Prasau patarimo!!!!

Prasau patarimo!!! Šypsena

tai vat,nusprendziau pirkt gitara,bet daba nesumastau kokia pirkt… ar akustine,ar klasikine… zinoma labaiu noriu akustines,bet akustine daug brangiau kainuoja… todel dabar realiausi variantai:arba gera klasikine gitara,arba nelabai gera akustine Šypsena kas ka patarsit?
o gal kas turit akustine parduot? Šypsena

isitrynk galva su …tokiais klausimai da nu nx Piktas

nu jop…paklausk ko nors lengviau!!!

Man atrodo tau geriau pereiti i kita kluba TaipMirkt

na jo ne ten pataikeiNe
o saip tai patarciau pasitaupyt ir akustine nusipirktTaip
na aisq priklauso ir nuo to ka nori grotiMirkt

Akustine pirk.

Akustine daug graziau skamba, ir nera ji jau ten daug brangesne… as kai pirkau akustine kainavo 320Lt., o klasikine 250lt.

Nu ziurek tavo teise rinktis, nueik paprasyk kad duotu ant vienos ant kitos pagrot ir imk ta kuri tau labaiu patiks … SEKMES Alus

aciu tiem,kas pataret ir nepykit tie,kuriuos supykdziau… Nežinau nejau tokio jau baisaus klausimo paklausiau? ir maniau,kad bangieciai draugiskesni ir iskart nepuola kai kanors netaip padarai… Nežinau

Flirtas Mirkt

jai tu uz tiek pirkai gitara, tai arba ji velniskai leva ir tu nieko apie jaas nenusimanai, arba radai velniska durneli kuris tau ja uz tiek pardave

[quote]
ugava rašė:

jai tu uz tiek pirkai gitara, tai arba ji velniskai leva ir tu nieko apie jaas nenusimanai, arba radai velniska durneli kuris tau ja uz tiek pardave

na, is tikruju tai turi but visiskai durna nedabrendus pagal amziu ir kupina pasikelimo kale, kad pirkt instrumenta uz 600-800lt o po to drost ji po tusofkes ir gamtas.

kiekviena daikta reikia rinktis optimaliai, pagalvojus kaip kokiom saligom ir kada jis funkcionuos.

Na apie gitaras nelabai nusimanau. Bet manau pirk gera, kad paskui nesigailetum isigijus pigia. Flirtas

pirk elektrine !

arba pir mane !

yai da relektrini piukla pasiulykPiktas

arba pirk mane !

geriau pirkchiau akustine Mirkt

nenori apsilankyt "muzikos" klube?Nekaltas

Su savo klausimu ne ten patikei Piktas

patarsiu perskaityti kas virshuj zhaliam fone parashyta.