Prikiaulinau bachuro draugui

Kad as jo maldauciau ??? Apakęs Apakęs Apakęs
Ir kam man tai ??? Suprantu, kad atrodau dura visiska, bet dar tikrai ne ant tiek. Siaip truputi bijau vieno, kad visos sitos nesamones padaris mane geroka cinike… Bet gal kita kart busiu budresne… Ir zinosiu, kad negalima pasitiket Vyras, kurie save labai geruciais piesia tu menkindami kitus ir kurie, labai jau graziai apie viska pasakoja…

Lauritta, vis tik man labai butu idomu isgirsti, kokia prasme dar kazka aiskintis, jei jus nebe pora. Sorry, kad kartojuosi.

Labai pritariu Ru_0915 Gėlė
Lauritta, kam tau nervus gadintis? Taip ar taip skaudes. Tik jei baigsi viska, ta dar savigarbos gal liks kazkiek ir trumpiau kankinsiesi Šypsena

Turint stiprius nervus - labai sveika išsiaiškinti. Bent jau tam, kad paskui nereikėtų abejoti ar nesuklydo priimdama sprendimus. Mirkt

Ne Nesutinku, bet, kadangi nesutikima grindziu sava patirtim, tai gal ir gali but kitaip Nekaltas

Buvau zalioj jaunystej ipuolusi i Širdis ir Sudužusi širdis drama; kaip nelabai patyrusiai meiles reikaluose, ten ir man buvo daug neaiskumu - kaip cia dabar, kodel gi mes skylam, jei viskas dar vakar buvo gerai? Apakęs Bet kazkaip pakako vienos vieninteles uzuominos, kad tasai Vyras apturejo Myliu ir Apkabinimas su kita, ir viskas akimirksniu buvo baigta. Sirdi skaudejo, bet nieko nesiaiskinau per prievarta, ir to visai nereikejo. Vienu kirciu mazga nukerti, ir tiek.

Po keleriu metu atsirado toks "retrospektyvinis" zvilgsnis i visa situacija, ir viskas tapo aisku kaip ant delno - ir kad neistikimybes buta zymiai anksciau nei as pastebejau, ir kad visa ta istorija Vyras vertino anaiptol ne taip rimtai kaip as. Taip ir igauni patirties Taip

O cia… sekles Morkos nuotykiai Nekaltas Ir dar ipainiojant aplinkinius. Taigi jiems gali but juokinga Cha cha

Taip

MAno nervams tai bus isbandymas. O galu gale… Ka as prarasiu? Kodel kazkas sako, kad prarasiu savigarba? Nesuprantu Ne. Del to, kad kazkas bus aisku mano savigarba tikrai nenukentes… O koks kaifas butu jam pateikti faktus, kuriu jis uzgincyti nebegaletu Cha cha Cha cha Cha cha Jam, kuris visada jauciasi teisus ir gudresnis uz visus kitus, kuris viska apgalvoja ir niekad nedaro klaidu… Kaip manot, jo pasitikejimas savimi nuo to truputi nesuslubuotu? Šypsena JAm juk neparanku, kad as aiskinuosi. Viska dare, kad taip nesielgciau. Bet si kateli jo kalsusyti as nebenoriu.
Sakot bus skaudu. Sutinku, bet juk as siaip ar taip jau zinau, tik negaliu jam to irodyti. Mes normaliai bendraujam… ir net sakyciau labai gerai sekasi. Jei jis sugeba taip dumti akis, tai gal turiu ko is jo pasimokinti ateiciai (aisku ne ant tiek Cha cha ) Juokiasi

Tegul juokiasi, jei juokinga. O man i tai nusispjaut!!!
Jei bet kokai patirtis yra naudinga, tai sita tikrai tures but man naudinga. Ka man daryt, jei nenoriu as visko taip paprasta nutraukt? Šypsena Tarkim, man bet kokiu atveju man taip yra parankiau…
Galbut tiesiog noriu sau kazka irodyti. O gal jam Šypsena Kad ne ant tos uzsirove Juokiasi Juokiasi Juokiasi

"Kaip būtų buvę jeigu būtų…"
Pasikartosiu.
Pasakys, pvz, "nu ir kas čia tokio Nekaltas?" arba "ai, tik nereikia čia tų vaikiškų pavydo scenų Piktas" arba netgi "jos gauna tiktai mėsą, bet užtat negauna širdies ir sielos"
Ir pasibaigs visas įrodymų pateikimo kaifas. Mirkt

Koks tau skirtumas, kaip JIS jausis, jei apsisprendei nutraukti jusu rysi? Taigi nuo to apsisprendimo momento jis tau yra svetimas zmogus. Psio.

Ai, Nustebęs liudna man, kad merginoms taip daznai sveikas protas issijungia, ir lieka tik keistos emocijos.

