Porche GTA 2

Porche GTA 2

Ziurejau vakar “BBC world” laida “Top gear”. Vienas siuzetas buvo apie Porche 911 (atrodo) modifikacija GTA 2. Sita modifikacija uz paprasta kainuoja 30 000 svaru daugiau.
Na dave Porche dileriai laidos vedejui tachka. Sis ja bande kazkokioje Velso trasoje. Vazinejo, draskesi, ir po 40 minuciu truko variklio dirzelis. Vedejas issireiske sitaip: “kadangi Porche technikai ant kiekvieno Velso krumo neauga, todel bandymus turejome nutraukti”.
Reziumuojant - sumoki siaubingai daug uz modifikacija GTA 2, pavazineji pusvalandi, truksta dirzelis. Ir per kiek laiko ji Lietuvoje pakeistu? Cha cha

Visiem pasitaikoKietas O tau ir kruta kokybeKietas

O gal ir GT.
Nors beveik isitikines kad GTA. Liežuvis

Siaip tai kaip modifikacijos tokios nera, yra atskira auto Porsche GT2. Gal kur internete galima butu paziureti ta laida, nes mane kaip Porsche fana labai suintrigavo ta "modifikacija" ?

ziurejau ta laida, ten buvo GT2 o ne jox gta2 arba tuo labiau gt2a Šypsena idomi laida buvo, bet padare ryskia automobilio antireklama, kur matyta kad nuliovas porschas taip greit gestu? taigi cia blyn supersportine masina Šypsena Lietuvoi man atrodo ta dirzeli tau labai greit pakeistu (2 - 3 menesiai Šypsena)

ziurejau ta laida, ten buvo GT2 o ne jox gta2 arba tuo labiau gt2a Šypsena idomi laida buvo, bet padare ryskia automobilio antireklama, kur matyta kad nuliovas porschas taip greit gestu? taigi cia blyn supersportine masina Šypsena Lietuvoi man atrodo ta dirzeli tau labai greit pakeistu (2 - 3 menesiai Šypsena bet Lietuvis nebutu Lietuvis jei ko kito nepritaikytu tokiai masinai Šypsena pvz, galbut kokio vw golf dirzelis labai panasus i porsche Šypsena)

Nu sorry, kad suklaidinau, greiciausiai GT2. Aš nekaltas
Toje laidoje dar vedejas sumale apie vokiska kokybe. Tipo
dirzelis vokiskas, tai ko daugiau noreti. Nemegsta britai vokieciu.

Blemba, nevariklio joks dirzelis ten buvo, nekliedekit. Juk rode istraukes ta dirzeli - negi paskirstymo dirzas gali buti 1 cm plocio? Šypsena
Bicas uzhsimine kazka apie vandens pompa - nepazistu porsu sesiakausio boxterio isdestymo, taipkad fig znajet. Man panasiau i generatoriaus dirzeli.

gal ten GT 2???

negirdėta kotais…