prasau jusu pagalbos del 10kl kalbejimo "egzu"

prasau jusu pagalbos del 10kl kalbejimo "egzu"

na wa tai noreciau paprasyti pagalos jau kalbejusiu kuria nors tema…pakomentuokit kurios yra sunkesnes ,kurioms yra daugiau informacijos tam paciam internete…beje jei galite pasakykite kokia tema kalbejot ir kokios potemes buwo…mm nzn kas cia dar Nekaltas… beje l atsirpasau jei sita tema jau buwo ar siaip l nepatinka Drovus

Kalbek apie tai kas tau idomu. Tada bus geresni rezultatai. Aš tai kalbejau apie gamtos tarsa, bet man tai buvo visai neidomi tema todel ir rezultatas nebuvo itin geras.

teisingai pasakyta ir maziau sik i bata del tokiu “egzu” kalbet tai moki…?

as pasirinkau “kalba”. Kitos temos man absoliuciai neaktualios. Daugelis gruzino sakydamai, kad atseit suvartys mane del tokios temos per ta egza, bet gavau maksimalu ivertinima. Poteme pasirinkau nebeatsimenu kaip tiksliai ten buvo, bet mazdaug, kad kas svarbiau ar moketi daUG kalbu ar viena, bet taisyklingai… Šypsena

Taigi siais metais pasiketei kalbejimo temos !!! Tai kam dar tas senas prisiminti ???Mums jau lietuviu mokytoja pasake kokios bus ~ Drovus~ 1.Zmogus ir menas 2.Zmogus ir gamta 3.Jauno zmogaus pasaulis 4.Virtualus pasaulis 5.Kalba ir literatura tai wa…~ Drovus Pavargęs~ Angelas~

nu tie kiti egzai tai px, bet jau kai kalbet reikes Pavargęs baisu… pradeda lysti i galva mintys apie neishlaikyma.

maziau dek i kelnes Mirkt is kalbejimo geresni rezultatai buna, negu is tos dalies, kuri atliekama rastu Mirkt

ramyyyyybves tiktai ramyyyyyyybes Šypsena Taip Juokiasijau sitas egzas pats paikiausias is wisu galimu Taip wisiskai nieko nelemiantis Ne wertinimas irgi juokingas: reik jau tikrai NIEKO nepasakyt arba atsistojus mikciot jei nori gaut prasta pazymi Šypsena

hmm…o mums sake kad tas senas paliko Nekaltas… tai kaip cia dabar bus idomu… Nežinau

na matai…tau gerai kad tu drasi esi…bet tokie yra ne wisi… ir dar gerai jei eini pas miela ir gera mokytoja kalbet…bet taip buna ne wisiems…deja Nekaltas Mirkt

cia ne drasoj esme Šypsena Ne tiesiog reik SUWOKT , kad cia ne pasaulio pabaiga Šypsena ir tada apsiraminus sau zingsniuot i kalbejima Šypsena Taip juolab, kad laiko dar maaaaaaarios Laimingas

Rinkis tą temą, apie kurią daugiausiai pašnekėt gali. Juk nekalbėsi 5 min apie tai, apie ką išvis nenutuoki, nebent pudrint smegenis moki. Aš, kiek pamenu, pasirinkau kažtą ten su gamta, bet kai įsijaučiau, kai pradėjau kalbėti… galiausiai priėjom su mokytoja iki to, kad vai vai, kaip negerai, kad maži vaikai už monolito cigaretes traukia Juokiasijeigu ne pirma atsakinėsi, tai spėsi ir visas potemes susižinot. Ėjau atsakinėt viską pasirašius, redagavus ir t.t. Bet vis tiek nusvaigau į kitą pusę ir max gavau. Svarbu turėti savo nuomonę ir mokėti ją apginti. O jeigu ji dar ir su mokytojos sutampa… Flirtas Cha cha

ot geras ~ Apakęs~ Bet kazhkaip ash tikiu sawo mokytoja, nes mums tiesiai ish egzaminai.lt skaite ~ Nekaltas~ O shiaip kalbejimo tai laaapay bijow Pavargęs~ Baisu~

vieni juokai tas 10kl kalbejimas, seniai kada laikiau, tai pasirinkau tema gamta , tai oj kiek ten gali varyti , nuo pandu lytinio santykiavimo , iki pingvinu viduriu sudeties, bet siaip ash tai pasakojau apie aplinkosauga

Aš pernai Žmogų ir meną buvau pasirinkus, tai ir kalbėjau apie teatrą. Svarbu kalbėti apie tai, kas tau įdomu ir apie ką galėtum daug papasakot

Kiek zinau, tai kalbejimas su daro tik 20% bendro pazymio. 40% sudaro rashinys, o dar 40% suvokimas ir testas ~ Drovus Angelas~

mums irgi shitus padiktavo Cha chaash manau,kad rinksiuos 3 arba 4,nes mano nuomone jos yra lengvesnes uz kitas,ir dar manau kad mokytoju uzhduodami klausimas i shitas temas butu lengvesni,negu i kokia literatura ar kalba.

ash tai dar nezinau, kokia rinksiuos ~ Nekaltas~ Aisku, rinktis kalba ir literatura bishki nelogishka, nes mokytoja toj srity daug daugiau ishmano ir gali lengvai suvartyti ~ Nekaltas~ O 3 ir 4 daugiau gal savo nuomone remiesi ~ Nekaltas~ aj…nezinau Nustebęstikriausiai daug kas rinksis gamta ir zhmogus ~ Drovus Angelas~

Beje, ar jus kaip nors per pamokas ruoshiates tiems zinius patikrinimams ???~ Drovus~ Apakęs~