pratel\'io vartojimas

pratel’io vartojimas

berods taip vadinasi vaistai nuo kirminu. pamirsau kaip ji reikia dozuoti. po kiek laiko reikia suduoti vaistus pakartotinai?

O kiek suniukas sveria?
As ka tik savo visiems daviau
As tyriu instrukcija

tiksliai nzn. kazkur virs 5 kg. veterinorius sake suserti puse tablettes. ir pamirsau po kiek laiko reikia suserti antrakart

1 x 10kg

o kokio amziaus suo? mums bent patare suaugusiam suniui duoti 2 kartus per metus, vienas kartas turi buti savaite pries skiepus

Nuo 2 iki 5 kg puse tabletes
o nuo 5 iki 10 visa

o tai kada reikia antrakart suduoti???

Paparastai antrą kartą duodama po 2 savaičių.
Patarimas ateičiai: užsivesk sąsiuvinuką ir užrašinėk visus vaistus, procedūras, veterinarų rekomendacijas, ar šiaip, kas atrodys reikšminga šuns sveikatai. Tikrai pravers.

aha, tikrai reiks taip daryti Taip ir aciu GėlėŠypsena

Ė… kokia auksinė mintis… Apkabinimas BučkisGeraiIr kaip anksčiau pati nesugalvojau… Tai žinočiau, kiek kartų leisti vaistai, kokie ir t.t. O dabar tai pamirštu greti. Nu ir avelė aš Nustebęs

As irgi viska uzrasineju, kaip tik dabar viska perrasau i nauja knygele, nes nauji metai, nauja knygele

Eeeejjj …aš irgi pradėsiu viską užsirašinėtTaip ačiū Daiva už tokį patarimąApkabinimas

O kaip su maziuku 3 savaiciu suneliu, kuris nesveria net kilogramo? Kaip jam dozuoti vaistus nuo kirmeliu?

Nu as savo suniukams dabar daviau 1/4

man atrodo tu dar nieko neduok. palauk ir vaistus suduok pries skiepa

Kodel?
kaip tik 3-4 savaiciu reiketu duoti

na.nezinau. geriusia aisku tartis su vet’u.

Ko čia nežinot. Pirmą kartą šuniukams reikia duoti vaistų nuo kirminų lygiai 3 savaičių amžiaus. Tai yra susiję su kirminų gyvybinio ciklo trukme ir gerai žinoma daugumai veisėjų.

Turiu klausimeli: kiek sio vaisto reikia duoti maziem 3 savaiciu taxiukam?