praso paskolint keturrati

praso paskolint keturrati

vnz vaikystes draugas (su kuriuo esam neiskiriami jau 15metu) praso siandien, kad as paskolinciau savo ratus, tipo varo i pasimatyma (pana uzsikudakavo but paveziojama automobiliu, o ne troleibusais), viskas butu ciki duociau as jam ir net jusu nuomones cia neklausciau (jis man duodavo savo autom., net negalvodamas). Yra vienas bet: jis praeitais metais padare ~6 nezymias avarijas, is keleto ju net pabego neregistraves ivykio Apakęs, vaziuoja labai isiblaskes (neimanoma net apibudint ir + dar vilniaus nezino Ne), o juk visi zino kai pana salia sedi, tai maziausia ziuri i kelia. Tai va ka daryt, visa gyvenima neissisukinesi kad kazkur isvaziuoji ir negali paskolint Nekaltaskaip jus elgtumetes tokiu atveju ???

a kox auto? Tūsas

susitark is karto , kad jei kas nors nutinka, jis viska atlygina Nekaltas p.s kas ten per materialiste pana pas ji? Nekaltas

svarbiausia kad jis ant mano pamotes registruotas, bet aisku dabar mano. Puikiai uzlaikytas 91 scorpas (sedanas). Beje atomobilio marke manau nelabai ka keicia Nekaltas

kazkokia ten sake daili go go sokeja Šypsena, matyt jai sudreksta tik nuo automobiliu Juokiasio del atlyginimo jau panasiai yra buve kai draugo masinos posuki sudauze tai pasiule pleistru uzklijuot Apakęs vot tep

Ar gaila draugui Nekaltas ??? jei ką - nusipirksi kitą... Cha chaP.s arba tegul mergą atiduoda... Cha cha Cha cha Cha cha

Duok ir paprasyk draugiskai neprisisiukslinti Mirkt nu o jei ir padarys nezymia avarija,jei yra tikras draugas atsiprasys pastatys bonka ir atlygins nuostolius,juk visiems gali pasitaikyti Mirkt

Aisq tokiu vairuotoju reikia geerai paieskot... Ne Ne

ot tai tiuningas, ne kiekvienas toki turetu Nekaltas

bet tikimybe kad padarys kazkur 1:10 (patikekit) Mirkt

Na as manau kad jei ir padarys ka tai gal pats uzsimins Cha cha ar jis is xamu puses?

rahstishkai ar kaip nors padarykit, kad padarius avarija atlygintu nuostolius, arba varyk su juo kartu i jo ir jo mergos pasimatyma Šypsena

Na jei pastave apdrausta casco tai px tada, o vat jei ne tai jau nzn.... ŠypsenaAs uztat niekad nesiskolinu masinu is draugu tam, kad paskui galeciau ramiai jiems atsakyt kai jie manes paprasys paskolint Laimingas

tas ir idomiausia, kad jis visuomet patirtus auto ivykius detaliai papasakoja (kartais jauciasi didziavimasis jog mentai nesupokino, ir laimingai isvenge atsakomybes), speju ir man jis pasakytu, bet ar tai kanors keistu, juk jau butu saukstai po pietu Pavargęs

casco nera o juk visi zino kaip lengviausia prarast drauga !!! ka nors paskolint bet man neduoda ramybes, kad jis man tai paskolindavo, bet as nesu net kur nors brukstelejes jo masinos Mirkt

Gali bandyt laime busi extremalas Cha cha Taip

o pats kaltas kad is jo skolinaisi, nes jei dabar neduosi, liksi nesuprastas. Taigi duok, tik prigrasink ŠypsenaO siaip yra zmoniu, kuriem savo auto neduociau, va todel is ju ir nesiskolinu.

Patarciau iswis neskolinti.

Tai duok ko cia parinies ar gaila draugui