Labas Sekmes, Lauritta, aiskintis nutrukusius (kaip tu teigi) santykius, kurie ne velnio nenutruko, nes pati ir neleidi Pavargęs

Šioje vietoje pritarsiu temos autorei.
Fundamentalus sistemų valdymo principas sako, kad negali efektyviai kontroliuoti situacijos jei jos tiksliai nežinai. Šypsena
Siūlau "dėti" ant kitų nuomonės ir kaip viskas atrodo iš šalies. Ko gero, tai metas priiminėti sprendimus, todėl įdomių smulkmenų nebus per daug.

as irgi siuo atzvilgiu tam tikra prasme pritarciau Laurittai.
Vienas is galimu paaiskinimu - kuo daugiau baisybiu suzinos apie savo Vyras, tuo bus lengviau ant jo pykti, neatleisti, negrizt atgal ir pan.
Gi viskas baigiasi, kai ji dar gan stipriai Myliu. Siam jausmui reikia kazka priespastatyt. Pavargęs
(bent jau as taip bandziau… baisiai dziaugiaus kiekviena savo Vyras kiaulyste, nes tikejausi, kad tai bus tik dar viena "vinis" i musu santykiu … hmm… "grabeli". Ir kuo daugiau, tuo geriau.
Deja, (o gal laimei. taip ir neaisku dar… Nekaltas ) mano atvejui "viniu" pasirode per mazai.

Visi raso, protina mergaite, o jinai vaidina super moteri, sau ir savo Vyras irodinejancia, kokia ji kieta.
Nu ir dzin jam visiskai kad tu kazka suzinojai - bus lengviau iseit ir pamirst tave. Tiesa, dar prisimins ir zvengs su draugeliais, kad kuri laika isnaudojo tave ir kvailino. TUREK SAVIGARBOS IR ISDIDUMO NIEKO NESIAISKINTI.
Nepyk, kad taip tiesiai sakau, bet jau tikrai tavo muilo opera nusibodo ir gaila, kad nesugebi ivertint tau patarinejaciu zmoniu pastangu.

Reik moketi pralaimeti.
Bet tam reikia patirties. Todel nepulkit cia mergaites.

Tegul juokiasi, jei juokinga. O man i tai nusispjaut!!!
Jei bet kokai patirtis yra naudinga, tai sita tikrai tures but man naudinga. Ka man daryt, jei nenoriu as visko taip paprasta nutraukt? Šypsena Tarkim, man bet kokiu atveju man taip yra parankiau…
Galbut tiesiog noriu sau kazka irodyti. O gal jam Šypsena Kad ne ant tos uzsirove Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Irodei ir sveikinu. Pradek nauja gyvenima be jo, su tuo, kurio nereikes sekti.

Mano nuomone, Lauritta jau ir ir taip gerai zino savo atveju…
Bet pasakysiu, kad lengviau nuo to, kaip jis pasirodys ir pasielgs tuo atveju kada pasakysi, kad kazka zinai - tikrai nebus.Ne
Pralaimejai, ir palik. Mokek suimti save i rankas ir buk ori bei gerbk save. Nes ko visi cia beziuredami i Tavo santykiu raida pasigedom - tai butent savigarbos ir orumo.
Geriau issiaiskinus nebus - praeiti faktai ir nekartok svetimu klaidu.
Buk protinga ir mastanti mergiote. Paprasyk tecio pakeisti duru spyna ir sukrauk jo daiktelius prie duru.
Lai eina sau, o Tu sau i kaima vaziuoji.
Kam laikai ta teliu ir trana viename?
Pasakyk jam "Gana", Lauritta…
Nes bet kokiu atveju vis viena skaudes. Tik dabar Tavo atveju ir del to, kad iskeite i kita, ka senokai jau galima buvo itarti.

Kad tu butent parodysi, kad "ne ant tos uzsirove" Šypsena jei jo daiktukus prie duru sukrausi! Zinai, jam ne taip paprasta issikraustyti (tegul ex is tevu ismeta pirma arba pas tevus grizta), tai sako, kad reikia draugais buti, nes jam reikia laiko, ir patogumu atsisakyti nesinori. pamatysi, kai issikraustys kada nors gyvenime, tai visi buvimai draugais bus pamirsti, susiras jis nauja mergaite ir nebeprisimins taves, neidomu jam tavo irodinejimai, as is patirties zinau, kad kai man zmogus, kuri palikau, kurio negerbiau ir nenorejau matyti, bande kazka irodineti kad melavau ar kazka, tai dare ta zmogu man dar slykstesni. nereikia knaisiotis po kazkieno purvinus marskinius. Kas ten neprisimenu tiksliai pasake, ar tik ne Madona, kad niekada neprasidek su vyru, turinciu daugiau problemu uz tave. Sekmes.

Geras posakis Juokiasi

o jei viskai rimtai…
Taip, nuo Širdis zmones daro kvalysciu, taip buna ex ir Žliumbia ir neracionaliu poelgiu ir t.t. Visi (na dauguma Mirkt) pro tai praeina. Tai OK, kol…
i visa si marazma neitraukiami treti asmenys.
Kokio velnio tavo tevams reikia, kad ju namuose gyventu neaiskaus socialinio ir seksualinio statuso zmogysta?