Prikiaulinau bachuro draugui

Prikiaulinau bachuro draugui Nekaltas

Bandydama issiaskinti nesamones, susijusias su mano Vyras sugalvojau paskambinti jo draugo Moteris. Susitikom, pasikalbejom. As jai ka ka papasakojau, ko pasirodo ji apie svo bachura nezinojo (pora baliuku ir pan.). Man susidare ispudis, kad kazkas slepiama. Jis eilini karta isvaziavo kazkur… Kita diena man kai kas pasake, kad su tuo draugu pas mergas… Jis savo draugei sake, kad buvo namie vienas, o man, kad buvo pas ji su mano bachuru… Manasis grizo 3 nakties… Kur buvo man isvis nesake… Ir suzinojo, kad su ta Moteris kalbejausi (kazkaip netiketai grizo is darbo). Tiek bachuras, tiek jo draugas labai ant manes supyko… Nors kazko blogo as kaip ir nepadariau. As tenorejau tiesa issiaiskinti. Ta Moteris nera mano drauge, bet mes pazistamos… Bachurai vienas kita nuolatos dangsto, o jei Moteris sumasto pasiaskinti - jau tragedija - jos baisiausios parazites ir pan…

Ka apie tai manote? Tiek Vyras , tiek Moteris ???

bet kokie aiskinimaisi prie gero nepriveda Blogai jokiais budais tam nepritariu ir pats to niekada nesiruosiu daryti Ne pasitikejimas turi buti auksciau uz visus itarinejimus Mirkt o galu gale yra auksine gyvenimo taisykle "akys nemato- sirdis neskauda" Cha cha
beje, pats blogiausias dalykas tavo nupasakotoje situacijoje, mano galva, yra kitu zmoniu ipainiojimas i jusu santykiu aiskinimasi!!! Blogai aiskinkites juos ir tikrinkite itarinejimus jei tai yra butina negadinant kitiems Moteris Vyras gyvenimo … Mirkt

Geriausia aiškintis su savo Vyras akis į akį, o ne per aplinkinius.

aiskintis santykiu su buvusiuju draugais is vis nepatariu…bet kuriuo atveju gaunasi nesamone ir nukenti tik tu…patikrintas faktas…bet gal ir neblogai kad ji kai ka suzinojo? MirktLiežuvisApakęs bet siaip patariu nebesiaiskint santykiu su bachuro draugais, nes kas benutikti kalta liksi tu…Nekaltas

TaipTaipTaip

palik tu ji ramybeje.
O siaip tai jie patys prisikiaulino, o tavo poklabiai ta pasikiaulinima tik paviesino
Ir ko tu dar ne kaimeApakęs

Zinau Taip
Dabr taip nebedaryciau Ne
Bet tuo metu jauciausi taip, kad nieko nedaryt nebegalejau Liūdnas

O galu gale… Tarp manes ir mano Vyras jauciu viskas baigta. Jis man tikrai primelaves kazko… Jei jis niekuo detas, tai tada man tikrai beliaka nusisauti Šypsena Bet, jei mano itarimai teisingi - tada as save apteisinu Taip.

Na jis dar pas mane gyvena. Bet nuo siandien mes nebeesame pora.

Daug dar ko suzinojau… Liudna Liūdnas

Noriu juo tiketi, bet nebegaliu.

O pries isvaziuoajnt i kaima noriu pasiimt diploma.

Nuo kitos savaites vidurio as busiu kaime.

O jei tikrai patys kazkiek kalti - kam meluoja… Nekaltas

tai kokio velnio jis pas tave gyvena?
nesuprantu…Nežinau

Visu pirma tai manau, kad jis turetu pykti tik ant saves, nes pats yra Ignoruoju, aisku ish kitos puses, tai nera grazu taip kapstytis kazkaip kitaip reikia, bet jei jau ten iki tokio lygio melagystes, taia sh tave pateisinu ir pasielgciau lygiai taip pat Mirkt

Moralas, vat taip ir greiaunamas pasitikejimas, keblus dalykas, nes dabar jis prarado tavo pasitikejima, o jei jis bbutu nieko tau nemelaves, tik tavo ishsigalvojimai, jis jau tavim nepasitiketu… Vaikai nemeluokime vienas kitam ir bukime geruciai Angelas ir toliau nesakysiu Cha cha

Ech… nes neturi kur eit. Ir dar apkaltino mane, kad as ji gyvent atsikraustyt prikaslbinau Liūdnas
As visada del visko kalta lieku Liūdnas
MAens jam geda pries draugus kai tokias nesamones darau Liūdnas
Aj, zodziu… NEsuprantu kas man darosi… As tiek turbut zinau apei ji, bet vistiek Myliu dar vis… Ir nejucia jo laukiu Liūdnas
Kas man yra…?

