prancuzu parkingas

siandien paryziuje waiksciojom, ziu bobike isvaziuoja i fiata ivaziavo fiatas biski net pavaziavo atgal tada issuko i kaire vaira ir nuwaziawo… Šypsena jo lekioja tai nesveikai, nudauzyty apibrozdinti…

Turiu auto is prancuzijos visi bamperiai nubraizyti uztat rudeles n vienos Šypsena

Xqtiz | 08-03 13:46 Atsakyti privačiai svedijoj taip pat parkuoja Šypsena taupo vieta Cha chaNeaiskink Šypsena Nei karto nemaciau kad taip Svedijoje parkuotu Liežuvis

žiauru…

aš savo Pežą beveik visą gavau perdažyt, nors DAUŽTAS nebuvo Šypsena Vieni įbrėžimai, smulkūs įlenkimai… Ten tai normalu. Niekas dėl metalo gabalo nesip@rina Šypsena

jo kai buvau paryziuje tai kraupus vaizdas Juokiasinors is tikro vasai zjbs, galetu ir pas mus but px ant automobiliu visiem, cia tik lietuviai ir kitos neturtingos salys didziuojasi kad nusipirko 10 metu audi ar 9 metu bmw. o ten tokios masinos px numeta ir vsio. as paryziuje centre stovedamas maciau netgi kaip ■■■■■■■ nupizdino masina Juokiasi ble ten geri ciudai, bet patiko man tas miestas Apkabinimas

sian gryztu is parduotuves, ziuriu i mano masinuka gaidziuks isiremes kaip 1oj foto, laukiau jo gal 10min, nesulaukiau, tai nupjoviau dvieju ratu ventilius… baliat gera paliko Šypsena