Prasau ivertinkite mano kompo komplektacija

Prasau ivertinkite mano kompo komplektacija

Siandienai nusprendes investuoti i nauja PC’iuka apie 4k litu, na gal kiek daugiau. Tai va prisirinkau kalna detaliu: 1. Procas - AMD Athlon64 3000+ socket 939 2. MoBO - ASUS A8V Deluxe, Via K8T800Pro 3. Ram - 2x A-Data 512Mb DDRAM (16C-32Mx8)DDR400 CL 2.5 4. Video - GeCube R9600Pro 256Mb, 128bit 5. HDD - WD 160GB SATA150 7200, 8MB 6. DVD - NEC DVD±RW DL 7. TV+FM - AVERTV 303P Studio 8. Case - Codegen, 300W 9. Monitor - Samsung SM710N LCD Laukiu pastabu, pasiulymu ir kritikos

letas procas geriau imk P4 be to jei nesi linuxioras tau os nebus tinkamos … o kas WinXP 64 bitine - nestabili loghorn - apkrauna proca ir ne ka jis didesni pranashuma tures su kitais windais su atlon XP motkes cipsetas VIA paskutinis gaidys … ieshkok motkes su Nforce2 chipsetu RAM - pati optimaliausia varijanta pasirinkai Video neblogai HDD WD yra xernia … the best - seagate baracuda DVD px TV tuner kaip jau nori Case bent 350 W paimk … bo gali nestabilia veikt Liežuvismonitoriai kazkada samungai neblogi buvo … siulau LG … tik viena problema kad jie trukdziam jautrus … arba geriausuia iimaha ar kaip ten nepomentam Cha cha

Abejoju, kad ši motulė su 939 socket draugauja? Pasitikrink dėl visa ko. Be to, už tiek lituoklių R9800 PRO išeina jau. O PSU tikrai mažas, bent 400W Inter-Tech case imčiau. Laimingas

Tik maitblokis silpnokas, 400w dėčiau. Ir video butinai 6600GT.

Kainuotu apie 380 pinigeliu

ramu dar tiek pat dasimesk…tada viskas bus OK Gerai

puse nesamones snekat…350w pilnai pakanka…kam jam reikia 2Gb…kaip rase kad ims 1Gb tai ir gerai…o vaizduske galetum gerensne paimt…prie gero pc turi buti ir gera VGA: r9800pro,6600gt Mirkt

Pats turbut irgi P4 naudoji ir is principo zinai, kad AMD sux?

Seip AMD64 draugauja ir su 32bitu os bei soft…

cia irgi is serijos - pas mane ne tokia, tai sh?

Optimaliausio negali but - TIK optimalus.

Mhm… da best… va kur vertinimas Juokiasi

ivardink bent VIENA socket939 matke su nForse2 cipsetu

Fortake, panevezy sake, jog GeCube videskiu kone 100% brokas eina, taip kad gal persigalvok Nekaltas nors pagal kaina jos ir man patiko, ale gal nusprendziau apsistot prie HIS Excalibur Šypsena

  1. Viskas Gerai 2. Motina tikrai s939? 3. Galima ir geriau bet jei nieko perdaug nelaushi ish kompo tai ir tokios pakaks 4. Shi videshke - pasitychiojimas ish pirkeju. Leta brangi ir dar su 256mb… Geriau 6600GT ir rami galva Mirkt5. HDD neblogas Gerai8. Silpnokas, ir reiketu minimum gero su 350-400w 9. Pakankamai neblogas, nemanau, kad vertetu kitokio ieshkotis Mirkt

bent jau as 6600 radau tik PCIe slotui.

ech… ramai… 2 gigai… as juos turiu… kingston hyperx… ech… myliu savo ramus… tik deja jie kainuoja puse tiek kiek nori skirti kompui… geria uzteks girtis… Drovus siaip manau viskas ok, tik as imciau radeon o ne nvidia o del monitoriaus tai irgi prie lg… samsungai neypatingai patinka

Jei neturbinsi tai su CPU + MoBo + RAM viskas OK. Maitblokį reikia dėti galingesnį, o VGA tai tikrai reikia keist, nes r9600Pro tokiam PC per silpna, o dar ir 256RAM…