Praeivių auklėjimas

Praeivių auklėjimas

Vedu taksą su pavadėliu. Aplenkiam žmogelį. Taksas į jį visai nežiūri ir neprisiartina. Žmogelis klausia: ar neįkąs? O kodėl be antsnukio? - Jam antsnukis neprivalomas, atsakau. - Visiems privalomas! putojasi žmogelis. - Ne, sakau, ne visiems, o tiems, kurių ūgis keteroje viršija 40 cm. - jo koks ūgis? - O jo - 25 cm.
Pauzė. Žmogelis kelias minutes mąstė, paskui pareiškė: - Bet jis ilgas, reiškia, didelis!
Čia jau aš netekau kantrybės ir pasiūliau išdėstyti savo pretenzijas raštu…
Tuo tarpu taksas nusprendė pritūpti ant žolytės atlikti savo reikalus. Žmogelis apsidžiaugė - va, jau dabar turėsiu ką pasakyti… O aš ramiai išsitraukiau iš kišenės maišelį, surinkau, ką taksas padarė, ir nuėjau… Taip ir liko tas vargšas apsikvailinęs stovėti…

manau burbanciu visuomet bus ir ju nieks neperaukles. O dazniuasiai burba pensininkai: diedukai ir bobutes. Man jei ka pasako, niekada nesureaguoju Šypsena, nera reikalo gincytis be reikalo Šypsena

yra zhmoniu,kurie gali ir prie stulpo prisipi$ti…Juokiasi
Daiva,maladec,ash tai ciuju buciau ji nx paprashes nueitiAngelas

Gera labai istorijos pabaigaŠypsena

O maiseli visada tam reikalui nesiojies ar atsitiktinai turejai?Juokiasi

Dažniausiai turiu, tik panaudoti tenka retai, nes paprastai spėjam nueiti iki šunų aikštelės, kur turim semtuvėlį ir sumetam viską į smėlio dėžę.

Tai tau turbūt bijotų ką nors sakyti Šypsena
O čia mato moteriškę su mažu šuniuku, tai jau ir šoka į akis Blogai

Biski gal ne i tema, bet prisiminiau viena istorija irgi su moteriske…
Vedzioja moteriske dalmatina (patina). SUsitinka dieda, kuris vedzioja shrasensnauceriu veisles kale. Dalmatina pradeda nepadoriai domautis ta kale. Diedas sako - fui, kaip negraziai elgiasi jusu suo… Moteriske atsako - visi vyrai kiaules…Tūsas

tarp kitko labai nekulturinga moterishkeBaisu…arba senmergeMirktJuokiasi

Na ir shaunuole tuGerai

Nia, kodel… Man tai labai shmaikshti pasirode…LiežuvisLiežuvis

giliai knisaMirkt…o ka vyras tadaNekaltas?

o ka vyras tadaNekaltas?

[/quote]

Istorija nutyli…Laimingas

nu ir durnas…Cha chaCha chaCha cha

DaivaGerai
ir as maiseli nesiosiuosi jei kas panasaus busCha cha

Teisingai Juokiasi
Aš už tai ne tik kad nesikabintų TOKIE, bet ir šiaip žmonės, kurie pvz. staiga eina prie šuns paglostyti - šuo yra šuo ir jis pajutęs pavojų gali padaryti Kanda
O šiaip aišku įstatymų žinojimas yra efektyvus ginklas - ypač prieš vosokius agresyvius pensininkus Labas

Sauni pabaiga Gerai Nera ko kabinetis kur nereikia Kanda

Idomi istorija Šypsena

Tai, ka man, savishkiams ansnukius pirkt???ApakęsApakęsApakęs