Prince of Persia : The Two Thrones

Ant Wii bus isleistas Prince of Persia: Rival Swords. Bet kaip supratau tai bus tas pats The Two Thrones, su nauju valdymu.

Daugiau pasiskaityt galite cia http://wii.ign.com/articles/751/751470p1.html

a sita jei pasimciau EASY lygi, ar labai skiriasi nuo Normal Difficulty lygio???
greiciau tai bosa gal nugaleciau???
prakeikimas tas bosas krc…
cheatai neveikia, krc…
as tuoj krioxiu… Užsispyręs

ech, vis dar naudojates tuo pasenusiu gamecopyworld… geriau jau www.megagames.com

crackai, fixai ir cheatai praktiskai visiems zaidimams… neradau dar zaidimo, kuriam nebutu crack tame saite… tarp ju ir pop:t2t… Nekaltas

beja, jau uzp*so tas pirmas bosas, niekaip neina to runkelio nudet… NeUžsispyręs

pirmas bosas tai ten tas didelis ? tai tek shokineji aplink, poto shoki ant galvos ir bedi… va kai bus tokie du asilai tarp ugnies rato, va tada tai bus uzsiknisimas Nekaltas

na pagaliau tixliai- kiba sunku normaliai paaiškint a???

kuriuo momentu ant to dručkio mokaulės šokt???.. + ten yra 2 užlipimai - ner skirtumo nuo kurio jam ant galvos šokt???

kokį 100 k. aš jam kalu- kalu- kalu…kalu ir nieko- vis numetaLiūdnas

vienu momentu jis pajuoduoja- tačiau iki jo nedaskrendu arba tik brūkšteliuLiūdnas(((

konkrečiai atsakykit- please…Nekaltas

siandien baigiau zaisti t2t,patiko labai,reiks gal kada dar karta pereit ww surinkt visus life upgreidus ir baigt kitokia pabaiga…

nu tai ka cia aiskint, aiskinta 100 kartu, papilkuoja ekranas ir darai speed killa, jei nesopeji, tai va taip ir gaunas. gal kompas lievas ir strigineja, tai ir nespeji, nes sakau, tikrai nesuprantu kaip ten galima nepereit, nebent zmogus su nuline reakcijaCha cha

cia Trilogijos pabaiga, antros pabaigos ner, Life Upgreidus visus radauMirkt

Kurie nemokat pereit to storo boso susiveskit i google Prince of Persia : The Two Thrones walkthrough ir darykit kaip ten sako. Arba treniruokites ant reakcijosCha cha Jei tokio lengvo boso nepereinat, idomu kas bus kai reikes 2 debilus bosus uzmust - va ten tai uzsiknisimas, dar nekalbant apie jojima arkliais pries taiPavargęsUfff

jo tie du bosai su kardu ir kirviu geri,bene sunkiausia vieta ir buvo asmeniskai man,zodziu reikia gerai ivaldyti speedkila tada viskas paprasciau atrodo Cha cha

va radau:

http://guides.gamepressure.com/princeofpersiathetwothrones/

na vakare bus jam Žliumbia

jo, geimas tai super… visos POP dalys nerealios…
Dabar esu misijoj "Downtown - The Temple Rooftopos"… kol kas viskas super…
siaip taip pavyko nugaleti ta pirmaji bosa… idemiai studijavau SPEED KILL technika ir ganetinai greitai iveikiau ta nieksa bosa, kuris man ateme galybe nerviniu lasteliu…
losiu ishsijuoses toliau…

Cha cha palauk prieisi draginima su arkliais ir 2 mudakus. Bus linksmaCha cha

nu jo…
dabar priejau prie dar vieno boso… kazkokio zalio king kongo Cha chaCha chaCha cha vakar uzkniso ji dubasint… ejau ziuret kaip soka Mantas Šypsena
viskas aisku kol kas… Geimas jega, tik kad jauciu, jog sparciai arteja jo pabaiga Liūdnas
P. S.
sveikinu visus su artejanciais naujaisiais KIAULES metais…
Valio, vyrai, sie metai priklauso mums Šypsena
Alus uz tai visiems…

matau, krc, kad niekas nebelosiat sio geimo… o gaila…
as losiu… esu jau nebetoli pilies… lenktyniavau su arkliais, kas nera pats sunkiausias dalykas…
bet va, niekaip nesuprantu, kaip reikia nugaleti tokius du monstrus, is kuriu vienas laiko karda, kitas kalavija ir aplinkui dega ugnis…
kas nugalejot, paaiskinkit, kaip tai daret…
Busiu labai labai dekingas.

lošiam - lošiam- tik buvo pertrauka naujametėŠypsena

iki tavo dalies man dar toliŠypsena

bbd, niekaip to speed kill neivaldau Piktas tipo laikyt “e” ir kai susvyti dageris su desiniu mausu spaust… bet kad nifiga nesigauna… vis dageris tam runkeliui i peti isminga, o poto jau kai noriu i aki smeigt jis mane sugaune ir metoa zemen… Piktas

kokis laikyt dar…kai patamseja ekranas spaudi E ir viskas atrodo. Negi taip sunku smegenis ijungt, kai pradzioj kaip tutorialas buna ir paskaityt uzrasus?

tai kad pereitas jau jis vos ne pries metusCha cha
ten krc bandyk must ta kur su kardu ir visaip issisukinek nuo smugiu, turi tas su kirviu uzsimot, jam kirvis ismigs i zeme, tada ji patrankai ir taip viska kartoji kol uzmusi, sekmesMirkt

nu visdka taip darau, bet kad nesiguana man SPEED Kill padaryt… uzkniso jau tie du idiotai…