Priešrūkininkams valio!


Priešrūkininkams valio!

tęsiant diskuciją prasidėjusią po Volvo fotke ŠypsenaDr, nuo kiekvieno sklypo (32vnt) buvo renkama po 30k Lt (įėjo į pirkimo kainą) ir už tai daromas kelias, takeliai, apšvietimas dar bus padarytas. Nepigu, bet gyvenimo kokybę pagerina Gerai

garažas didesnis už likusią namo dalį? Cha cha

Kosmoz, taip atrodo tik Šypsena Realiai garažas + katilinė 50m2, likęs namo plotas 126m2. Jei būčiau pats statęs, tikrai tokio nedaryčiau garažo Ne

cia garazas priekyje issikises kiek matosi, todel optiskai taip atrodo

trinkeles nespalvotos Blogai Cha cha bet jei rimtai,spalvotos tiktu idealiai,bratkis dejosi trinkeles,tai “betono mozaika” lyg kontora yra,padare spalvotas uz beveik bespalviu kaina Gerai nugriovus garaza man butu idealus namas Taip Gerai30klt ne suns papas,todel ir ziurejau sklypa,su miesto keliu,bet kita vertus bbd gyvent dulkese Blogaips.nesu agzperc,cia sienos klinkerio plyteles klijuotos ar plytos klinkerio? man ok spalvos Gerai

spalvotas uz bespalviu kaina… zinant, kad betono mozaikos trinkeles ir siaip brangesnes, tai su nuolaida kogero gavo paprasta rinkos kaina, bet tikrai ne pigiai Cha cha

dr, man jau buvo į namo kainą įskaičiuota, tai aš nepajutau tos kainos Šypsena Kol laukėme kelio darbų metus laiko gyventi teko dulkėse, tai nu i nafig Blogai Langų neatidarysi, nes pastoviai atsiras džigitų norinčių parodyti, kad auto gali pralėkti 60kmph kaip minimum tuo dulkėtu keliu Užsispyręs Dabar asfaltas + šlagbaumas ir Špyga visiems Apkabinimas

man kaina spalvotų ir ne, skyrėsi gausiai, tai pasirinkau pigesnį variantą. Tvorą dar pasidarysiu ir bus OK tos pilkos Šypsena

pigiai nebuvo ieskoma,pirko ten kazkokias storesnes,bet pacios trinkeles,ty kainos nesudare ten kazkokio stulbinamo skirtumo ,o ir tu trinkeliu ne tiek daug det reikejo,nes pas ji namas kazkaip pastumtas link kelio labiau,tas fasadinis kiemelis mazas,fau vos telpa tarp garazo vartu ir kiemo vartu Taip

Visuma,namas,namo aplinka,slyva Šypsena Gerai

įdomiai sklypas išnaudotas, kai namas turi tokio didumo garažą ir visi langai į kitą pusę, palikti tiek tuščio ploto tarp tvoros ir namo

Čia kažkur Romainiai-Vijūkai?Namas ne iš Vaido pirktas?

kuostia>na kiek pamenu sklypas nera mazas pas ji,bet siaip man pas broli logiskiau isnaudotas sklypas,kai priekis toks,kad masina telpa tarp vartu ir garazo,o visa kita uz namo erdve Nekaltas

gražus namukas Šypsenajei viskas bus ir toliau gerai, pradėsiu šį reikalą:namoprojektas.lt/lt/namu-projektai/?id=107

Kunig, iš Vaido Gerai, Romainiai Nekaltas Pirmas namas, kurį radau gerai pastatytą ir pirkau…

Mano sklypas tik iki tos linijos, kur slyvonco priekis. Nuo garažo iki sklypo ribos auto telpa ir tiek, diduma sklypo į kitą pusę Nekaltas

balamucija> Gerai man tokie namukai patys patys,tik as ji susimazinciau iki kokiu 100kvadratu Taippradeciau ir as projekta,belieka is kazkur ispist 150klt Juokiasi

kiek aru sklypas?

9,5a, man per akis Šypsena