Prie kokiu apsuku perjungineti begius??

Prie kokiu apsuku perjungineti begius??

Kiek zmoniu tiek nuomonių.Vienas sako varikliui sveikiau ant aukstu apsuku vaziuoti na iki 2,2 - 2,5 laikyt ,o kita sneka laikyk ant 2 .
Gal kas ka galit patart?

nezinau man 2,2-2,5 optimaliausias variantas TaipLabas
aishku buna begiai perjunginejami ir prie 4,0-4,5 Cha cha

na jau visai mazomis apsukomis vaziuot negerai, nes jei per junginesi pastoviai ant <2 tai tavo varikliukas negaus normalaus tepimo
va kaip…

O jei pas mane nera tachometro, tai mazdaug koks greitis turi buti prie antros, ir t.t., nes dauguma sako apie 40km/h jungti 3 pavara, apie 50-60 km/h jungti 4 pavara ir apie 70km/h jungti 5 pavara. Ar tai tiesa?, nes pas mane nera tachometro del to man sunku zinoti kada jungt.

Dekui isanksto.MirktAlusAlusAlus

2-70 km
3-100 km
4-160 km
5-220 km

geriausiai spausti iki dugno, kai ribotuvas isijungia tada meti sekanchia pavara, o jeigu nera ribotuvo, ziuri kada pradeda variklis lipti lauk ir tada jungi kita pavara Cha cha

durna tema, konkretumo jokio. gal marke nors nurodytum ir varikliuka bruksteltum.

Sakai pades tau kuom nors??? marke .Na jei taip sakai: MAzda 626 1993 1,8 Doch 16 V.
Bet as manau kad daug maž visom mašinoms vienodai…

Matau kad jei ko nors paklausi tai butinai turi kas nors pasitycioti, kitaip negali gyvent nepasitycioje. Juk nevisi gimsta asais kaip kaikurie is jusu. Todel galima butu parodyti siek tiek pagarbos ir padeti nezinantiems. O jei patys nezinot tai geriau nesakykit nieko.ApakęsApakęsApakęs

Jei nera tachometro, ant spidometro yra raudoni bruksneliai, rodantys max greiti kiekviena pavara. Normaliai vaziuodamas gali perjungineti, kai greitis pasiekia puse tarp nulio ir tos pavaros bruksnelio- tada perjunginesi mazdaug ties 2500-2800 apsuku, kas yra normalu. Kai ijungta aukstesne pavara nebesiruosi didinti greicio arba didinti labai palengva, gali mesti ir anksciau, jau nuo 1/3 bruksnelio, kas atitiks 1800-2000 apsuku. Pvz. isibegeji iki 60, imeti 5 ir riedi ramiai, variklis patrauks be problemu (turbut bus 1800-2000 apsuku), bet jei nori pagreiteti, tada geriau isimesti 4… Nuo rudens, jei vazinesi pagal taisykles, apie 5 pavara mieste gali pamirsti Cha cha

As laikau iki 3000aps/min.

Sakai pades tau kuom nors??? marke .Na jei taip sakai: MAzda 626 1993 1,8 Doch 16 V.
Bet as manau kad daug maž visom mašinoms vienodai…

[/quote]

blogai manai
ir padeti turi tau,o ne jam

[/quote]

Na tai parasyk ka nors protingesnio,kuom man tai pades.Visi cia zina kad gali metyt begius nuo 1500 iki 6000, bet as noriu suzinot optimaliausia varianta varikliui. Ir kiek supratau visgi 2200-2500 pati norma,vairuojant normaliai,aisku jei nori palakstyti tai jau ir aukstesnem apsukom gali pavaryt.

2-110
3-180

5-620
Gerai

ka ash zinau net problemu tokiu neishkyla juk girdisi ir jauciasi, ypac vaziuojant i kalna pakalne galima ivertinti variklio apkrovima.

Seip pagal greiti metant reikia ivertint kad dezes buna skirtingos su tokiu paciu automobilio (ir variklio) modeliu vaziuojant ant 60 vienas prashosi 4, kitas ne (ishbandyta praktikoje)

PS. del klausos ce negalioja moterims, nes pas jas truputi kitoks supratimas kada variklis &quot;prashosi&quot; kitos pavaros Šypsena

Na jei nera tachometro,tai mazdaug taip ir junk kaip cia surasei.As tik 5 begi jungiu prie 80-90km/h.Pas mane 2l Doch,tai taip ir jungiu kaip parasei.

blogai manai
ir padeti turi tau,o ne jam

[/quote]

Na tai parasyk ka nors protingesnio,kuom man tai pades.Visi cia zina kad gali metyt begius nuo 1500 iki 6000, bet as noriu suzinot optimaliausia varianta varikliui. Ir kiek supratau visgi 2200-2500 pati norma,vairuojant normaliai,aisku jei nori palakstyti tai jau ir aukstesnem apsukom gali pavaryt.

[/quote]
Na manau tai siek tiek priklauso visgi nuo varyklio kubaturos.Man 2l variklis 100km/h laiko 2100-2200 aps/min.Kai turejau civika 1,6l 100km/h laike 3000-3100aps/min.Bet gal tai normalu,gal taip yra paprasciausiai apskaiciuota ir yra normalus variklio darbas?Sito pasakyt tikrai negaliu

Na japoniska masina drasiai perjunginek 3 nuo 40-45,
pas mane saab tai ketvirto ramiai vaziuojant mieste ir nereikia Šypsena))

o pas mane atvirksciai, smagiai vaziuojant ketvirto nereikia, kaip kas supranta vazevima… Nekaltas

Golf GTD kad normaliai vaziuotu laikau iki 3100aps/min.