Prasau info: Dodge grand caravan!

Prasau info: Dodge grand caravan!

Sveiki voyageristai ir ne tik… Zodziu ieskausi grand voyagerio jau trecia savaite… Apziurejau kokius 8. Bet va norejau pasiklausti daugiau aie toki varianta; vakar vaziavau i marijampole ziuret tokio dodge grand caravan… bairiai: NR1: kilovatu briefe raso 119, nors variklis 3.8, tiklslaiu atsidarius kapota taip parasyta… bet pats savininkas skelbimuose sudejes 3.3. Gal zinot kas cia gali buti per bairis? Variklis keistas ar ka? Galva gal? NR2: Pavaru dezes defektas, jis man buria kad ten kazkokias ploksteles pakeiti uz 600lt ir varai. Situacija tokia: uzsikuri staigiai varikli ir pavaziuoji dar kokia 100metru, o ant atbulines pavaros wapshe nevaziuoja net ant salto tepalo. Gal kas nors susidure su siuo remontu? NR3: labai jau bega tepalas is pavaru dezes… juk cia nesusije su plokstelem? Siaip korpusas (karteriukas) lyg nesudauzytas… gal kokia tarpine… Nekaltas Pradedu suvokt, kodel tos ploksteles susvilo… nes pravaziavo vokietis be tepalo… NR4. Idomiai su metais… 1995.11 ar 10. Tai kaip as tai masinai kasko drausiu… ka pagal seno voyagerio ikainius? Ziurejau pas draudejus kataloge katerogiskai nuo 96m sitas modelis ir viskas… idomiai… NR5. Kai uzspaudi tam varikliui iki kokiu 5000apsuku, ir mindai gazo pedala iki dugno 3000-5000rpm. juodas dumas is dusliarkes… cia gal tik siaip nesudegintas benzas…? Kas ten dar … ai kondiske neveikia… sako tik freono reikia uzpildyti… (tai ka jei jau pardavineji masina, tai juk nesunku freono uzsipilt)… Gal kokioj sistemoj kamstis kad nebutu… Nu ir siaip skardos tai sulamdytos, apibruzintos visos… Reiktu siaip jau visa perdazyt… Bet pati masina lyg ir nedazyta niekad… Visa kita lyg ir normaliai… salonas sumeztas gal daugiau nei visu, bet siaip man px ant to salono ir ant tu skardu… As tik noriu nusipirkt nekreiva ir ne suuzlinkusiu varikliu masina… tai va dabr apie kaina… Paskutine 3700eur… juk cia taip pigu kad olialia… mano anie ziureti voyageriai buvo nuo 5500-6600. Tai kaip skaiciuoji tai lyg ir normaliai viskas… jau kad ir kas nutiktu - butu galima taisyt… Tai galu gale nusprendem taip… as jam sakau tu sutvarkyk ta deze, nes as jau tos masinos ikik kauno nesitemsiu, ir na ura nevaziuojuancios masinos irgi nepirksiu… sutvarkyk ta deze ir as uz ja papildomai sumokeisu, kiek jau ten bus kainave… (sake max 800lt su dezes isimimu-idejumu)… Tai va… siaip uz tokia kaina, nu tiesiog atrodo imk neziurejes… Šypsena Padangos naujos… lietnykai dar originalus… signalizkas kazkoks yra… lyg orginalus… vairuot sedyne elektrine… nu tipo cia LE variantas… Patarkit zmones mielieji ka daryt… kaip ten ta varikly patikrint…? bl tas variklis man neduoda ramybes ir ta varvanti pav deze… Nustebęs niekad neziurejau i 3.8, nes galvojau kad per daug… Bet dar ir tai neaisku ar ten 3.8… gal koks 3.3, bet kazkada jau uzlinkes ir pakeistas ar ka…Kazin kaip dujos detusi i toki, ar nereiktu ten kokiu 2 reduktoriu statyt…

ai dar viena misusa pamirsau pasakyt… kablys… nu bet tokiam varikliui gal nera taip baisu…?

