Prikiaulinau bachuro draugui

Zinai, meile is zmogaus gali, bet ka padaryt, bet sustok mintimis ties tai ivykiais ir pagalvok, ar tau jis toks reikalingas? Ar busi visad laiminga su juom? Nes , kuo veliau, tuo sunkiau bus palikt ji…

va va butent. Ko tevai nesima priemoniu?Apakęs
Vyrasgryzta 3 nakties, o jie leidzia jam gultis i dukros lovaApakęsBaisu
kaip jie dar taves pacios uz duru neismeta?Pavargęs

galbut tode, kad jos tevai protingesni, nei dauguma kitu Nekaltas

Aš tai pakeisčiau lauko durų spyną ir neduočiau rakto Cha cha

taip, tikrai taip manau. Tevai elgiasi protingai, nes supranta, kad tai ne ju, o dukters gyvenimas ir tik ji pati gali ishpainioti shia situacija. Kitu atveju, greichiausiai kalchiausi liktu tevai, kurie ishmestu jos MyliuVyras, o ji turetu proga jiems prikaishioti, kad sugriove jos santykius ir gyvenima Cha cha
o dabar - kaltu nebus, bus gyvenimishka patirtis ir nesugadinti santykiai su tevais.
Kaip sakoma - kiekvienas musu turim teise patys susigadint sau gyvenimaCha cha kaip, kad ir, susitvarkyt ji.

Tik jokiu būdu nepalik savo Vyras ,Lauritta. Geriausia būtų jam gyventi tavo tėvų namuose, valgyti ir pramogauti už jų pinigus, kelti tau pavydo scenas, nors jau net ne pora esate. Dar būtinai suteik jam teisę naudotis tavo banko sąskaita ir nemokamu sexu tavo lovoje, jei kada netyčia neras kokios laisvos Moteris Patarčiau pakeliui į mazochistų būrelį užsirašyti… Cha cha

Suprasčiau tokias problemas, jei tau 7 metai būtų. Nepyk, bet situacija jau nebe naivumu, o kvailumu kvepia. Matyt skirti jūs vienas kitam-jis šeimininkas, o tu vergė Nekaltas Gerai, kad abiems tai tinka Nekaltas

Kosmaras…Lauritta, kur tavo isdidumas, kur tavo protas? Jau cia ne meile, o kazkas kitas…Mesk lauk greiciau ta kvaili!

jo jo Taip Kietas ir aš jei noriu apie savo Vyras ką nors sužinot, tai apklausiu jo gimines, bendradarbius, draugus, kaimynus TaipNekaltas draugų draugus irgi apklausiu TaipNekaltas dar samdau seklį Juokiasi
nu bet ir situacija Veee kai kokia muilo opera Nekaltas

Liudna, bet kai meile Myliu labai sunku blaiviai mastyti. Kol Lauritta pati sirdy nepajus tustumos del tokio savo Vyras elgesio, tol niekas nepasikeis. Pati turi suprasti, kad daugiau to nebenori. Tada ir padarysi gala pati. Paprasciausiai reikia prie to prieiti. O dabar dar tik ji iesko savo Vyras melagysciu irodymu, pateisinimu ir pan. - ji dar nori buti su juo. Dar nera prieitas galas bent jau is jos puses.

Turbut taip ir yra… Mokomes is savo klaidu…
Kas man liepe i tokia kose ilipt… Ir as tik dabar baigiu suvokti i kiokia… Veee

Bet, kai pagalvoju, kaip jis turetu dabar jaustis Cha cha Cha cha Cha cha Jis juk mesle iki kaklo Juokiasi Ir del santykiu nutraukimo daug daugiau prarastu Šypsena

Juokiasi

Pavydo scenu nebekeltu Ne
Maista pirksis pats, nes liks vienas.
Mano banko sask. - mano reikalas Taip
Del sex… man del LPL neramu Nustebęs Bet gal nesidulkina su visom is eiles… Nekaltas
Ne verge as. As tiesiog velniskai noriu pamatyti jo veido israiska kai jis supras, kas as tikrai viska zinau Juokiasi

