Prapucia pro langus, ka daryt

Prapucia pro langus, ka daryt Liūdnas

Sveiki Mirkt Turiu Probe '93 ir yra beda: kai vaziuoju, tai vejas svilpia pro langus Šypsena (langai be “stoikiu” Mirkt siaip patys stiklai tai sandariai prisispaudzia, o svilpia lygtai pro ta vieta, kur soniniai veidrodeliai tvirtinasi Liūdnas Neisivaizduoju ka daryti, ko tik nedariau… Gal kas buvo su tokia nesamone susidures ir sekmingai pasalino ta X-faila Šypsena ??? Aciu is anksto Šypsena

Jo sunkoka tau o ypac kai ziema ateina.

o vandens neleidzia?

Gal masina byvo kada nors dauzta ir negerai kebula atstate,liko kokie didesni tarpai ir svilpia. O ka daryti nezinau. Ar taip is abeju pusiu?

Ausu kimstukus naudok, arba muzika pasigarsink.

dar paziurek ar gumos visur sveikos gal kur ish vietos pajudejusi ar koks gabaliukas nuluptas

Lai svilpia,uztai masina sportine.Manau,kad nieko nepadarysi.Reiktu keisti gumas,kur prisispaudzia stiklai,bet neipirksi.

Gali dar pabandyt nuimt obsivke ir varztais pareguliuot lango kama. Turiu omeny kad stipriau butu palinkes i salono puse. Bus sunkiau durys daryt, bet gali ir maziau svilpaut vejas. Bent jau as ne karta taip sau reguliavau ir padedavo

>>>Wzikas Aciu Šypsena Taip reiks pabandyt (as irgi galvojau), nes siaip tai gumos sveikos ir visa kita be priekaistoo, gal nuo metu “prakiuro” Šypsena reiks pareguliuot biskuti Šypsena

Man irgi pucia … bet irgi vis neprisiruosiu pasireguliuot… o pucia kai vaziuoju daugiau nei 130km/h ? nes man tik tada

Manau ne pas viena afto vaziuojanti virs 130 net ir per priekini langa pucia Cha cha ir per kitas imanomas ir neimanomas vietas Juokiasi

otu NAKROFLEX-u pavaryk Kietas Kietas Kietas Kietas Kietas Taip

Na as tai tokia problema issprendziau priklijaves ant duru, prie veidrodelio truputi lipnios plonos gumines langu sandarinimo juosteles is senuku. Vejas nebesvilpia, vanduo nebepribega, juosteliu beveik nesimato. Manau kad padejo Šypsena

ja, ja a pas bmw mano 1 durys nesandariai prisidaro, kaip jas “pritraukt” ???

As turiu tokia probe Mirkt) Zinai man irgi yra kazkas panasaus. Bet tikrai ne ties veidrodeliais, o ties sedyne mzadaug. Tai as uzdares praveriu langa, po to vel uzdarau. paprastai garsas dingsta Mirkt)

o auksciau skraidyt nebandei?

Buvo dauzta ir xu…i padaryta Taip

Pas mane tas pats (langai be remu). Neprisispaudzia prie gumu ties centrine stoike. Siaip reiktu duru uzrakta arba pati stikla, kaip kazkas minejo, pareguliuot, ale tingisi. Mieste nieko nesigirdi, tik autostradoj vaziuojant ikyri ilgainiui. O kad “buvo dauzta ir *pimp…*ovai sutvarkyta” tai nesamone, nes turbut kas antroj sportinej masinoj ta pati beda. Visos i stoike nebuvo dauztos, ane?