Kablys tokiam varikliui nera baisus dauktas. Jis gallabiau pusasiu sarnyrus (“granatas” ) valgo. Jei koki sunku treileri tampesi - kas visai tiketina. O siaip, tai saktyciau neim tu tos masinos. Pigia desra sunes eda - nusipirksi pigiai, tai paskui uzsikamuosi po servisus vazinedamas. Piniga ta pati isleisi, jei gera is karto pirkdamas + nervus sau susigadinsi. Ar verta?

ne, kad lyg 3.8 buna ir tokiu ir tokiu… ten tipo tie sport man atrodo buna 4x4. ne nu esme ta, kad aiski problema del ko ta masina yra pardavinejama… o deze man sutvarko kita savaite… visa perrenka… kainuos apie 300euru+ , t.y. 4000euru… kiekviena masina perkant yra loterija… na net nezinau… tikejausi ka nors daugiau isgirsti is jusu… Šypsena

matai ji dar pigi del to , kad ja reiktu visa perdazyt jei norint varyt i turgu… nes visa apibruzinta… kaip ten bebutu lieka apie 1500euru pigiau, negu visos kitos… tai bl kazkaip del to ir uzsikabinau… nu bus matyt kita savaite kai gausiu su ta masina pravaziuot normaliai… nuvarysiu i koki servisa, kiek bus imanoma patikrinsiu ir daysiu sprendimus…

bl tiksliai… nuejau i mobile.de - jei tik 3.8 tai visi awd… jezus… kas ten per hibridas tas mano variantas… ???

Ale gi tie dodzai tai detales brangios ir nelabai ka rasi Nekaltas

ne cia tipo 4 varomi kaip supratau… jie vairuojami tai buna 4ws berods… tipo steering… na esme ta, kad ten tikrai nei 4 varomi nei 4 vairuojami… vat tas man ir neduoda ramybes… o variklis atsidarius kapota 3.8… Briefe kilovatai parasyti kaip 3.3. . cia bus greiciausiai variklis keistas… bet tai bl… gal kai bariklis keistas del to ir pavaru deze kriusasi… gal de to ji ir sugedus… Nekaltas Nekaltas

nebutinai dodge detales… chrysler arba plymouth eina… aisku jos vistiek brangios… bet del detaliu tai nebijau. pili srotai… ir pilnos parduotuves dabar USA detaliu…

o ****as… negi nera cia nieko zinanciu apie siuos auto… sia avaite jau butinai turiu nupirkt, o dar tiek klaustuku… Nustebęs

na vaizdelis svieseja… pasirodo is USA gali buti ir 3.8 su FWD… cia tik pas europinius eina 3.8 AWD. reiks dar tik kondiske patikrint, nes nesaldo… kadsistema nebutu uzsikimsus blyn… anyway… aciu ir uz tiek… Šypsena

varikliai mėgsta perkaisti. Neužsirauk ant perkaitinto. Ypač- dyzelio

bl… to dar nebuvo… vos neapgavo… nuvaziuoju jau su shaibom… ogi dirst i galini langa, bl labai jau trumpas… nu dar ziuriu… nu nepailgeja Šypsena 100% - paprastas voyageris. Sakau tam: rodyk brief’a - bl paziuriu -grandas… va cia tai bairis ka? Šypsena kaip as ten 1 karta nepastebejau tai neisivaizduoju… tai va… paieskos vel is naujo tesiasi… Liūdnasbet jau valina tai… Apakęs Apakęs , is padangu dumai tik eina… pzdc…

Vyrai, pamirskit DODGE, gaidziu gaidziai ne masinos KandaBuvau uzsikepes Dodge Intrepid, tai kai pasiklausinejau, pasiziurejau, tai nu nafig tuos DODGE, benzo KIBIRAIS, vazuokle tvarkyk kas 30 K myliu, greiciu dezes nelaiko (Srote 400 USD, pakeitimas dar tiek pat) Apsistojau su Cadillac Seville, vo cia tai aparatas Girtas

seville tai kiek mano protas nesa, joks ten ne minivenas… ir variklis pas juos 4.6… tai benzo dar didesniais kibirais pilt… turbut girdisi kaip sukurys bake darosi… Šypsenana nzn, tai taip iseitu is tavo kalbos kad ir dodge ir chrysler ir plymouth gaidzaiu gaidziai… nes varikliai ten daugiau ar maziau tokie pat…

nzn … vaziuosiu savaitgali arba kt sav i siauliu sito ziureti… autoplius.lt/lt.php/2;search_action;view;urlid;185986;main_ limit;1 ; aisku, kaina 7000euru tai jau daug… Nekaltas