Pripuciamas foteliukas ???

Pripuciamas foteliukas ???

kokie jo privalumai ir trukumai, jei kas turit pasakykit Šypsena…ruosiuos pirkt Mirkt…parduotuvej Šypsena

Super fainas ir smagus dalykelisMirkt
Gavau dovanu pries metus ir iki siol labai dziaugiuosi.
Dar net nusipirkau tipo toki staliuka prie jo - labai patogu kojas ant jo uzsikeltiCha cha
PirkTaip

Pirk,pirk!!!!!!TaipTaipTai labai fainas dalykasTaipTaipSau sedi,nePavargęsstiO dar ka skanaus valgai…Niam niamNiam niamNiam niamNiam niamCia jau nusivaziavauTaipTaip

TaipTaipGeras daiktasNiam niam

dirbk/pirk/mirk Liežuvis

Aš irgi tokio užsinorėjauŠypsena O čia baldų parduotuvėje tokių ieškoti? Kurioje?

Čia jūs apie ką…?

PiktasPiktasPiktas

…o kodel tokia mina?..cia as apie toki bendrini daikta- foteli [pripuciama] kalbu, o ne apie faina zmogu , niku fotelis Flirtas

Nežinojau kad tokių būna,o kur jų būtų galima įsigyti , ir daugmaž jie brangūs ?

ne

…kazkada maximoj maciau pirkt, niu del brangumo, gal koki 50 litu kainuoja, bet jau kai pamatysiu tikrai nusipirksiu [tik dabar pasakykit, ar jie dulkiu labai isielektrine netraukia?]…

as irgi tokio labai noriu Šypsena

Man toki pirko Phillips Morris (ar kaip tenMirkt) parduotuveje, staliuka nusipirkau Maximoj…
Sekmes ieskant
Labas

che prikelsiu tema Šypsena

o kaip ten su tokiu foteliuku naudojimu?
tik kartais prisipuciat pasedet ar pastoviai pripusta laikot?
ir isvis ar toks daiktas ilgaamzis? ta prasme koki svori gali atlaikyt, ar labai astriu daiktu bijo?

Phillips Morris Cha cha gal Tomas Philips? Šypsena jo ten yra visokiu pripuciamu Šypsena

Pripuciamas foteliukas pripuciamam namukeCha chaCha chaCha cha

Ash toki foteliuka isigijau pries metus (Senuku pard.) … Pirmus menesius tai net pesdavomes kas ant jo sedes Juokiasi O dabar … Fotelis nugrustas i balkona ir visai nenaudojamas. Bet siaip tai visai geras daiktas , patarciau pirkt Mirkt Beje , jei namuose augini koki katina tai laikyk foteli nuo jo atokiau , o tai maniskis "Pukuocius" jau buvo viena karta ji "nudures" !

…jo , butent maximoje-taupoje ir parduodami fundamentalus -ilgo naudojimo daiktaiCha cha

O kodel neilgo?
Jei nebadysi su sakute tai ir likysCha cha
Vat man ant staliuko nukrito ziezirba nuo smilkalo - skylute iskart. Bet komplekte buvo klijai, lopas tai per minute ir sutvarkiau, ir lopo(apie 1cm. skersmens apvalaus) beveik nesimato.
Mirkt