Praeivių auklėjimas

Saunuole Daiva!!! Juokiasivos ne iki asaruJuokiasi

O ką darysi, jei pradės kabinėtis? Gal tu kokį nors simbolinį antsnukį sugalvok, tipo, viena siaura juostelė ant snukio ir viskas? Gi niekur nepasakyta, koks tas antsnukis turi būti, svarbu, kad būtų Šypsena
Nors mano vyras, jei kas paklaustų, kodėl šuo be antsnukio, tai atsakytų "todėl, kad idiotai ne durnyne"… Juokiasi

Nu shiaip joNekaltas

hihihi Cha cha Cha cha Cha cha va čia tai ariginal’no Cha cha Gerai

Juokiasi man priminei tokia "skraidancia" minti: "ja nedumal cto takix durakov kak redko, tak mnogo" Juokiasi

aš tai visuomet turiu kišenėj "namordniką", tiksliau tokį šniūriuką aplink snukį Cha cha
prie jo netgi registracijos žetonas prisabačintas Cha cha, nu ant visokio gaisrinio Cha cha

As irgi turiu namordnika Bagriui, bet kai syki isejom i kiema "pasipuose", visi kaimynai "krito" is juoko, kad Bagriui snuki "uzdariau" Nekaltas

aš tai nerizikuoju uždėti Baisu

Daiva, o kur čia tos keteros reglamentuotos ???
Bandžiau surast ir niekaip nepavyko Labas

niekur jos nereglamentuotos, tiesiog svarbiausia užklupti nepasiruošusį pašnekovą Cha cha

Juokiasi blyn, pats irgi apsišoviau tuomet Juokiasi Nu aišku, Anri juk ne 25 cm Tūsas

Bet tai ką, net sakysim čihcui irgi reikia antsnukio ???
norėčiau į jį pažiūrėti Baisu

Papasakosiu savo nuotyki: viskas prasidejo traukinyje ( si sekmadieni vaziujant i Marijampole), kaip doras Lietuvos pilietis nupirkau savo 4 men rotveileriui bileta, bet tikrindamas kontrolierius pareiske kad tokiam suniukui biletas dar nereikalingas.Toliau kelione ejosi be nuotykiu.Marijampoleje jau visai netoli stadiono, priesais mus atejo gal keturios bobutes, viena is ju vedesi mokyklinio amziaus anuka.Prasilenkdama su mumis, kaip griebe uz rankos anuka ir vos neistempe i gatve ir kad prades saukti "kovini be antsnukio vedzioje,vos mano Mantukui kojos neperplese ( nors suo net i ta puse nepaziurejo) policija ir pan." Bandziau as jei graziai paiskinti kad tai ne kovinis suo ir jam dar tik 4 men. taciau jinai dar labiau uzsivede "tu man neaiskink, as skiriu kur kovinis o kur ne, ir aplamai uzdek antsnuki nesvarbu kad jis mazas, gali sudraskyt" Vo tada jau nervai ir neatlaike sakau kodel savo anuka be antrankiu vedzioji, gal jis uzauges bus zmogzudys.Mes nuejom savo keliu, ir dar ilgai jos kazka sukavo.
Taigi prabuvom parodoje,laikas gryzti namo.Nusiperku as biletus, suniui neperku.Atvaziuja traukinys (sestokiai - vilnius) ir traukinio palydovas pradeda man aiskint kad suniui biletas reikalingas ir labai jau irodineje kad gerai zino gyvunu transportavimo taisykles.Tai ka duodu as jam tuos 6 lt ir rankoje laikau skiepu pasa, jis paima pinigus o as klausiu i pasa nepaziuresi, o jis man tavo suns veisle nesvarbi, tai kad cia skiepu pasas atsakau as jam.Tai bachuriukas taip susimete, kad net tu 6lt nepaime tik sulemeno greitai lipkit.tai tokia mano kelione.

vovo, ble.
anūkus - tik su antrankiais Baisu
nu taip, tarp kitko Taip

Anri ūgį tiesiog iš lubų pasakiau, niekad neteko matuoti Šypsena Žinai gi, kad takso standarte ūgis išvis neminimas, svarbu krūtinės apimtis, svoris ir proporcijos.
Taisyklėse yra pasakyta, kad mažų veislių šunys gali būti vedžiojami be antsnukių.
Dėl tos 40 cm ribos - toks skaičius dažnai minimas įvairiuose šaltiniuose. Spėju, kad jis gali būti kur nors pvz., policijos vidinėse taisyklėse - kaip kitaip jie atskirtų mažą šunį nuo didelio? Šypsena

Jaučiu tam dieduj kaip šlapiu skuduru per snukį Cha cha

ir per televizoriu sake kad sunims kurie yra aukstesni nei 40 cm antsnukio reikia, o mazesniems ne

kas liecia praeivius: tai mano vyras jei kas uzkalbina, o ypac kokios bobules kurios musu vokiecio aviganio sharachinasi, taip atsako: o tu manes nebijai? ne shunu o zmoniu reikia bijoti?
po tokiu zodziu visos bobulencijos uztyla…
D.

Saunus pavyzdys visiems Gerai

Visai neseniai darbe išklausiau pirmos pagalbos kursą (darbe tai privaloma) tai ten sakė… žmogaus įkandimas daug pavojingesnis negu šuns… šunys kol kas neserga ŽIVNekaltas
Bet šiandien nuvairavau savo šunėką kitu keliu namo, nes kažkoks tai veršis labai susidomėjo juoKietas… gerai kad su antsnukiu buvo, bet be šeimininkoBlogai
Ar šunys lengvai nusimauna antsnukius??? maniške per 5 min, kiemo vaikai vejasi šaukdami, kad tai mūsųBaisu, o aš turbūt į varnas užsižiūrejau… na nebijo vaikai josNekaltas

Siaip jau Daiva pasielge idealiai - vadinamas "nx" pasiuntimas tikrai butu greiciau atbaides "prisikabinetoja" - plius dar pridedant tasku i sunu priesininku krepsi.
Na nejaugi taip sunku kai kuriems sunu gerbejams (katininkams - kuriems as priklausau - siuo atveju zymiai maziau problemu) pagalvoti apie tai ko jus norite - dar labiau isiutinti zmones, kurie nusiteike pries sunis, ar bandyti parodyti, kad ne viskas taip baisu, kaip spaudoje raso.
Deja sprendziant pagal bordo poziuri - panasu, kas "sunu" karas dar ilgai tesis.