Tikimybes, kad jis man nemelavo praktiskai nera. NEzinau tik vieno - kiek jis man primelaves Liūdnas O jei jis nemelavo nieko, tai tada visi aplinkui yra melagiai (jo ex, jo draugai, mano kaimynai, mano buvusio kabvalieriaus draugai ir t.t.). O tai sakyciau elementariai nelabai realu… Nekaltas

Ka cia issiaiskinsi su juo, jei jis istisai meluoja. Lauritta, teisingu keliu pasukai, ieskodama irodymuMirktO siaip anksciau ar veliau, vienaip ar kitaip yla islenda is maiso kada nors. O dabar geda turetu buti tik jam. Teisingai elgiesi, viskas tvarkojMirktDar gal viena makaronais apkibusia panele isgelbejaiCha cha

Labas

Dekui Gėlė
Nes tikrai manaiu kazka negero padariau… Drovus
Nors nuo kada tiesa yra blogai?
Cai to berno problemos, kad prisimelaves panai…
O be to ta Moteris man pasake dar viena dalykeli, kad jos tevai bent jau nenorejo jai leist bendraut su mano Vyras ir jo broliu. Blogos nuomones apie juos… Ta prasme tevai… Nzn kodel tik… bet is niekur neatsiranda tokios kalbos…

Buna ir ne tau vienai, nesijaudink… situacija kita, bet jausmai tie patys…Ir kas man darosi Cha chaNekaltas

Malonu, kad ne man vienai taip Juokiasi Juokiasi Juokiasi (juokauju Drovus )

Oj tie jausmai…

Oj tas lietuviu harakteris Juokiasi

parodyk jam kur durys, jei 3 nakties grizta be pasiaiskinimo ir dar pyksta, nu cia naglumo virsune, nera zodziu, as jau nekalbu apie tai kodel jis taip velai pas tave grizta…

Nan jam tai normalu.
O as negaliu jam atsispirti ir pan…
Siaip jis ne tik zodziais rodo, kad jam esu reilalinga… bet… (gal jis tiesiog moka su manim legtis). Jis sako, kad suzavi nuosirdumu… O as atsakaiu jam: "o gal nuosirdumo suvaidinimu". As sakau, kad tikiu juo ir pan. Bet is esmes truputi zaidziu Šypsena
Kai ka as zinau Taip Ir tikrai… ir zinau, akd jis man bent jau kai kuriuos dalykus tikrai primelaves… Cha cha Cha cha Cha cha
Abejoju dabar viskuo, pastoviai bandau ant zodziu gaudyt… Ir… kazkiek sekasi…
Atsirboti nuo jo visiskai… gal ir nera gera mintis… Bent jau per sunku. As pati jauciu noriu kazkiek palaikyt santykius su juo. Bet, tai man nedraudzia ir kazko kito ieskotis… Šypsena
Galbvoju… pvz, reikejo man vakar kur nors dingti, kad nakti nebutu rades namie ar pan Šypsena Idomu kaip butu reagaves… Jis juk pavydus velniskai Šypsena
Man matyt uzeina visokiu periodu… tai jauciuosi noramliai tai nebe…
Zinau tik viena, kad susitaikiau su mintim, jog su juo mano bendros ateities nebus - jis tam netinka visikai… BEt… kadangi kolkas rimtu santykiu man nereikia… Nekaltas Nekaltas Nekaltas Ribu nenusistatinesiu Šypsena Ziuresim kas is to iseis Šypsena

Cia jau nugrybavau nuo temos… O sazine del jo draugo nebegrauzia… Juk jis netgi nera mano draugas… Šypsena

Lauritta, nei tu esi kažkam nusikaltusi, nei ką. Tiesiopg tas įvykis padėjo tau ir tavo tai draugei atmerkti akis ir pamatyti, kads yra kas. O jie pyksta todėl, kad buvo pagauti apsimelavę. Tavo Myliu tavimi naudojosi, o pats dar į kairę nueidavo, kai tu jo laukdavai. Kuo greičiau tu jo nematysi, tuo greičiau tau praeis ta Myliu Kaip anglai sako - out of sight, out of mind.