Priminimas del Fauna & Flora klubo logotipo

Priminimas del Fauna & Flora klubo logotipo

Mes jau nusprendem koki logotipa norime tureti, ji rasite adresu: http://jurijus.com/ma/ff-logo2.jpg

Cia seip primenu, suprantu kad turite daug darbu, bet jusu darbo vaisiai akyvaizdus, saunuoliai Gerai

Butent, jie dabar labai uzsiemeŠypsena

aha… turbut geria… juk penktadienis Cha cha

zinau, as gi ju nespaudziu, ti primenu Mirkt

nu blema, mes jau pries n menesiu diskutavom apie sawo logotipa, ir esame senesnis zymiai klubas ir dar nepadarytas musu logotipas Apakęs (IT klubas)… tejgi… laukiam

Apie klubus ir ju logotipus - nepamirsta. Deja, kol kas del kitu darbu gausos, tai nera high priority darbas. Taciau vos atsiradus laisvesnei minutei po truputi kiekvienas klubas pasipuos savo logo.

OK, matosi kad daug pas jus darbu, nes matosi bangoje ju rezultatai tai labai gerai, o klubai dar gali kenteti ir su taurem Taip

Mane asmeniškai veža nuo kinomanų ir šeimos logo bei spalvų … Aš nekaltas ah… Aš nekaltas Šypsena

Jou kinomanu tai tikrai liux spalvos… o sheimos nezhiurejau… einu uzhmesiu aky Šypsena
P.S. na ir sheima nieko… bet Kinomanai mano manymu geriausiai atrodo Šypsena

grazhu… Šypsena

Skaito Wilson rakete…

Tai kad Kurnikova tenisą žaidžia tik tam, kad viešumoj su mineku pasirodyt…

Jo, blin… Kad ir kiek nusiristų Kurnikova reitinguose, vistiek bus dievaitė daugeliui “sporto fanų” … Cha cha O man Serena fainiausia. Šypsena

kai buna kurnikova ji susilaukia daugiau komentaru! Mirkt