Prigriebiau


Prigriebiau

Nesusilaikiau pagundai ir prigriebiau upėtakiui, gal nebuvo protingiausias žingsnis, nes reikėjo pasidomėti prieš perkant nete. Bet gavau šokią tokią nuolaidėlę taipaėmiau savo nuožiūra, ko panašaus neturiu arsenale… Klausimas kaip jus vobleriukai su vienšakiais kabliais? Daug nepasikerta? Ar saugiau leisti kur daugiau kerplėšų? Jį paėmiau vien dėl to kad turų gilintis gan giliai ir sakau gal mažiau kabinsis už kelmų… Nekaltas

kas tau draudzia viensakius betkuriam pakabint, man zacepai pox, as neriu ir atkabinu.

Pažiūrėčiau kaip tu neri sausio mėn į 2 m. Cha cha O šiaip gal turit kokių gudrybių kaip atkabinant brangius voblerius nedidelėse upėse?

Ce be kainu.nemokamai turbut

Kainas nutryniau, kad nebūtų bereikalingų diskusijų…

Vistiek permokejai Cha cha Juokiasi

Na tai pasidalinkit info kur galima pigiau gauti. Mirkt Ar čia visi iš suvalkijos. Be be be Nors ir iš jos gerų žmonių žinau… Drovus

Kaip atkabinu mazose upese? Rankom.Kartais lazdyno pagali i pagalba pasitelkiu, pjukla visada nesioju.

yr tokie maišai bulbikėms. Iš stipraus kaproninio ar pan. maateriolo tinklo. Tai paimi to maišo gabalą (būn jų ir mažesnių, tada imi visą), prisiriši stiprios virvikės kokius 15-20m ir nešiojiesi kuprinėje. Užkliuvus vobleriui, pasirenki nestambių akmenų , sumeti juos maišiukan, užriši (jei stiprus esi, gali ir nešiotis su akmenimis Šypsena ) - o tada jau tik įgudimo reikalas, iš kelinto karto užmesi terbikę ant kliuvinio. Būna, kad ir kabliai lūžta ar žiedeliai išsitiesina. Bet man tai gerokai sumažina nuostolius. Nemune gal ir nepadėtų Šypsena Mano upeliuose veikia.

Su maišu girdėjęs, reiks paieškoti kur nors nusipirkti ir išbandyti. Šypsena Ilgą pagalį su priejye Y formos įvaldęs senai, yapč žiemą gerai viekia. Vasarą dažnai panaudoju kokiai šakai prilenkti jei reikia, tik tuomet pagalio reikia su šaka prie kamieno (storojo galo) ir kišti tuomet storajį galą link šakos (kur masalas įstirgęs) ir užkabini kaip kobiniu ir prisitrauki. Šypsena Pjūklo neisnešioju, nes nebūna kad jo prisireiktų… Įsiropščiu pats jei reikia ar su peiliu savo darbą padarau… Nes jei pjauti reikia reiškias galima įlipti… Cha cha

Aš tai tokį atkabintuvą naudoju. Manau panašų galima pasidaryti tik mažesnį ir naudoti upėje. Aišku reikia dar šniūro. Šypsena Karabiną kabini ant valo ir paleidi, kai įsikabina grandinės į kablius, data jau šniūras atlieka likusį darbą. Šypsena P.S. upeliuose nebandžiau, nes upetakių negaudau, o Nery jo kaip ir nereikia. Šypsena[banga.tv3.lt/lt/2club.club_f_reviews/41.1007799.86…-=(10562064 97](http://banga.tv3.lt/lt/2club.club_f_reviews/41.1007799.86…-=(1056206497)

Šitas iš valties ir žiemą geras, upėj sunkiai pritaikomas, nes gali nenuslysti tiek toli kiek reikia… Išlinksta valas… srovė pradeda veikti virvutę… Na bet gal reisk turėti omenį ir pasitobulinti turėtą variantą, tam tikrose situacijose panaudojimo galimybę įžvelgiu… Šypsena

Nekaltas