nenoriu, kad kas nors sužinotų slaptažodį.

Manau padaromas dalykas. Man pačiam teko spausti tokius linkus į FTP, kur slaptažodžio nesužinojau.

gal ten per anonima jungeisi??? tada juk pasvordo nereikia

Na padaryk bandymą: parašyk linką į ftp su slaptažodžiu ir kreipkis į jį su IE, - tau atidarys, bet slaptažodžio nepamatysi. Man dar taip buvo su regetdx, - ten slaptažodis virto žvaigždutėmis, o tikro linko Lunatike aš nemačiau. Va taip ir norima padaryti.
Žinoma aš dabar neatsakau už visus ftp klientus, tik sakau, kad su šitais būtent taip buvo.

Gali su php prisijungt.
Juk tam yra atskiros funkcijosŠypsena

http://lt2.php.net/manual/en/ref.ftp.php

<?php

$ftp_server = &quot;ftp.serveris.lt&quot;;
$ftp_user_name = &quot;anonymous&quot;;
$ftp_user_pass = &quot; [email protected] &quot;;

$conn_id = ftp_connect($ftp_server);
$login_result = ftp_login($conn_id, $ftp_user_name, $ftp_user_pass);

if ((!$conn_id) || (!$login_result)) {
echo &quot;Prisijunkti nepavyko!&quot;;
exit;
} else {
echo &quot;Prisijungta!&quot;;
}

/*
prisijungus viska gali daryt su sekanciomis funkcijomis, kurios manuale
aprasytos
*/

ftp_close($conn_id);
?>

Dėkui labai mairo. Ačių už pagalbą !!!

Puse darbo Šypsena Dar reikia shiek tiek kodo, kad faila ish FTP siustu ne i servery, kuriame yra PHP script’as, o klientui, kuris ta scripta paleido Mirkt Imho, ftp_fget() - Gerai tokiam reikalui.