Muilo opera Taip

Klausineti kitu nera gerai, bet… kai kalbiesi, o jie ima ir papasakoja kazka… Tada ja imi kalsuinetis juolabiau, kad Vyras neatsakineja i klausimus. O as noriu tiesos. Galeciau viak aplikt kaio yra, bet nemegstu kai kankina abejones… Nzn kodel, bet noriu viska kas imanoma issiaiskinti Cha cha Tada busiu rami Taip

laurita mes tau juk visi seniai sakem, kad jis tave apgaudineja, o tu kai maza naivi mergaite juo tikejai, isivaizduoju kaip jis is taves su draugais juokiasiŠypsenair tikrai nesuprnantu tavo tevu , as jam ir pati seniai daiktus buciau sudejus, mesk tu ji greiciauŠypsena

Jei ir nesidulkina su visom is eiles, vis tiek gali parnesti tokiu ligeliu, kurios yra lyg tai "nematomos", pvz.: karputes intymioj vietoj ir pan. Galima sakyti tu myliesi su tom moterim, su kurioms jis mylisi - ta prasme perimi ju virusus…
O kaip pasakysi ka tu zinai jis vel nekaltom akim taip supainios ta istorija, kad tu vel pasijusi kalta. Taip
Sakyciau bek, kol nevelu - nepastojai ar pan. - bet jau cia tavo reikalas. Taip
Nemanyciau, kad reikia ieskoti kaltinimu - tai darai tik noredama save pateisinti ir vis dar negaledama apsispresti.

[quote]
Lauritta rašė:

Jei nedurnas - viską paneigs ir pačią apkaltins mirtinomis nuodėmėmis. Cha cha

prisiminiau priesistore… Jo ex gyvena su jo tevais. Jisai gyvens su savo sekancios ex tevais (kur ir dabar). Reiskia Lauritta turi susirasti nauja Vyras, pradeti gyventi kartu su jo tevais, o veliau ji isgrustiGerai ir likti gyventi pas jo tevus. Ir t.t…
Tegyvuoja testinumas
Nekaltas

Cirkas be pinigų kažkoks Juokiasi. A vis dar vienoje lovytėje miegate?
Aš jos vietoje mandagiai perspėčiau buvusį draugą, kad vakare bus parvestas kitas, labiau patyręs draugas. Bo kažkaip kvaila Angelas Apkabinimas parke ant suoliuko kai turi savo namus.
Tebūnie tokia smagi "žvalgyba mūšiu". Cha cha

Tu visiskai teisi. As ir pati tai suprantu. Man reikia isitikinti 100 %.
O del buvimo su juo… Taip, noriu, bet zinau, kad kazko rimto su juo nebenoriu. As ne uz ka uz jo netekeciau !!!

"Kai kas man pasake", "nuo siandien mes - ne pora", "kai ka bandziau issiaiskint, paskambinau jo draugo Moteris" Nekaltas

Labai primena mokyklines kokiu 15-meciu istorijas.

O su visa priesistore tai apskritai Apakęs Blogai - kvailoko Moteris nusizeminimo istorija. Lauritta, man regis, esi prilipusi prie to Vyras be jokios savigarbos. Aisku, itarima kelia tai, kad jis neva tebegyvena tavo tevu namuose, bet gal tu kazka nutyli? Galbut pati jo su asaromis maldauji dar kuri laika pasilikti? Nenustebciau.

Suprantu, ankstyvoj jaunystej tokios dramos pletojasi kiek kitaip nei veliau, todel gal ir per grieztai as cia Nekaltas

Bet vis tiek siulyciau, Lauritta, atsakyti sau i paprasta klausima:

  • kokia prasme tau dar kazka aiskintis, jei jus jau - nebe pora?

Atrodo ismokau juokti sis saves ir is savo bedu Juokiasi

Zinot, jei atvirai, tai papasakotu kazkas akzka panasaus - tikrai netikeciau. Sakyciau - nusisneka visikai, taip nebuna. O pasirodo… buna ir dar kaip…